60 min
Nov energetski zakon: prepoved plina za nove stanovanjske stavbe z letom 2025, drva imamo radi
2 uri
V EKWB po očitkih iz ZDA potrdili likvidnostne težave. Ustanovitelj podrobneje pojasnjuje situacijo
2 uri
Delničarji Valamarja potrdili 0,22 evra dividende
2 uri
Nemška vlada malenkost izboljšala napoved gospodarske rasti
2 uri
V Severni Makedoniji volijo novega predsednika države
2 uri
Ljudi je premalo, vsi hočejo robote: Yaskawa v Kočevju v tovarno robotov vlaga 32 milijonov evrov
3 ure
Tako stroge bodo lahko omejitve pri Airbnb 3
4 ure
Zakaj Furs ne ponuja več podatkov o prevoženih kilometrih uvoženih vozil in kako lahko do njih pridete sami
4 ure
Kako aprilski evrski PMI vpliva na pričakovanja o obrestnih rezih ECB in kaj govori o nemški recesiji
4 ure
Kaj narediti s stavbo na Litijski? In kaj s TR2? Rešitve so na dlani! 2
4 ure
Hudo dobra živila iz presežkov sadja in zelenjave
4 ure
Izberite pravega borznega posrednika (Oglas)
5 ur
Mesec: Pokojninska reforma bo sprejeta prihodnje leto 5
6 ur
Delo: Nama v roke nemškega sklada
6 ur
Evropski parlament sprejel direktivo o trajnostnih dobavnih verigah 5
6 ur
Stroški energetske krize: koliko stane regulacija cen električne energije, kateri dobavitelji so pobrali največ 1
6 ur
Bo Aleksandra Čeferina po koncu mandata v UEFA zaposlil Sandor Csanyi iz madžarskega OTP? 1
6 ur
Primerjava: v kateri banki imajo najvišje plače
7 ur
Namesto da bi vzel lizing za avtomobil, sem raje vložil v zeleno obveznico (Oglas)
8 ur
TOP ČLANKI - Kaj danes berete

Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Barca - Pep: "Pred naš gol so prišli 2,5-krat"

Strani: 1

anon-116591 sporočil: 2.641
[#1356235] 14.09.11 10:19
Odgovori   +    2
Kolikor je meni znano, ni pomembno, da si svetovni prvak v "ševi" pred nasprotnikovim golom, ampak koliko golov daš in dejstvo da je obramba pomembni del igre. Vsaj dosedaj je bilo tako...

www.zurnal24.si/pep-...nek-134999
novica sporočil: 5.397
[#1356251] 14.09.11 10:25 · odgovor na: anon-116591 (#1356235)
Odgovori   +    0
[NICKNAME]
Kolikor je meni znano, ni pomembno, da si svetovni prvak v "ševi" pred nasprotnikovim golom, ampak koliko golov daš in dejstvo da je obramba pomembni del igre. Vsaj dosedaj je bilo tako...

www.zurnal24.si/pep-...nek-134999
čisto zdravo za šport je, da se najboljši vsake toliko časa malo prizemlji. drugače postane dolgčas.
novica
anon-104967 sporočil: 1.542
[#1356821] 14.09.11 14:59 · odgovor na: anon-116591 (#1356235)
Odgovori   +    1
[NICKNAME]
Kolikor je meni znano, ni pomembno, da si svetovni prvak v "ševi" pred nasprotnikovim golom, ampak koliko golov daš in dejstvo da je obramba pomembni del igre. Vsaj dosedaj je bilo tako...

www.zurnal24.si/pep-...nek-134999
Ma ja. Sinoči sem spet zaspal zraven. Pa saj je vredu, če imajo pač tako filozofije igre, da se ima Barcelonska elita čas pogovarjat na tribunah o tem kam pol na večerjo ipd., sam pol naj ne kokodakajo, če se kdo ne gre čisto te igrice, ampak jim podmuklo iz ene šanse da dva gola.
Drugače si pa naj Oblaka dobijo za svetovalca, nas bodo vsaj rešili večnega zamorjenega gosta med prenosi.
anon-40964 sporočil: 2.087
[#1356829] 14.09.11 15:04 · odgovor na: anon-104967 (#1356821)
Odgovori   +    0
[fxm12000]
> [NICKNAME]
> Kolikor je meni znano, ni pomembno, da si svetovni prvak v "ševi" pred nasprotnikovim golom, ampak koliko golov daš in dejstvo da je obramba pomembni del igre. Vsaj dosedaj je bilo tako...
>
> www.zurnal24.si/pep-...nek-134999

Ma ja. Sinoči sem spet zaspal zraven. Pa saj je vredu, če imajo pač tako filozofije igre, da se ima Barcelonska elita čas pogovarjat na tribunah o tem kam pol na večerjo ipd., sam pol naj ne kokodakajo, če se kdo ne gre čisto te igrice, ampak jim podmuklo iz ene šanse da dva gola.
Drugače si pa naj Oblaka dobijo za svetovalca, nas bodo vsaj rešili večnega zamorjenega gosta med prenosi.
Tekma je bila obupen dolgcajt se strinjam, sam dej mi povej kako naj bi pa Barcelona igrala če se je Milan praktično z vsemi igralci zabil na sredino 30 m od gola...
anon-104967 sporočil: 1.542
[#1356849] 14.09.11 15:14 · odgovor na: anon-40964 (#1356829)
Odgovori   +    2
[0917Metro]
> [fxm12000]
> > [NICKNAME]
> > Kolikor je meni znano, ni pomembno, da si svetovni prvak v "ševi" pred nasprotnikovim golom, ampak koliko golov daš in dejstvo da je obramba pomembni del igre. Vsaj dosedaj je bilo tako...
> >
> > www.zurnal24.si/pep-...nek-134999
>
> Ma ja. Sinoči sem spet zaspal zraven. Pa saj je vredu, če imajo pač tako filozofije igre, da se ima Barcelonska elita čas pogovarjat na tribunah o tem kam pol na večerjo ipd., sam pol naj ne kokodakajo, če se kdo ne gre čisto te igrice, ampak jim podmuklo iz ene šanse da dva gola.
> Drugače si pa naj Oblaka dobijo za svetovalca, nas bodo vsaj rešili večnega zamorjenega gosta med prenosi.

Tekma je bila obupen dolgcajt se strinjam, sam dej mi povej kako naj bi pa Barcelona igrala če se je Milan praktično z vsemi igralci zabil na sredino 30 m od gola...
Ne vem, jaz sem samo impresionist. Tako jih je tudi Morinho z Interjem povozil ko mačke in so prav bedno izpadli. Saj je lepo , če imaš svoj stil in filozofijo, ampak nasprotnik ima pač legitimno pravico, da pač odigra kot hoče . Pa če se jih vseh enajst po dolgem in počez zloži v gol in ne mrdne celo tekmo, po možnosti vsi dvometraši in po 200 kil, tako da ni milimetra praznega placa. Kaj pa pol? Ni drugega ko da imaš nekoga v ekipi s "smrtnim šusom" kot so rekli včasih in jih zbija ven, v zdajšnji postavi pa tu pa tam koga, ki je večji od meter petdeset, najbrž.
najobj sporočil: 31.920
[#1356858] 14.09.11 15:18 · odgovor na: anon-40964 (#1356829)
Odgovori   +    0
[0917Metro]
> [fxm12000]
> > [NICKNAME]
> > Kolikor je meni znano, ni pomembno, da si svetovni prvak v "ševi" pred nasprotnikovim golom, ampak koliko golov daš in dejstvo da je obramba pomembni del igre. Vsaj dosedaj je bilo tako...
> >
> > www.zurnal24.si/pep-...nek-134999
>
> Ma ja. Sinoči sem spet zaspal zraven. Pa saj je vredu, če imajo pač tako filozofije igre, da se ima Barcelonska elita čas pogovarjat na tribunah o tem kam pol na večerjo ipd., sam pol naj ne kokodakajo, če se kdo ne gre čisto te igrice, ampak jim podmuklo iz ene šanse da dva gola.
> Drugače si pa naj Oblaka dobijo za svetovalca, nas bodo vsaj rešili večnega zamorjenega gosta med prenosi.
Tekma je bila obupen dolgcajt se strinjam, sam dej mi povej kako naj bi pa Barcelona igrala če se je Milan praktično z vsemi igralci zabil na sredino 30 m od gola...

... khmm, če bi igrala tako, kot je igrala od 24 sekunde do 91 minute, bi bilo čisto dovolj ...
anon-116591 sporočil: 2.641
[#1358383] 15.09.11 17:10 · odgovor na: najobj (#1356858)
Odgovori   +    0
[najobj]
> [0917Metro]
> > [fxm12000]
> > > [NICKNAME]
> > > Kolikor je meni znano, ni pomembno, da si svetovni prvak v "ševi" pred nasprotnikovim golom, ampak koliko golov daš in dejstvo da je obramba pomembni del igre. Vsaj dosedaj je bilo tako...
> > >
> > > www.zurnal24.si/pep-...nek-134999
> >
> > Ma ja. Sinoči sem spet zaspal zraven. Pa saj je vredu, če imajo pač tako filozofije igre, da se ima Barcelonska elita čas pogovarjat na tribunah o tem kam pol na večerjo ipd., sam pol naj ne kokodakajo, če se kdo ne gre čisto te igrice, ampak jim podmuklo iz ene šanse da dva gola.
> > Drugače si pa naj Oblaka dobijo za svetovalca, nas bodo vsaj rešili večnega zamorjenega gosta med prenosi.

> Tekma je bila obupen dolgcajt se strinjam, sam dej mi povej kako naj bi pa Barcelona igrala če se je Milan praktično z vsemi igralci zabil na sredino 30 m od gola...


... khmm, če bi igrala tako, kot je igrala od 24 sekunde do 91 minute, bi bilo čisto dovolj ...
To sicer drži, ne spremeni pa bistva o dejstvu iz prvega posta, kaj šteje.

Strani: 1