Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: Nepravilno delovanje foruma

Strani: 1

NimbusN sporočil: 228
[#955372] 13.10.10 09:50
Odgovori   +    2
Pozdravljeni,

Kadar želim uporabljati forum (preko "gumbov" na sivem pasu) me "vrže" nazaj na stran finance.si in ne v forum. Tipično se to dogaja tako, da mi uspe šele v drugem poizkusu. Prav tako linki do tem v forumu delujejo podobno napačno. Vržejo me nazaj na finance.si namesto v željeneo temo...

Lep pozdrav,
Nim.
Gustl sporočil: 13.629
[#956483] 14.10.10 08:35 · odgovor na: NimbusN (#955372)
Odgovori   +    0
[NimbusN]
Pozdravljeni,

Kadar želim uporabljati forum (preko "gumbov" na sivem pasu) me "vrže" nazaj na stran finance.si in ne v forum. Tipično se to dogaja tako, da mi uspe šele v drugem poizkusu. Prav tako linki do tem v forumu delujejo podobno napačno. Vržejo me nazaj na finance.si namesto v željeneo temo...

Lep pozdrav,
Nim.

Ali se to še dogaja? Včeraj je bil res ta problem, je danes še?
NimbusN sporočil: 228
[#956505] 14.10.10 08:44 · odgovor na: Gustl (#956483)
Odgovori   +    0
[Gustl]
> [NimbusN]
> Pozdravljeni,
>
> Kadar želim uporabljati forum (preko "gumbov" na sivem pasu) me "vrže" nazaj na stran finance.si in ne v forum. Tipično se to dogaja tako, da mi uspe šele v drugem poizkusu. Prav tako linki do tem v forumu delujejo podobno napačno. Vržejo me nazaj na finance.si namesto v željeneo temo...
>
> Lep pozdrav,
> Nim.


Ali se to še dogaja? Včeraj je bil res ta problem, je danes še?
Je bilo OK potem že včeraj popoldne, se mi zdi. Danes pa tudi nisem opazil težav.
Gustl sporočil: 13.629
[#956509] 14.10.10 08:46 · odgovor na: NimbusN (#956505)
Odgovori   +    0
[NimbusN]
> [Gustl]
> > [NimbusN]
> > Pozdravljeni,
> >
> > Kadar želim uporabljati forum (preko "gumbov" na sivem pasu) me "vrže" nazaj na stran finance.si in ne v forum. Tipično se to dogaja tako, da mi uspe šele v drugem poizkusu. Prav tako linki do tem v forumu delujejo podobno napačno. Vržejo me nazaj na finance.si namesto v željeneo temo...
> >
> > Lep pozdrav,
> > Nim.
>
>
> Ali se to še dogaja? Včeraj je bil res ta problem, je danes še?

Je bilo OK potem že včeraj popoldne, se mi zdi. Danes pa tudi nisem opazil težav.
Super, hvala.

Strani: 1