Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: Temo sem zaklenil za komentiranje vsem, ki so jo ze komentirali.

Strani: 1

Gustl sporočil: 13.629
[#1522112] 07.01.12 09:09 · odgovor na: (#1522086)
Odgovori   +    0
[janezpizdek]
>Temo sem zaklenil za komentiranje vsem, ki so jo ze komentirali. Kdor je povedal svoje, je povedal, tu res ni primeren prostor za obicajno forumsko prepucavanje.

Najprej, Hristos se rodi, Gustle majstore!

Ko bi moja žena "iz lufta" oz. "z riti" potegnila kakšno prepoved našemu prvemu otroku, sem jo vedno, vidno konsterniran, vprašal, kako in iz česa ona vleče idejo, impulz, motivacijo in utemeljitev za to prepovedovanje. Mislem, kako ve, da je baš tak prav? Če pa tak kot jaz ima svojega prvega otroka. Žena je ponavadi odgovorila fpičkomaterino argumentirano: "Zato ker vem in pika", hehe. Eto, pa sva imela ognej v strehi, ker meni, domnevno zagovedanemu liberalcu, hehe, je tovrsto ferboten-kartako razlogovanje, kot bi biku pred očmi šaril z rdečo cunjo.

No, Gustle, kako si pa ti prišel na to idejo? Kako se je začelo? Kaj konkretno se je dogajalo v tvoji hipofizi? Kaj je bilo dalo tisti kritični trigerski impulz v konkretnem primeru? Mislem, če je kdo kaj tacega napisal, da je neprimerno, imaš ti standardne ukrepe, mu post brišeš, ali pa ga celo zapreš v gulag za neki časa.
spet je razlog tako enostaven kot obicajno. Po tem, ko sem pozno v noc pospravljal forum in ga navsezgodaj spet, sem se ob pogledu na danasnjo TO DO listo odlocil, da intenzivnega pospravljanja foruma ne bo na njej, saj so gor taski, ki so precej pomembnejsi.

In vtej temi je intenzivno pospravljanje potrebno.

Imas pa prav, najbolje je zapret vsem. Grem zapret...
Gustl sporočil: 13.629
[#1522123] 07.01.12 09:22 · odgovor na: (#1522117)
Odgovori   +    5
[janezpizdek]
Ehh, jebiga sad. Sam, da ne bom jaz potem kriv, da si vsem zaprl, ko pa eni vendarle imajo še tolk pomembenga za povedat v tej temi. hehe.
Eh, osnovna napaka, da sem sploh dovolil komentiranje. Sem zmotno mislil, da bom shendlal, ampak jebat ga, EMSO.

Vcasih sem pisal clanek, urejal forum, igral tenis, zgackal punco pa se pivo vmes srknil,vse naenkrat. Ampak ne gre vec:)
Gustl sporočil: 13.629
[#1522153] 07.01.12 10:32 · odgovor na: (#1522142)
Odgovori   +    0
[janezpizdek]
> [Gustl]
> > [janezpizdek]
> > Ehh, jebiga sad. Sam, da ne bom jaz potem kriv, da si vsem zaprl, ko pa eni vendarle imajo še tolk pomembenga za povedat v tej temi. hehe.
>
> Eh, osnovna napaka, da sem sploh dovolil komentiranje. Sem zmotno mislil, da bom shendlal, ampak jebat ga, EMSO.
>
> Vcasih sem pisal clanek, urejal forum, igral tenis, zgackal punco pa se pivo vmes srknil,vse naenkrat. Ampak ne gre vec:)

Skratka, ker ti tako brutalno ekstremen multitasking ne znese več, se odpoveduješ dekliškemu priimku Napoleonovič. :-)

Odvzet mi je :) Čeprav, tudi prej nisem zmogel pisati 30 pisem naenkrat, vsakemu pisarju po en stavek...

Strani: 1