Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: Finance app - spletni, Android, iOS

Strani: 1

Gustl sporočil: 13.624
[#2391312] 16.05.14 09:37
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: Gustl 16.05.2014 10:36
Vabimo vas, da med prvimi testirate nove aplikacije poslovnega dnevnika Finance.

Na voljo so:
- spletna (desktop) aplikacija
- Android aplikacija
- iOS aplikacija

Z njimi boste lahko brali časopis Finance v digitalni obliki na spletni strani, na tablicah in na pametnih telefonih.

Dostop je BREZPLAČEN za vse uporabnike, in sicer do konca maja. Potem bo vsebina na voljo samo naročnikom.

V tem obdobju bo potekala tudi odprava napak.

PREIZKUSITE APLIKACIJE: www.finance.si/efinance

Odzivi, mnenja, predlogi dobrodošli. Tudi na admin@finance.si
Gustl sporočil: 13.624
[#2391325] 16.05.14 09:54 · odgovor na: Gustl (#2391312)
Odgovori   +    0
Znane težave:

1) Pogled "članek" ne dela pri vseh člankih, pri nekaterih sploh ne, pri nekaterih kaže napačnega.

2) V pogledu "članek" niso OK navedeni avtorji in njihovi e-maili, tudi kakšen odstavek je preveč zbit.

3) Na nekaterih napravah (Samsung S3) se lahko sesuje ali začasno zablokira, če se prehitro lista.
Gustl sporočil: 13.624
[#2392750] 19.05.14 09:07 · odgovor na: (#2392746)
Odgovori   +    0
[NavadniNimda]
Ne grem na Android ali iPhone, ostajam na WinPho.
(Evo, to je bil moj predlog za danes.)
Ne bo zaenkrat posebne aplikacije za Win.

Uporabljaš lahko HTML5 pogled, je pa slabša ločljivost in izkušnja na sploh, gledaš pač sliko.

Greš na www.finance.si/efinance

...in potem izbereš desktop verzijo.
bc123a sporočil: 48.253
[#2392825] 19.05.14 10:55 · odgovor na: Gustl (#2391312)
Odgovori   +    0
[Gustl]
Vabimo vas, da med prvimi testirate nove aplikacije poslovnega dnevnika Finance.

Na voljo so:
- spletna (desktop) aplikacija
- Android aplikacija
- iOS aplikacija
Forum v okviru aplikacije obstaja?
Gustl sporočil: 13.624
[#2392836] 19.05.14 11:09 · odgovor na: bc123a (#2392825)
Odgovori   +    0
[b123a]
> [Gustl]
> Vabimo vas, da med prvimi testirate nove aplikacije poslovnega dnevnika Finance.
>
> Na voljo so:
> - spletna (desktop) aplikacija
> - Android aplikacija
> - iOS aplikacija

Forum v okviru aplikacije obstaja?
Ne. Trenutne aplikacije niso povezane s Finance.si, niti niso misljene kot substitut.

So "casopis na digitalu".

Bo slo pa v smer povezovanja ...
crt sporočil: 27.082
[#2392846] 19.05.14 11:20 · odgovor na: (#2392840)
Odgovori   +    0
[valsidalado]
> Na voljo so:
> - spletna (desktop) aplikacija
> - Android aplikacija
> - iOS aplikacija
> Z njimi boste lahko brali časopis Finance v digitalni obliki na spletni strani, na tablicah in na pametnih telefonih.
> Dostop je BREZPLAČEN za vse uporabnike, in sicer do konca maja. Potem bo vsebina na voljo samo naročnikom.
Se pravi, da brezplačnega dostopa do spletnih Financ počasi ne bo več (tudi do teh odklenjenih člankov ne)? In v nadaljevanju niti do foruma ne? Ja, 'hvala lepa' ... Zelo 'navdušeno' bom sedaj nekaj testiral (volil neko 'boljšo' oblast ipd.) ...
nastete stvari niso namesto tega, kar uporabljas zdaj, temvec dodatki poleg tega.

seveda se lahko neodvisno od tega zgodi, da nekoc neodklenjenih clankov sploh vec ne bo, ali pa da foruma vec ne bo, vendar to nima zveze s temi aplikacijami.
najobj sporočil: 31.829
[#2394300] 21.05.14 13:24 · odgovor na: Gustl (#2391312)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 21.05.2014 13:26
[Gustl]
Vabimo vas, da med prvimi testirate nove aplikacije poslovnega dnevnika Finance.

Na voljo so:
- spletna (desktop) aplikacija
- Android aplikacija
- iOS aplikacija

Z njimi boste lahko brali časopis Finance v digitalni obliki na spletni strani, na tablicah in na pametnih telefonih.

Dostop je BREZPLAČEN za vse uporabnike, in sicer do konca maja. Potem bo vsebina na voljo samo naročnikom.

V tem obdobju bo potekala tudi odprava napak.

PREIZKUSITE APLIKACIJE: www.finance.si/efinance

Odzivi, mnenja, predlogi dobrodošli. Tudi na admin@finance.si
... čuj, Gustl ... evo, danes sem na hitro sprobal vašo novo spletno aplikacijo in se mi vse skupaj malo čudno obnaša, ker mi miška "samovoljno" premika stran gor in dol, ko se z njo od ene do druge komande premikam po ekranu, poleg tega pa mi malo "po svoje" povečuje in zmanjšuje velikost pisave in slik, pa ne vem, če to mora biti tako, ali pa je vse skupaj še "under construction" in jaz zdaj prehitevam ... no, kakorkoli s tem postom sem svojo forumsko državljansko dolžnost opravil ...

Strani: 1