Izbrani forum: Nepremičnine

Izbrana tema: Kleče - Ljubljana

Strani: 1

anon-643 sporočil: 13
[#935733] 26.09.10 19:44
Odgovori   +    0
Pozdralvjeni,

Zanimajo me vaša mnenja glede naslednjih nepremičnin.

Praktično sta obe identični. Razlike so v tem, da je cenejše slabše opremljeno, tudi parketi in notranja vrata so slabša. Cenejše ima pripadajoč lastniški parkirni prostor pod nadstreškom, dražje pa ima garažo. Obe stanovanji sta na isti mikrolokaciji.

1. Cenejše
www.nepremicnine.net...=1&no_tb=1

2. Dražje
www.nepremicnine.net...=1&no_tb=1

Hvala že vnaprej za vaša mnenja.

LP
anon-52466 sporočil: 324
[#935779] 26.09.10 20:09 · odgovor na: anon-643 (#935733)
Odgovori   +    0
[rados]
Pozdralvjeni,

Zanimajo me vaša mnenja glede naslednjih nepremičnin.

Praktično sta obe identični. Razlike so v tem, da je cenejše slabše opremljeno, tudi parketi in notranja vrata so slabša. Cenejše ima pripadajoč lastniški parkirni prostor pod nadstreškom, dražje pa ima garažo. Obe stanovanji sta na isti mikrolokaciji.

1. Cenejše
www.nepremicnine.net...=1&no_tb=1

2. Dražje
www.nepremicnine.net...=1&no_tb=1

Hvala že vnaprej za vaša mnenja.

LP
Meni izgleda, sploh prvo, poceni. Kleče niso slaba lokacija, do obvoznice blizu, še vedno pa izven mestnega vrveža...

lp m
axocor sporočil: 79
[#935794] 26.09.10 20:23 · odgovor na: anon-643 (#935733)
Odgovori   +    0
zelo huda mansarda. uporabne površine je torej verjetno precej manj.
anon-643 sporočil: 13
[#935816] 26.09.10 20:49 · odgovor na: axocor (#935794)
Odgovori   +    0
Cenejše se oglašuje kot 114m2, dražje pa kot 128m2 bruto. Resnica, domnevam da je nekje vmes.
anon-21862 sporočil: 108
[#935892] 26.09.10 22:45 · odgovor na: anon-643 (#935733)
Odgovori   +    6
Prvo stanovanje sem si ogledal nekje pol leta nazaj, ko je bila cena 185k€. Že takrat je nepremičninska agentka jasno nakazala, da se da pri ceni še dosti naredit.

Zadeve nisem peljal naprej, ker:
-mikrolokacija je katastrofalna za moje pojme. Ob novejšem skupku stanovanj so kmetije v razpadajočem stanju. Ulice okoli stanovanja so brez pločnikov. Vaški posebneži veselo dirkajo skozi vas. Pogled iz stanovanja je sicer lep (kravce, hribi), kar mi je všeč ampak so okna precej majhna.
-stanovanje je narobe obrnjeno (bivalni prostori so zgoraj, spalni spodaj)
-ob kuhinji zgoraj je zraven en wc praktično brez zvočne izolacije. Predstavljaj si uporabo le tega ob kuhanju :)

Za primerno ceno (100-120k€) je po mojem ok zadeva, če te zgornje ne moti.
anon-95084 sporočil: 2.286
[#936237] 27.09.10 09:30 · odgovor na: anon-643 (#935733)
Odgovori   +    0
[rados]
Pozdralvjeni,

Zanimajo me vaša mnenja glede naslednjih nepremičnin.

Praktično sta obe identični. Razlike so v tem, da je cenejše slabše opremljeno, tudi parketi in notranja vrata so slabša. Cenejše ima pripadajoč lastniški parkirni prostor pod nadstreškom, dražje pa ima garažo. Obe stanovanji sta na isti mikrolokaciji.

cena je ker narazen..

resda dražje izgleda na slikah bolje..

Parket v prvem je čista osnova, se prav najcenejša varianta parketa, kar pa ne pomeni da gre za slab parket..

Roko na srce, kolikor lahko vidim pri dražjem stanovanju vrata in podboje se mi zdi da gre tudi za neko čisto poceni varianto..

roko na srce za razliko v ceni, lahko v prvem pobrusiš parket, zamenjaš kuhinjo in podboje ter narediš še kaj:))

tudi v drugem je po moje nekaj dela, ko se začne omare ven metati, kuhinja je sicer videti lepša, ampak po moje tudi tista kuhinja ni nič posebnega:)

odvisno katero stanovanje ti je boljše, predpostavljajva da stojita na enaki lokaciji in skoraj enake velikosti in da je vse ostalo zelo podobno, tudi gradnja(ker jez ne vem kako je v resnici), bi jaz rajši vzel cenejšega, ker za ta denar ki predstavlja razliko, ga lahko precej opremiš po svoje-kar bo verjetno bolje kot je pri dražjem in predvsem po tvojih željah:)

v glavnem pa počakaj rajši še nekaj časa ali pa zbij ceno..

Strani: 1