2 uri
Pregled ameriških trgov: Delnice podjetja SpaceX prvič po IPO v rdečem, CME Group pa ostaja brez izvršnega direktorja
2 uri
Fed je poslabšal letošnjo napoved za inflacijo in rast BDP. Pol odločevalcev bi podprlo obrestno zvišanje v 2026
4 ure
Najbolj brani članki danes
6 ur
Kako Američani merijo inflacijo
7 ur
Maja je prodaja na drobno zrasla nad pričakovanji. Trošenje manj premožnih omogoča zadolževanje
7 ur
10 vprašanj in odgovorov: kaj morate vedeti o nepremičninskem IPO na ljubljanski borzi 1
8 ur
Tako ELES skrbi za varovanje biotske raznovrstnosti.
8 ur
Sandoz v Sloveniji odprl nov center za podobna biološka zdravila
9 ur
Komisar za obrambo: V EU proizvajamo čisto napačno orožje 1
9 ur
Po Pekingu bi Zagreb lahko dobil še povezavo s Hongkongom
10 ur
Trump: ZDA v Iran ne bodo vložile »niti 10 centov«; ameriške borze gor
10 ur
Na Hrvaškem malomarnost rejcev prašičev sprožila nov val afriške prašičje kuge
10 ur
Kibernetski napad: ali veste, kaj vam je napadalec v resnici ukradel? (Oglas)
10 ur
Velik posel s trgovinami: kdo je kupil 13 Tuševih centrov in trgovin? 1
11 ur
Vodarska družba na ledu, ministrica Rifljeva in koncesionarji molčijo
11 ur
Pozor, čez vikend ne bodo delali eDavki
11 ur
Kako oceniti poslovne posledice kibernetskih tveganj (Oglas)
12 ur
Do 24. julija v 31 občinah popisujejo škodo po neurju s točo
12 ur
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
13 ur
IZS študentom ljubljanske fakultete za gradbeništvo in geodezijo podelil najvišja priznanja

Strani: 1

FIN-454644 sporočil: 11.312
[#3039485] 11.04.24 11:50
Odgovori   +    9
Nihce nikoli ne prejme bruto zneska. Zakaj se ne napise, kako ogromno prispevajo s svojo placo v drzavni proracun.
primvla sporočil: 1.430
[#3039486] 11.04.24 12:04 · odgovor na: FIN-454644 (#3039485)
Odgovori   +    2
ja, z vecjimi placami bi lahko prispevali se bolj ogromno.
FIN-454644 sporočil: 11.312
[#3039493] 11.04.24 14:27 · odgovor na: primvla (#3039486)
Odgovori   +    5
Pred kakima dvema desetletjema so zajfali direktorja, ker, da ima skandalozno visoko placo. Pa je na stiri oci pojasnil: mojo placo doloca predsednik nadzornega sveta. Njegova placa je 80% moje in ima interes, da je moja cimvisja, da je njegova sorazmerno cimvisja. Ne vem, ce je res, javno se ni izpostavljal, je molcal.
primozxy sporočil: 683
[#3039497] 11.04.24 15:46 · odgovor na: FIN-454644 (#3039485)
Odgovori   +    5
Ja zakaj pa ne dvignejo minimalne pa bojo še oni več prispevali v državno blagajno.... Kar se mene tiče preveč zaslužijo tega denarja sploh ne moreš zapraviti za normalno življenje
Endimion sporočil: 11.230
[#3039508] 11.04.24 17:33 · odgovor na: FIN-454644 (#3039493)
Odgovori   +    1
[FIN-454644]
Pred kakima dvema desetletjema so zajfali direktorja, ker, da ima skandalozno visoko placo. Pa je na stiri oci pojasnil: mojo placo doloca predsednik nadzornega sveta. Njegova placa je 80% moje in ima interes, da je moja cimvisja, da je njegova sorazmerno cimvisja. Ne vem, ce je res, javno se ni izpostavljal, je molcal.
V Nadzornem Svetu sedijo predstavniki lastnikov, in ponekod še zaposlenih. Nima plače, ker praviloma ni zaposlen, in je upravičen do sejnin, in povračila stroškov. Nikakor pa ni to vezano na plačo uprave. Ker bi ustvarjalo konflikt interesa.
Endimion sporočil: 11.230
[#3039509] 11.04.24 17:33 · odgovor na: FIN-454644 (#3039493)
Odgovori   +    2
[FIN-454644]
Pred kakima dvema desetletjema so zajfali direktorja, ker, da ima skandalozno visoko placo. Pa je na stiri oci pojasnil: mojo placo doloca predsednik nadzornega sveta. Njegova placa je 80% moje in ima interes, da je moja cimvisja, da je njegova sorazmerno cimvisja. Ne vem, ce je res, javno se ni izpostavljal, je molcal.
V Nadzornem Svetu sedijo predstavniki lastnikov, in ponekod še zaposlenih. Nima plače, ker praviloma ni zaposlen, in je upravičen do sejnin, in povračila stroškov. Nikakor pa ni to vezano na plačo uprave. Ker bi ustvarjalo konflikt interesa.
Endimion sporočil: 11.230
[#3039510] 11.04.24 17:33 · odgovor na: FIN-454644 (#3039493)
Odgovori   +    0
[FIN-454644]
Pred kakima dvema desetletjema so zajfali direktorja, ker, da ima skandalozno visoko placo. Pa je na stiri oci pojasnil: mojo placo doloca predsednik nadzornega sveta. Njegova placa je 80% moje in ima interes, da je moja cimvisja, da je njegova sorazmerno cimvisja. Ne vem, ce je res, javno se ni izpostavljal, je molcal.
V Nadzornem Svetu sedijo predstavniki lastnikov, in ponekod še zaposlenih. Nima plače, ker praviloma ni zaposlen, in je upravičen do sejnin, in povračila stroškov. Nikakor pa ni to vezano na plačo uprave. Ker bi ustvarjalo konflikt interesa.
FIN-454644 sporočil: 11.312
[#3039511] 11.04.24 18:12 · odgovor na: primozxy (#3039497)
Odgovori   +    0
Tisti na minimlcu verjetno malo prisparajo in zivijo iz rok v usta, ce ne zasluzijo se kaj zraven po sihtu. Lahko tudi pridelajo hrano in so samooskrbni. Direktorji izjemnih podjetij verjetno investirajo. Ne verjamem, da vse zapravijo.Placujejo pa poleg visokih prispevkov in dajatev se progresivni davek na dohodek.
FIN-544124 sporočil: 6.590
[#3039810] 17.04.24 19:22
Odgovori   +    0
Hmmm, ubogi menedžerji.

Predlagam, da se odpre kak račun pri Rdečem križu ali Karitas, da jim nakažemo kak everček, da bodo lažje živeli.

Uboščku Colariču država pobere več kot polovico težko prigaranega denarja in z 559 tisoč evrov neto itak zelo, zelo težko preživi.

Ali mogoče darovanje preko telefona SMS na 1919 MENEDŽERJI 5 ali MENEDŽERJI 10.
trocki sporočil: 2.221
[#3039928] 19.04.24 12:59 · odgovor na: FIN-454644 (#3039485)
Odgovori   +    0
Koliko pobere država Colariču, piše v prvem odstavku.

Strani: 1


vm-kiva