Zasebnost

Strani: 1

0430ABAKU sporočil: 1.794
[#3039105] 02.04.24 15:59
Odgovori   +    3
Imam montažno hišo približno 25 let.
Res je hitro narejena. Res je "bolj glasna" od zidane.
Res počasi gnije na izpostavljenih mestih in so potrebne sanacije. Pri zidani pa odpada omet, pokajo stene ...
Moja hiša je tudi na nagnjenem terenu in je zidana klet na eni strani vkopana. Montažni del je izven zemlje.
Montažna hiša pa je bolj udobna. Bolj enostavno je uravnavati ustrezno klimo (temperaturo, vlažnost). Imam občutek, da je tudi bolj stabilna (potresno varnejša). Za veter me tudi ne skrbi.
AljosaOpre sporočil: 13
[#3039137] 03.04.24 15:37 · odgovor na: 0430ABAKU (#3039105)
Odgovori   +    2
ok. se pač odločiš za montažno hišo. vse lepo in prav.

Kar me moti so argumetni za in proti. Kar nekaj.

Ne držijo argumenti niti ZA niti PROTI. oziroma odvisno od marsičesa. Ne moreš kar splošno goovriti o argumentih da veljajo za montažno/zidano.

Članek izgleda kot reklama za montažne hiše in ima z vsako napisano besedo manj stika z realnostjo in več stika z reklamo.
FjodorKirilovic sporočil: 987
[#3039143] 03.04.24 16:56 · odgovor na: 0430ABAKU (#3039105)
Odgovori   +    0
[0430ABAKU]
Imam montažno hišo približno 25 let.
Res je hitro narejena. Res je "bolj glasna" od zidane.
Res počasi gnije na izpostavljenih mestih in so potrebne sanacije. Pri zidani pa odpada omet, pokajo stene ...
Moja hiša je tudi na nagnjenem terenu in je zidana klet na eni strani vkopana. Montažni del je izven zemlje.
Montažna hiša pa je bolj udobna. Bolj enostavno je uravnavati ustrezno klimo (temperaturo, vlažnost). Imam občutek, da je tudi bolj stabilna (potresno varnejša). Za veter me tudi ne skrbi.
Montažne hiše so OK, ampak jaz bi se verjetno odločil za zidano.
Največji minus montažnih je, da za rabljeno na trgu dobiš pomembno manj kot za primerljivo zidano. Tudi če je stara samo par let.

Strani: 1