Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: Zasebna sporocila ne delujejo ok

Strani: 1

bc123a sporočil: 48.253
[#1067129] 19.01.11 09:36
Odgovori   +    0
Ce hocem poslati zasebno sporocilo uporabniku Crni,

1) v prvem oknu niti ni gumba "poslji", samo "predogled"
2) po predogledu jamra da ne najde uporabnika

Ime uporabnika je sam nafilal not ko sem kliknil na "poslji zasebno sporocilo" na Crnijevi profilni strani, tako da je nekaj zelo narobe.

Poskusil sem se poslati Gustlu, tega problema ni bilo (sicer nisem dokoncno odposlal).

Edina razlika je, da imam Crnija med prijatelji, ampak tudi nogiranje iz seznama prijateljev ni pomagalo.

PS. V sistemu obstajata "crni" in "Crni", sporocilo sem poskusil poslati drugemu.
bc123a sporočil: 48.253
[#1067987] 19.01.11 15:51 · odgovor na: bc123a (#1067129)
Odgovori   +    0
[bc123a]
Ce hocem poslati zasebno sporocilo uporabniku Crni,

1) v prvem oknu niti ni gumba "poslji", samo "predogled"
2) po predogledu jamra da ne najde uporabnika

Ime uporabnika je sam nafilal not ko sem kliknil na "poslji zasebno sporocilo" na Crnijevi profilni strani, tako da je nekaj zelo narobe.

Poskusil sem se poslati Gustlu, tega problema ni bilo (sicer nisem dokoncno odposlal).

Edina razlika je, da imam Crnija med prijatelji, ampak tudi nogiranje iz seznama prijateljev ni pomagalo.

PS. V sistemu obstajata "crni" in "Crni", sporocilo sem poskusil poslati drugemu.
Razlog je ocitno v tem, da ste v kodi zamesali uporabniska imena in aliase.

Sporocila se da posiljati na uporabniska imena, na aliase pa ne. Torej, ce ima nekdo uporabnisko ime X, in alias Y, mu lahko posljes zasebno sporocilo na X, na Y pa ne. To bi bilo se nekako logicno, ampak vsepovsod v sistemu "zunanji" vidimo samo aliase. Torej, jaz sploh ne vem, da za aliasom Y obstaja se realno ime X, in se huje, tudi vas interface za posiljanje sporocil to ignorira: ko hoces poslati sporocilo uporabniku, tako da kliknes nanj in das "poslji zasebno sporocilo", ti vse skupaj nastavi tako, da je za naslovnika alias (Y), ki ga pa sistem ne najde, in javlja napako.

Razumljivo?
Gustl sporočil: 13.628
[#1068965] 20.01.11 10:50 · odgovor na: bc123a (#1067987)
Odgovori   +    0
Urejamo...

Strani: 1