Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: Internetno udbašenje

Strani: 1

anon-35163 sporočil: 30.643
[#1602887] 04.03.12 21:39
Odgovori   +    8
Zadnja sprememba: anon-35163 04.03.2012 21:46
Ravnokar sem si inštaliral Collusion add-on na Firefoxu ki sledi sledilce.

Če je Collusionu za verjet, Finance cookije kdo ve zakaj posredujete Wikipediji, ta pa naprej Googlu. Čudno.

Vaš partner gemius.pl jih posreduje 24ur.com in najdi.si. 24ur jih posreduje naprej YouTubu, Facebooku, Twitterju. Bljak. S FB-jem in Twitterjem nočem imeti popolnoma nič, in prav nič mi ni všeč da jim kdorkoli posreduje kakršnokoli informacijo, ki ima kakršnokoli zvezo z mano.

najdi.si cookie posreduje Siolu, kar tudi krepko smrdi. Kaj ima Siol za sledit po internetu!? Tako ali tako ima vse možnosti, da špijonira svoje uporabnike.

Ostali partnerji Financ, se pravi adocean.pl, doubleclick.net, adform.net, in doublerecall.net se zaenkrat obnašajo lepo.


Torej: gemius.pl gre na Ghostery šitlisto skupaj z najdi.si, siolom, predvsem pa 24.ur. Prokleti prasci udbaški!


EDIT: OK, mislim da sem razvozlal tole z najdi.si in Siolom. Sledilni cookie-i so šli preko 247realmedia.com . Nič političnega torej, ampak kljub temu grejo šitlisto.
foore sporočil: 12.753
[#1602896] 04.03.12 22:03 · odgovor na: anon-35163 (#1602887)
Odgovori   +    0
[mataj]
Ravnokar sem si inštaliral Collusion add-on na Firefoxu ki sledi sledilce.

Če je Collusionu za verjet, Finance cookije kdo ve zakaj posredujete Wikipediji, ta pa naprej Googlu. Čudno.

Vaš partner gemius.pl jih posreduje 24ur.com in najdi.si. 24ur jih posreduje naprej YouTubu, Facebooku, Twitterju. Bljak. S FB-jem in Twitterjem nočem imeti popolnoma nič, in prav nič mi ni všeč da jim kdorkoli posreduje kakršnokoli informacijo, ki ima kakršnokoli zvezo z mano.

najdi.si cookie posreduje Siolu, kar tudi krepko smrdi. Kaj ima Siol za sledit po internetu!? Tako ali tako ima vse možnosti, da špijonira svoje uporabnike.

Ostali partnerji Financ, se pravi adocean.pl, doubleclick.net, adform.net, in doublerecall.net se zaenkrat obnašajo lepo.


Torej: gemius.pl gre na Ghostery šitlisto skupaj z najdi.si, siolom, predvsem pa 24.ur. Prokleti prasci udbaški!


EDIT: OK, mislim da sem razvozlal tole z najdi.si in Siolom. Sledilni cookie-i so šli preko 247realmedia.com . Nič političnega torej, ampak kljub temu grejo šitlisto.
Mataj verjemi udbomafija ima neverjetno kontrolo za vsakega državljana....Če tega ne bi imela verjemi ne bi mogla toliko časa imeti "elita posvečenih"oblast in denar.....

Zato verjemi, tebi ne bo nič hudega, nekateri na forumu smo jim pa resnično pokazali, da nam je vseeno. Saj če vse jasno premisliš pozitivna energija gre naprej in uniči podlo in pokvarjeno energijo......tudi če so potrebne žrtve......

Najbolj pa je bistvo, če bi vsi se borili za pravilno resnico in ustvarjali v mislih pozitivno rešitev proti udbomafiji, bi ta zelo hitro propadla, vendar zaenkrat bo potrebno prepričati še predvsem mlade ljudi.......
anon-97761 sporočil: 5.181
[#1602919] 04.03.12 22:54 · odgovor na: foore (#1602896)
Odgovori   +    7
[foore]
> [mataj]
> Ravnokar sem si inštaliral Collusion add-on na Firefoxu ki sledi sledilce.
>
> Če je Collusionu za verjet, Finance cookije kdo ve zakaj posredujete Wikipediji, ta pa naprej Googlu. Čudno.
>
> Vaš partner gemius.pl jih posreduje 24ur.com in najdi.si. 24ur jih posreduje naprej YouTubu, Facebooku, Twitterju. Bljak. S FB-jem in Twitterjem nočem imeti popolnoma nič, in prav nič mi ni všeč da jim kdorkoli posreduje kakršnokoli informacijo, ki ima kakršnokoli zvezo z mano.
>
> najdi.si cookie posreduje Siolu, kar tudi krepko smrdi. Kaj ima Siol za sledit po internetu!? Tako ali tako ima vse možnosti, da špijonira svoje uporabnike.
>
> Ostali partnerji Financ, se pravi adocean.pl, doubleclick.net, adform.net, in doublerecall.net se zaenkrat obnašajo lepo.
>
>
> Torej: gemius.pl gre na Ghostery šitlisto skupaj z najdi.si, siolom, predvsem pa 24.ur. Prokleti prasci udbaški!
>
>
> EDIT: OK, mislim da sem razvozlal tole z najdi.si in Siolom. Sledilni cookie-i so šli preko 247realmedia.com . Nič političnega torej, ampak kljub temu grejo šitlisto.

Mataj verjemi udbomafija ima neverjetno kontrolo za vsakega državljana....Če tega ne bi imela verjemi ne bi mogla toliko časa imeti "elita posvečenih"oblast in denar.....

Zato verjemi , tebi ne bo nič hudega, nekateri na forumu smo jim pa resnično pokazali, da nam je vseeno. Saj če vse jasno premisliš pozitivna energija gre naprej in uniči podlo in pokvarjeno energijo......tudi če so potrebne žrtve......

Najbolj pa je bistvo, če bi vsi se borili za pravilno resnico in ustvarjali v mislih pozitivno rešitev proti udbomafiji, bi ta zelo hitro propadla, vendar zaenkrat bo potrebno prepričati še predvsem mlade ljudi.......
verjemi, mataj, verjemi!!!! :))
anon-232734 sporočil: 4.441
[#1602925] 04.03.12 22:59 · odgovor na: anon-97761 (#1602919)
Odgovori   +    0
hehe, sem se dobro nasmejal, prav rad bi spoznal tega vernika :))) (po mojem ma še za 2012 plačano članarino za partijo).
anon-35163 sporočil: 30.643
[#1602928] 04.03.12 23:01 · odgovor na: anon-97761 (#1602919)
Odgovori   +    4
Verjamem Ghostery. Zelo priporočljiv add-on, skupaj z MAFIAA (dobro imet za vsak slučaj, če kaki teroristi delajo sranje z domenami).

In skoraj verjamem Collusion. Skoraj zato, ket je še beta in ni čisto 100%. Za razkrivanje internetnih špicljev uporablja podobno metodo kot sami špiclji.
anon-97761 sporočil: 5.181
[#1602933] 04.03.12 23:07 · odgovor na: anon-35163 (#1602928)
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: anon-97761 04.03.2012 23:07
[mataj]
Verjamem Ghostery. Zelo priporočljiv add-on, skupaj z MAFIAA (dobro imet za vsak slučaj, če kaki teroristi delajo sranje z domenami).

In skoraj verjamem Collusion. Skoraj zato, ket je še beta in ni čisto 100%. Za razkrivanje internetnih špicljev uporablja podobno metodo kot sami špiclji.
adblock je odličen dežnik za zaščito pred škropljenjem s prostotržno gnojnico. collusion je v tem primeru minimalen.
anon-97761 sporočil: 5.181
[#1602936] 04.03.12 23:09 · odgovor na: anon-232734 (#1602925)
Odgovori   +    5
[slep]
hehe, sem se dobro nasmejal, prav rad bi spoznal tega vernika :))) (po mojem ma še za 2012 plačano članarino za partijo).
+letno vstopnico za SNL. :))
Nantl sporočil: 1.160
[#1603274] 05.03.12 09:51 · odgovor na: anon-35163 (#1602887)
Odgovori   +    0
www.moss-soz.si/

je izbral www.valicon.net/ na razpisu, ki je partner in uporablja tehnologijo www.gemius.pl/pl/main

24ur in najdi sta med največjimi, če ne največja naročnika merjenja obiskanosti spletnih strani.

zna biti, da se podatki preko 24 ur in najdi si prenašajo naprej v poljsko, kar je bila nuja, gleda na nestabilnost sita finance.si :))
(Šala)

Strani: 1