Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek ECB: Vse večja tveganja za finančno stabilnost

Strani: 1

bigl sporočil: 18.363
[#3011094] 16.11.22 14:10
Odgovori   +    4
Včerajnšna razprava o zakonu o dolgotrajni oskrbi je pokazala, kakšni lenuhi so ta novi. In da voditeljica ni bila kos svoji nalogi. Prvo pove, da pod točko 2, ciljno usmerjeni ukrepi pri tej vladi ne bodo, ker ne poznajo cilja. Lep dan.
XDONA1 sporočil: 1.166
[#3011099] 16.11.22 14:53 · odgovor na: bigl (#3011094)
Odgovori   +    6
[bigl]
Včerajnšna razprava o zakonu o dolgotrajni oskrbi je pokazala, kakšni lenuhi so ta novi. In da voditeljica ni bila kos svoji nalogi. Prvo pove, da pod točko 2, ciljno usmerjeni ukrepi pri tej vladi ne bodo, ker ne poznajo cilja. Lep dan.
Razkrij nam prosim, koliko si plačan od posameznega posta :)
Sicer še vedno čakamo na en sam, samcat post, kjer boš vsaj malo ali vsaj malenkost kritičen tudi do prejšnje politične garniture....

ps: če sem vmes, ko me ni bilo tukaj, kaj spregledal, se že v naprej opravičujem, ampak dvomim :)
bigl sporočil: 18.363
[#3011124] 16.11.22 19:50 · odgovor na: XDONA1 (#3011099)
Odgovori   +    4
[XDONA1]
> [bigl]
> Včerajnšna razprava o zakonu o dolgotrajni oskrbi je pokazala, kakšni lenuhi so ta novi. In da voditeljica ni bila kos svoji nalogi. Prvo pove, da pod točko 2, ciljno usmerjeni ukrepi pri tej vladi ne bodo, ker ne poznajo cilja. Lep dan.

Razkrij nam prosim, koliko si plačan od posameznega posta :)
Sicer še vedno čakamo na en sam, samcat post, kjer boš vsaj malo ali vsaj malenkost kritičen tudi do prejšnje politične garniture....

ps: če sem vmes, ko me ni bilo tukaj, kaj spregledal, se že v naprej opravičujem, ampak dvomim :)
Pod prvo nič. Drugo, bil bi kritičen do prejšne garniture, tako kot do vsake, če bi bila tako lena kot, je sedanja, bila je vržena, po "odvrženi puški v koruzo" v situacijo, ki jo je v primerjavi z ostalimi EU državami nadpovprečno obvladovala in tudi gospodarska rast v tej epidemiološki krizi je bila dokazano s strani EU druga najvišja v EU. Seveda jo je dnevno kritiziral levi pol s kolesarskim pristopom pa od njih sposnzorirane NVO, namesto, da bi stopili skupaj (polna usta so jih sodelovanja, seveda med enako mislečimi) in bilo bi tudi manj žrtev. Da na ne omenjam MSM medijev. Kaj je to tako težko priznati? Dejstvo je, da je funkcija JJ v demokratizaciji Slovenije veliko večja, kajti njega niso strli in spravili pod vpliv, kot vse tele nove obraze, ki so pač fasada za strukture za njimi. Mimogrede, JJ je bil 3x premier, 2x je vodil EU in takšnega kadra leva stran nima in ga do prave demokratizacije Slovenije nikoli ne bo imela. Z raziskovanjem novešje zgodovine do osamosvojitve Omerza lepo razkriva delovanja prejšnega režima in njegove ostanke vse do dandanes, ki obvaldujejo Sloveniji. Tudi to bi bilo potrebno dati v učne programe zgodovine. Lep dan.
primvla sporočil: 703
[#3011125] 16.11.22 19:57 · odgovor na: bigl (#3011124)
Odgovori   +    1
dejmo vsi zbrat predloge, kaj naj gre v ucbenike, ajmo! to me spominja na rusko maniro prikrojevanja realnosti, dokler ni taka, da ustreza predstavam. puske v koruzah in podobne bolezni.
XDONA1 sporočil: 1.166
[#3011126] 16.11.22 20:06 · odgovor na: bigl (#3011124)
Odgovori   +    2
[bigl]
> [XDONA1]
> > [bigl]
> > Včerajnšna razprava o zakonu o dolgotrajni oskrbi je pokazala, kakšni lenuhi so ta novi. In da voditeljica ni bila kos svoji nalogi. Prvo pove, da pod točko 2, ciljno usmerjeni ukrepi pri tej vladi ne bodo, ker ne poznajo cilja. Lep dan.
>
> Razkrij nam prosim, koliko si plačan od posameznega posta :)
> Sicer še vedno čakamo na en sam, samcat post, kjer boš vsaj malo ali vsaj malenkost kritičen tudi do prejšnje politične garniture....
>
> ps: če sem vmes, ko me ni bilo tukaj, kaj spregledal, se že v naprej opravičujem, ampak dvomim :)

Pod prvo nič. Drugo, bil bi kritičen do prejšne garniture, tako kot do vsake, če bi bila tako lena kot, je sedanja, bila je vržena, po "odvrženi puški v koruzo" v situacijo, ki jo je v primerjavi z ostalimi EU državami nadpovprečno obvladovala in tudi gospodarska rast v tej epidemiološki krizi je bila dokazano s strani EU druga najvišja v EU. Seveda jo je dnevno kritiziral levi pol s kolesarskim pristopom pa od njih sposnzorirane NVO, namesto, da bi stopili skupaj (polna usta so jih sodelovanja, seveda med enako mislečimi) in bilo bi tudi manj žrtev. Da na ne omenjam MSM medijev. Kaj je to tako težko priznati? Dejstvo je, da je funkcija JJ v demokratizaciji Slovenije veliko večja, kajti njega niso strli in spravili pod vpliv, kot vse tele nove obraze, ki so pač fasada za strukture za njimi. Mimogrede, JJ je bil 3x premier, 2x je vodil EU in takšnega kadra leva stran nima in ga do prave demokratizacije Slovenije nikoli ne bo imela. Z raziskovanjem novešje zgodovine do osamosvojitve Omerza lepo razkriva delovanja prejšnega režima in njegove ostanke vse do dandanes, ki obvaldujejo Sloveniji. Tudi to bi bilo potrebno dati v učne programe zgodovine. Lep dan.
Prvič, tvoja verodostojnost s tem, ko praviš, da JJ nima masla na glavi in da je bolj vsemogočen, kot tisti, ki prebiva nad nami, močno pade. Pač, če je človek objektiven in odprtih misli, najde kritiko za ene ali druge, saj nihče ni tukaj brez grehov. Oz, upam si trditi, da so si precej podobni (beri, skrbijo za lastne riti), čeprav poudarjajo razlike.

Drugič, JJ bi največ naredil za desnico v Slo, če bi se poslovil od aktivne politike. To se je lepo videlo sedaj, ko je Logar dobil več glasov na volitvah, kot celotna desnica na parlamentarnih.
Ne bi se rad tukaj ponavljal, ker je bilo že večkrat povedano in argumentirano, JJ, ko je v opoziciji je poln idej, ko pa pride na položaj, ni pa od tega nič. Lep primer je nižja obdovčitev plač, ki jo je "zmogel" šele tik pred volitvami (pa ne mi zatrjevat, da je bil prej obremenjen s zdravstveno situacijo). Na drugi strani pa Šarec edini, ki je uvedel neobdavčen regres in nižjo obdavčitev božičnice. Toliko o tem....
Skratka, upam, da boš kdaj sposoben kritično pokomentirati tudi "ljubljenčke" in ne samo tiste, katerih ne maraš.
primvla sporočil: 703
[#3011145] 17.11.22 09:05 · odgovor na: XDONA1 (#3011126)
Odgovori   +    0
Drugič, JJ bi največ naredil za desnico v Slo, če bi se poslovil od aktivne politike. To se je lepo videlo sedaj, ko je Logar dobil več glasov na volitvah, kot celotna desnica na parlamentarnih.
naredil bi najvec ne samo za desnico ampak za celo slovenijo in demokracijo! jaz ze vsaj 10 let glede na prejsnje izkusnje outsorsam glasovanje o cemerkoli prav njemu, se pravi kontra, sploh ne uporabljam mozganov. res ni nekaj, na kaj bi bil ponosen, ampak jebiga, to je rezultat tega hlevskega pristopa, ki si ga je izbrala desnica.
bigl sporočil: 18.363
[#3011158] 17.11.22 10:11 · odgovor na: primvla (#3011145)
Odgovori   +    3
[primvla]
> Drugič, JJ bi največ naredil za desnico v Slo, če bi se poslovil od aktivne politike. To se je lepo videlo sedaj, ko je Logar dobil več glasov na volitvah, kot celotna desnica na parlamentarnih.

naredil bi najvec ne samo za desnico ampak za celo slovenijo in demokracijo! jaz ze vsaj 10 let glede na prejsnje izkusnje outsorsam glasovanje o cemerkoli prav njemu, se pravi kontra, sploh ne uporabljam mozganov. res ni nekaj, na kaj bi bil ponosen, ampak jebiga, to je rezultat tega hlevskega pristopa, ki si ga je izbrala desnica.
"Hlevski pristop" ima prej leva stran....po destletja trajajočem pranju možganov, po vojni likvidirani eliti slovenskega naroda (kidričev spisek), pridejo na oblast revolucionarji v povprečju polpismeni in zganjajo naprej svoje enoumje s strahovlado. So ga odslavljai od aktivne politike z diskreditacijo, lažnimi obsodbami, vse po metodi Džeržinskega. Pa je še vedno tu, največkrat izvoljen poslanec na demokratičnih volitvah. Toliko. Kar se masla tiče, pa se ga nabere v ušesih. Lep dan.
P.S.: Poglejmo kaj Musarjeva izjavlja glede slovenske narodne manjšine v Avstriji. Ne pozna zadev in sodi, kot bleferka. Naj ji kdo od naših rojakov razloži za kaj gre. A že Logar ji je očital, da se postavlja v pozicijo vsevedke.
Kaj je sedanja vlada naredila pohvale vrednega pa mi povejta, da vidim, če nista zavedena oz sta "vernika":-).

Strani: 1