Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: Stevec bivsih ogledovalcev reklam na finance.si

Strani: 1

anon-37 sporočil: 28
[#101036] 06.07.07 00:37
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-37 06.07.2007 00:38
Da spremljamo uporabo churna zaradi nove oglasevalske taktike predlagam, da se vpisejo vsi, ki so bodisi izklopili oglase bodisi ne bodo vec uporabljali spletne verzije. Po vzoru stevca za irak v mladini. Pa da recemo bobu bob in da ne bo vec raznih floskul o tem, kako je potrebno uporabnike siliti, da gledajo reklame. Se opravicujem, najdite poslovni model, ki ga bodo uporabniki pogoltnili, tole pa je ortogonalno temu. Verjetno google reklame ne motijo nikogar, ravno nasprotno. O njihovi poslovni uspesnosti pa verjetno ni treba kaj govoriti.

Primerjava z www.di.se , ki jo je dal Gustl se mi zdi slaba, ker verjetno vecina ve, koliko reklam se npr. vrti v ameriki po TV, samo ce bi sedaj v SLO probali na taksno intenziteto spraviti TV reklame, bi bil verjetno kdo lincan. Tako da primerjava razlicnih drzav in njihovih navad, kultur se mi zdi neprimerna, ceprav je svet postal spletna vas ali kako ze. To so jabolke in hruske.

Verjetno bo tudi dosti takih, ki se ne bodo vpisali, ker itak ne uporabljajo vec finance.si, samo to vsi vemo. Potem naj se pa oglasevalci vprasajo, ali je tabla, ki je 3x vecja in ni obiskana res bolj vredna.

Let the games begin:

Stevec bivsih ogledovalcev reklam na finance.si:
1. tex
crt sporočil: 27.230
[#101045] 06.07.07 06:19 · odgovor na: anon-37 (#101036)
Odgovori   +    0

tex je napisal(a):
Let the games begin:
Stevec bivsih ogledovalcev reklam na finance.si:
1. tex
ce ti uspe ta stevec spraviti nad 1-2% dnevne obiskanosti, bo to izjemen dosezek (in se vedno brez prakticnega pomena za tehtnico, po moje).

Strani: 1