Strani: 1

vrac sporočil: 11.068
[#2732128] 04.09.18 19:06
Odgovori   +    9
Zadnja sprememba: vrac 04.09.2018 19:12
Saj ni moglo biti drugače! Ko začne stvari urejati politika ni več nobene prave rešitve. Še dobro, da je umrl samo en otrok, lahko bi jih več. Če pustumo ob strani tisti milijon in sedemstotisoč EUR-ov, ki so jih pokurili pogoltni velemojstri, smo jo še poceni odnesli. Upam, da se bodo poslanci iz tega primera naučili ne nasedati na vsako leporečenje šalratanov, da imajo v rokavu hitre rešitve in ne bodo kot marionete potrjevali vsake svinjarije, ki že od daleč smrdi kot gnila jajca, oni pa vsi kot eden dvigajo roke v luft. Jih je kaj sram? Mene bi bilo, če bi bil tako zabit.
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2732134] 04.09.18 19:53
Odgovori   +    14
V sobotnem Dnevnikovem objektivu sta dva intervjuja, prvi, z direktorjem UKCL Šabederjem, ki ima željo nekaj spremeniti, drugi, z zdravnikom Fortuno, ki je napisal, da je bolje, da ničesar ne spreminjamo, saj zdravstvo v bistvu dobro deluje, potrebuje le mir; zdravstvene reforme pravzaprav sploh ne potrebujemo...seveda, potrebno je več denarja in še več denarja, dvoživkarstvo je nujno, netransparentnost tudi...Fortuna, zraven je tudi Šabeder, na: www.dnevnik.si/10428...i-potrebna
Dodamo še Pfeiferjevo na: www.zdravstveniporta...-kirurgija
simona2 sporočil: 2.204
[#2732136] 04.09.18 19:56
Odgovori   +    7
Rada bi opozorila: zajca na foto je res izdelala AR. Ne samo fotografirala, izdelala.
robi2107 sporočil: 4.272
[#2732209] 05.09.18 10:12
Odgovori   +    7
Jaka muda, pa tak inštitut. Za 20-kratno ceno domačega kirurga od ne-vem-kje in od vsepovsod po malo najemajo tuje kirurge, ki potem svojo dejavnost (operacije) opravljajo v prostorih UKC s kadri (sestrami, anesteziologi in kar je še tega) UKC in z opremo UKC. Še pisarno ima tam. Kaj je potem funkcija tega inštituta, razen tega, da za drag denar najema tuje kirurge? Da ima mizo, fikus in direktorja?? Ki vleče krasno pljačko za kaj že?? A so oni resni??? Bom še jaz odprl en tak inštitut, recimo za istraživanje rude i gubljenje vremena. Če se komu zdita 2 dejavnosti premalo, lahko zraven vtaknem še narodno spravo. Pa mi ne rabijo dat 1,7 mega, se bom zadovoljil z milijončkom.

Strani: 1