Zasebnost

Strani: 1

murje sporočil: 5.120
[#3012623] 08.12.22 11:45
Odgovori   +    2
Večji problem kot iskanje sprejemljivega naslednika Bobnarjeve pa po mnenju Pengova Bitenca za Goloba in vlado predstavlja postavljen precedens, da je odstop resna možnost, v kolikor se s premierjem ne strinjaš, ocenjuje.

No, predsednica Nataša Pirc Musar je Tatjano Bobnar že povabila v svojo ekipo..,, saj se tudi v tudi v transparentnosti, odstirajo tančice...
FjodorKirilovic sporočil: 985
[#3012631] 08.12.22 12:52
Odgovori   +    13
Golob naj bi na to odvrnil, da je potrebno evropsko javno tožilstvo pozvati, da naj čim prej zaključi preiskavo.
LOL
Ob koncu razgovora naj bi Golob dejal, da je treba čim prej nekaj narediti "tudi s tistim tam dol, ki je direktor na mojem koncu".
ROFL

Bog pomagaj, kaj so izvolile slovenske ovce ?!
hostamox sporočil: 8.460
[#3012632] 08.12.22 13:08
Odgovori   +    0
"Ob koncu razgovora naj bi Golob dejal, da je treba čim prej nekaj narediti "tudi s tistim tam dol, ki je direktor na mojem koncu". Z Bobnarjevo sta mu povedala, da bodo to še videli. "

HA, ha, ha.
Evo vam novih fac. Svoboda je vsaj za nekaj dobra, da si vsak upa povedat, kar misli.
JJ že ve zakaj ima kimavce :).
hostamox sporočil: 8.460
[#3012633] 08.12.22 13:12 · odgovor na: FjodorKirilovic (#3012631)
Odgovori   +    3
[FjodorKirilovic]
> Golob naj bi na to odvrnil, da je potrebno evropsko javno tožilstvo pozvati, da naj čim prej zaključi preiskavo.

LOL

> Ob koncu razgovora naj bi Golob dejal, da je treba čim prej nekaj narediti "tudi s tistim tam dol, ki je direktor na mojem koncu".

ROFL

Bog pomagaj, kaj so izvolile slovenske ovce ?!
Doktorat ti ne pomaga, da ne bi dajal izjav kot iz kafane :)
murje sporočil: 5.120
[#3012899] 13.12.22 16:08
Odgovori   +    0
MISEL DNEVA

Kolikor bolj bo Gibanju Svoboda spodrsavalo na spolzkem terenu, toliko bolj se bo šibila njena hegemonija v koaliciji in zaupanje javnosti vanjo. Njeni volilci pa se seveda ne bodo selili k Janši in Toninu.
Jana Krebelj, komentatorka Primorskih novic
Torek, 13.december 2022
www.primorske.si

Strani: 1