Strani: 1

anon-61428 sporočil: 4.493
[#2742899] 17.11.18 10:10
Odgovori   +    1
Čudil sem se do kdaj bodo vstrajali v tem nategu.Slovenija se z vsemi silami brani železnice.
shevchenko sporočil: 21.898
[#2742928] 17.11.18 13:44
Odgovori   +    2
cela slovenija bo jokala za tabo, viktor...
ognjenorezilo sporočil: 2.049
[#2742949] 17.11.18 14:37
Odgovori   +    4
Torej ne rabimo niti tistega repka, kot pravijo podaljšku pomola? Prvi tir se pa lahko razmontira in podari Venezuelcem.

Poglejte si potniški promet, Roma - Wien. Čas in frekvenco vlakov. Udbobanditizem nekompetentnih proletarcev, je teh nekaj njiv in mlak totalno izoliral od sveta.

A res še kdo verjame, de je smiselno vlagat v teh 27km tirov, če bo vlakov manj kot sedaj?
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2742953] 17.11.18 15:02
Odgovori   +    4
Zakaj sploh rabimo Madžare za izgradnjo II. tira ? Zaradi proračunskega limita, po katerem se vlada ne sme zadolžiti ? Jao takšnih budal pa še ne. Avstroogrska je širom po Sloveniji gradila tire, ki delujejo še danes. Mi pa ne znamo niti enega od Kopra do Divače (brez korupcije in mutenja).
najobj sporočil: 31.920
[#2742969] 17.11.18 15:44
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: najobj 17.11.2018 15:48
... Orban: Dogovor o sodelovanju Madžarske pri drugem tiru ne bo uresničen, začenjamo pogovore s Trstom ...

... alzo, če jaz zdaj to prav razumem, Orban nima zemljevida Evrope pri roki - v osnovni šoli je zemljepis očitno prešprical - da bi lahko pogledal, kje je Madžarska in kje je Trst ... khmm, ali pa mogoče Orban računa na Avstrijce, ki pa se jih bo še malo načakal, ker morajo Avstrijci - ne da se mi guglat, če so že začeli - najprej izvrtati čez palec več kot 50 kilometrov železniških predorov pod svojimi gorami, da bodo mimo Slovenije z železniško progo prišli do italijanske meje, tam pa imajo pod svojimi gorami tudi Italijani nekaj kilometrov tunelov za izvrtat, da bodo z železniško progo prišli do Trsta ... no, in tuneli glih niso najbolj poceni, da bi si jih ob razpadajoči obstoječi cestni in železniški infrastrukturi obubožani in preko glave zadolženi Italijani lahko kar tako privoščili ... alzo, če skrajšam, Orban naj si najprej kupi zemljevid Evrope, potem pa naj svoji publiki naklada gluposti ...

P.S.: da so Financarji v osnovni šoli prešpricali zemljepis ni nič posebnega, ker so prešpricali še marsikaj drugega ...

Strani: 1