Strani: 1

GregorS sporočil: 60
[#2781274] 27.06.19 09:57
Odgovori   +    5
"Na območju Cipra in Španije bodo v naslednjih tednih merili onesnaženost s puščavskim peskom, ki ga veter prinaša iz Sahare prek Sredozemskega morja v Južno Evropo."

"onesnaženost" - Saharski pesek zanaša tudi čez Atlantik v Amazonijo, kjer pa velja za odlično gnojilo.
0513ANITO sporočil: 10.786
[#2781275] 27.06.19 10:02 · odgovor na: GregorS (#2781274)
Odgovori   +    14
Dobro, da vemo, da tudi stvari/snovi, pri katerih človek nima nič skupnega danes Onesnažujejo....

Raznos puščavskega peska je Fucking...Naravni pojav....Puščave so naravni pojav...Vulkani so naravni pojav....

Taje svet je ponorel...Lenarčič je navadna oportuna baraba..., ki za davkoplačevalski denar leta okoli sveta.
abrame sporočil: 1.628
[#2781291] 27.06.19 11:22 · odgovor na: (#2781277)
Odgovori   +    2
Ja, problem je kako na volišča spraviti "neprisesance"!
PyotrNovak sporočil: 5.775
[#2781301] 27.06.19 12:48 · odgovor na: abrame (#2781291)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: PyotrNovak 27.06.2019 12:58
JE, mi DELAMO.
Gled na NOVE VISJE davke (sosednji clanek), mi severna soseda izgleda vedno bolj izredno privlacna.
Tale drzava se pelje v ponovitev zgodbe iz 80tih, z zelo verjetno se slabsim koncem.

Sicer pa je kurjenje tujega denarja na zahodu postalo prava velika industrija.Vse skupaj me vedno bolj spominja na Rim pa Marku Aureliju.
najobj sporočil: 31.829
[#2781312] 27.06.19 13:43 · odgovor na: 0513ANITO (#2781275)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: najobj 27.06.2019 13:48
[0513ANITO]
Dobro, da vemo, da tudi stvari/snovi, pri katerih človek nima nič skupnega danes Onesnažujejo....

Raznos puščavskega peska je Fucking...Naravni pojav....Puščave so naravni pojav...Vulkani so naravni pojav....

Taje svet je ponorel...Lenarčič je navadna oportuna baraba..., ki za davkoplačevalski denar leta okoli sveta.
... čuj, toti Lenarčič ni nobena navadna oportuna baraba, ampak je zgolj še en podjetnik - toti forum vas je poln - ki je na svobodnem trgu našel svoj prostor pod svobodnim soncem ...

P.S.: tole www.worldgreenflight...rtners.php so njegovi sponzorji in davkoplačevalcev je neposredno med njimi bolj malo, posredno pa so davkoplačevalci itak povsod ... aja, meni se Lenarčičevo "podjetništvo" zdi butasto, ampak ker je svet res ponorel, se danes na svobodnem trgu prodaja več bistveno bolj butastih stvari bitcointicker.co/ in je kupcev več kot preveč ... no, in dokler svoje "produkte" lahko nekomu prodajaš, jaz ne vidim problema, ampak vidim samo faušijo ...
pobalin sporočil: 14.456
[#2781331] 27.06.19 15:09 · odgovor na: najobj (#2781312)
Odgovori   +    1
[najobj]
P.S.: tole www.worldgreenflight...rtners.php so njegovi sponzorji in davkoplačevalcev je neposredno med njimi bolj malo, posredno pa so davkoplačevalci itak povsod
LOL, medijska partnerja: Finance + javna hiša posebnega pomena. Ales klar!

BTW, si podpisal peticijo za odrešitev planeta? Daj no, za našega letalca in njegove partnerje.
TAKE ACTION! SIGN PETITION against BLACK CARBON POLLUTION
Jaz sem jo zdajle podpisal... v imenu Bojana Požarja, ki je ob Magni izkazal tako silno močno eko-ozaveščenost. Pobalin sem, ne znam si pomagat. :-P
kzupanc sporočil: 10.517
[#2781412] 28.06.19 11:27 · odgovor na: najobj (#2781312)
Odgovori   +    0
[najobj]
> [0513ANITO]
> Dobro, da vemo, da tudi stvari/snovi, pri katerih človek nima nič skupnega danes Onesnažujejo....
>
> Raznos puščavskega peska je Fucking...Naravni pojav....Puščave so naravni pojav...Vulkani so naravni pojav....
>
> Taje svet je ponorel...Lenarčič je navadna oportuna baraba..., ki za davkoplačevalski denar leta okoli sveta.

... čuj, toti Lenarčič ni nobena navadna oportuna baraba, ampak je zgolj še en podjetnik - toti forum vas je poln - ki je na svobodnem trgu našel svoj prostor pod svobodnim soncem ...

P.S.: tole www.worldgreenflight...rtners.php so njegovi sponzorji in davkoplačevalcev je neposredno med njimi bolj malo, posredno pa so davkoplačevalci itak povsod ... aja, meni se Lenarčičevo "podjetništvo" zdi butasto, ampak ker je svet res ponorel, se danes na svobodnem trgu prodaja več bistveno bolj butastih stvari bitcointicker.co/ in je kupcev več kot preveč ... no, in dokler svoje "produkte" lahko nekomu prodajaš, jaz ne vidim problema, ampak vidim samo faušijo ...
In hkrati promovira ultralahka letala, ki pa so okolju prijazna in trajnostna rešitev za adrenalinske navdušence nad letenjem, pa tudi za bolj komercialne polete, snemanja in brezpilotne letalnike.
najobj sporočil: 31.829
[#2781414] 28.06.19 11:37 · odgovor na: pobalin (#2781331)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 28.06.2019 11:39
[pobalin]
> [najobj]
> P.S.: tole www.worldgreenflight...rtners.php so njegovi sponzorji in davkoplačevalcev je neposredno med njimi bolj malo, posredno pa so davkoplačevalci itak povsod
LOL, medijska partnerja: Finance + javna hiša posebnega pomena. Ales klar!

BTW, si podpisal peticijo za odrešitev planeta? Daj no, za našega letalca in njegove partnerje.

> TAKE ACTION! SIGN PETITION against BLACK CARBON POLLUTION

Jaz sem jo zdajle podpisal... v imenu Bojana Požarja, ki je ob Magni izkazal tako silno močno eko-ozaveščenost. Pobalin sem, ne znam si pomagat. :-P
... ne, nisem podpisal, ker verjamem v od človeka neodvisne podnebne spremembe ...

P.S.: po naravi sem gradualist, zato nimam rad pretiranih sprememb, kaj šele da bi moral drastično spreminjat svoje življenje zaradi nečesa, na kar človek vključno z mano nima vpliva, vsaj ne takšnega, kot mu ga pripisujejo ljudje, ki s tem mastno služijo ... aja, če so Švedi tako zelo okoljsko osveščeni, da so za boljše okolje žrtvovali rosno mlado Greto Thunberg, potem lahko s Financami žrtvujejo nekaj drobiža za nekoliko starejšega Matevža Lenarčiča ...
pobalin sporočil: 14.456
[#2781481] 28.06.19 17:11 · odgovor na: najobj (#2781414)
Odgovori   +    1
[najobj]
> > TAKE ACTION! SIGN PETITION against BLACK CARBON POLLUTION

... ne, nisem podpisal, ker verjamem v od človeka neodvisne podnebne spremembe ...
Svobodo do veroizpovedi je treba spoštovati, ampak "black carbon" je svinjarija, ki je takšna ne glede na vero, je produkt slabega zgorevanja in je menda dobra kvečjemu kot gnojilo.
potem lahko s Financami žrtvujejo nekaj drobiža za nekoliko starejšega Matevža Lenarčiča ...
Medijski partner najbrž ne pomeni transferja drobiža v smeri letečega Lenarčiča ampak samo nudenje kanala za promocijo in propagando. Stane skoraj nič, a pomaga polniti kmetsko-rokodelski medij s pozitivnimi vsebinami.

Strani: 1