Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Koliko je lani zaslužil Robert Golob?

Strani: 1

0513ANITO sporočil: 10.825
[#3005541] 05.09.22 15:57
Odgovori   +    41
Zaslužil ali dobil....To je glavno vprašanje....

Kdor zasluži, vsak dobi premalo...
Kdor dobi, vsak dobi preveč...
bigl sporočil: 18.363
[#3005543] 05.09.22 16:04
Odgovori   +    18
Očitno je v energetiki denarja preveč, višje cene, na promet in dobiček vezane plače pač nanese. Al je to zasluženo ali le dobljeno, pa je vprašanje. Lep dan.
FIN-379669 sporočil: 7.967
[#3005545] 05.09.22 16:33
Odgovori   +    4
Če lahko daš del zaslužka, do katerega si upravičen in znaša več kot 1 mio eur, v humanitarne namane, potem je jasno, da Golob ni sedaj premier zaradi 3.500 eur mesečno neto plače, ampak je na stavnici mnogo mnogo več kot 1 mio eur.

(Za JJ-ja vemo, da vsako leto vladanja pomeni nekaj deset mio eur čistega v tošl prjatlom in sebi, verjamem, da tudi sedanji premier ne bo malenkosten... do prjatlov in sebe.)
0513ANITO sporočil: 10.825
[#3005547] 05.09.22 16:43 · odgovor na: FIN-379669 (#3005545)
Odgovori   +    25
[]
Če lahko daš del zaslužka, do katerega si upravičen in znaša več kot 1 mio eur, v humanitarne namane, potem je jasno, da Golob ni sedaj premier zaradi 3.500 eur mesečno neto plače, ampak je na stavnici mnogo mnogo več kot 1 mio eur.

(Za JJ-ja vemo, da vsako leto vladanja pomeni nekaj deset mio eur čistega v tošl prjatlom in sebi, verjamem, da tudi sedanji premier ne bo malenkosten... do prjatlov in sebe.)
Prosim za neizpodbitne dokaze za zgornje navedbe!!!

Če je res bi si želel, da gre JJ sedet...
Če pa ne, pa da tebi z riti potegnejo gate zaradi klevetanja!!! Da te stoži do gat!!!

PS Sem pripravljen počakat na sodni Epilog.
FIN-379669 sporočil: 7.967
[#3005550] 05.09.22 18:24 · odgovor na: 0513ANITO (#3005547)
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: FIN-379669 05.09.2022 18:28
:)
Še dobro, da si duhovit.
(Saj je v redu, JJ-ju na RD od sina se mu iznenada pojavi siva eminenca md slovenskimi dobavitelji medicinskega materiala, slučajno pa tudi gre na dopust na Mavricius in se tam slučajno znajde drugi dobavitelj tam... Božo se znajde tam čisto slučajno, se je vozil mimo po onih hribčkih okol Veleja, vendar JJju noben uradni vročevalec ni mogel na istem naslovu vročiti nobeno uradno pošiljko... res majstore je ta tvoj gospodar. Mlrder Božo ga tam slučajno sreča, uradni državni vročevalec pa ga na istem naslovu ne more nikoli dobiti.)
(bogi JJ, že od prodaje orožja in izginotja 80 mio eur kupnine od tistih dob... se vedno znajde v povezavi z mega državnimi posli... znova in znova, vmes še Patria... le kako mu uspe vedno se znajti in nikoli sedeti... razen one 2 meseca, ko tam v celici dobi za roommata dr. dr davčnih utaj, ki postane partner v uspešni zgodbi...)
(še zdaleč pa ni edini in sploh še zdaleč ni glavni inkasant na račun države...)

Ampak vse našteto ve in deli mnenje 75% državljanov, tako da ne vem, zakaj bi sploh še kaj na to temo. Razen da se nasmejeva. No, teh 75% se zna nasmejati na to, da živimo v državi, ki je 25% pravna... :)
FjodorKirilovic sporočil: 975
[#3005559] 05.09.22 20:10
Odgovori   +    12
Gen I je 100% državna firma.
Novinarji, vprašajte, koliko je dobil bruto. Zahtevajte odgovor prek informacijske pooblaščenke, če ne gre drugače.

Kolikor je Golob iznajdliv, je lahko med bruto in neto še čaroben odvod bogvekam.
Zahtevajte odgovor.

Vprašajte tudi za bruto nagrado,
0513ANITO sporočil: 10.825
[#3005560] 05.09.22 20:23 · odgovor na: FIN-379669 (#3005550)
Odgovori   +    12
[]
:)
Še dobro, da si duhovit.
(Saj je v redu, JJ-ju na RD od sina se mu iznenada pojavi siva eminenca md slovenskimi dobavitelji medicinskega materiala, slučajno pa tudi gre na dopust na Mavricius in se tam slučajno znajde drugi dobavitelj tam... Božo se znajde tam čisto slučajno, se je vozil mimo po onih hribčkih okol Veleja, vendar JJju noben uradni vročevalec ni mogel na istem naslovu vročiti nobeno uradno pošiljko... res majstore je ta tvoj gospodar. Mlrder Božo ga tam slučajno sreča, uradni državni vročevalec pa ga na istem naslovu ne more nikoli dobiti.)
(bogi JJ, že od prodaje orožja in izginotja 80 mio eur kupnine od tistih dob... se vedno znajde v povezavi z mega državnimi posli... znova in znova, vmes še Patria... le kako mu uspe vedno se znajti in nikoli sedeti... razen one 2 meseca, ko tam v celici dobi za roommata dr. dr davčnih utaj, ki postane partner v uspešni zgodbi...)
(še zdaleč pa ni edini in sploh še zdaleč ni glavni inkasant na račun države...)

Ampak vse našteto ve in deli mnenje 75% državljanov, tako da ne vem, zakaj bi sploh še kaj na to temo. Razen da se nasmejeva. No, teh 75% se zna nasmejati na to, da živimo v državi, ki je 25% pravna... :)
Glede na to, da imate praktično vso oblast v roki...Zakonodajno, Izvršno in Sodno, bi človek pričakoval, da boste izvedli to kar ga obtožujete do konca...

Zdaj pa ne vem...Ali nimate pravih dokazov ali pa ste Dokazano Nesposobni...Prej bi rekel, da tole drugo...
FIN-467473 sporočil: 1.753
[#3005566] 05.09.22 20:53
Odgovori   +    0
Spoh ni važno koliko je kdo dobil ,manjka podatek,koliko je kdo prinesel v firmo.Žal ste te šibka točka.
FIN-379669 sporočil: 7.967
[#3005567] 05.09.22 21:05 · odgovor na: 0513ANITO (#3005560)
Odgovori   +    5
Jaz nimam oblasti niti nad mojo ženo... :)

Moja moč je v moji besedi. Če pač nihče ji ne prisluhne, potem pač grem na pir. S prjatli.

JJ že 30 let pazi, da ga ne ulovijo s prsti v marmeladi. Zato ima prjatle, ki to počno. In nekateri (kot je g. Darij) so v tem mojstri.

Zato tudi ostalih na t.i. levi sceni (v bistvu tajkunov na levi skoraj ni, v bistvu so enako desno kot JJ-jevi prjatli) ni moč uloviti. Isti scenarij. Velike ribe ne dobiš (več) s prsti v marmeladi. Naivnost je že stvar preteklosti.

Stvari so razdeljene. Tako sta tudi Pošta in 51% Železnic del JJ-jevega miljeja. Drugod ima svoj procent.

In dokler ima JJ svoj procent, vse štima, mar ne? A se zmišljujem? No, poglej, da v zadnjih 2 letih ni tam, kjer ima zadosten procent v paradržavnih firmah, nikogar na poziciji menjal oz. je šel en začasno na eno pozicijo in sedaj bo spet nazaj, JJjev kader pa na "čakanje" na teretu iste firme.

JJ igra svojo vlogo... in to v sodelovanju z nekaterimi (gotovo ne vsemi) ključnimi managerji z "levice" (ki to v resnici ni, ker barva denarja ni rdeča...).

Zakaj bi že zaprl nekoga, s katerim sodeluješ? (No, Patria je bila forsirana kot del zgodbe tiste "levice", ki z JJ ne sodeluje in ga res ne mara. No, del druge levice pa z njim veselo dela in deli...)
FIN-544124 sporočil: 2.873
[#3005570] 05.09.22 22:02
Odgovori   +    2
Pa koga to briga, koliko kdo dobi plače ?

Uboga raja, ki nima kaj drugo za počet, kot to, da razpravlja o plačah in ostalih zadevah drugih ljudi !!!
FIN-467473 sporočil: 1.753
[#3005575] 05.09.22 23:16
Odgovori   +    6
nas samo briga,koliko nas bo stal to leto davkoplačvalskega denarja.
trocki sporočil: 1.224
[#3005597] 06.09.22 09:06
Odgovori   +    5
Ko berem komentarje pod tem člankom se mi zdi, kot da je to neki levičarski časopis. A je prišlo v zadnjem času do kakšnih večjih sprememb?
kzupanc sporočil: 10.519
[#3005602] 06.09.22 09:56 · odgovor na: FIN-544124 (#3005570)
Odgovori   +    13
[]
Pa koga to briga, koliko kdo dobi plače ?

Uboga raja, ki nima kaj drugo za počet, kot to, da razpravlja o plačah in ostalih zadevah drugih ljudi !!!
Arharja (pa ga nočem zagovarjat!) so sesuli zaradi navedb o praktično mizernih zneskih. Zakaj pa Goloba niso? Ker volilci levice so zagovorniki bogatije za malo ali nič dela, volilci desnice pa skromnosti in pridnih rok.
trocki sporočil: 1.224
[#3005633] 06.09.22 11:18 · odgovor na: kzupanc (#3005602)
Odgovori   +    3
[kzupanc]
Ker volilci levice so zagovorniki bogatije za malo ali nič dela, volilci desnice pa skromnosti in pridnih rok.
Pa menda ne misliš na skromne in delovne ročice Janeza Janše?!
FIN-544124 sporočil: 2.873
[#3005640] 06.09.22 11:31 · odgovor na: FIN-467473 (#3005575)
Odgovori   +    2
[FIN-467473]
nas samo briga,koliko nas bo stal to leto davkoplačvalskega denarja.
Kdorkoli bi bil bi imel plačo.

Naša država pa ima še posebej visoke stroške z oblastko, ker je majhna.

Pri nas šefa vlade plačuje 2 milijona ljudi, v Nemčiji pa 84 milijonov.

No in itak že tisičkrat prežvečeno, imamo 212 občin, toliko županov, nešteto podžupanov, armado ljudi na različnih mestih.

Vsaka občina ima eni ali več Osnovnih šol. Imamo krepko čez 700 ravnateljev, prek tisoč njihovih pomočnikov....., eh brez veze dalje naštevat.
kzupanc sporočil: 10.519
[#3005644] 06.09.22 12:01 · odgovor na: trocki (#3005633)
Odgovori   +    1
[trocki]
> [kzupanc]
> Ker volilci levice so zagovorniki bogatije za malo ali nič dela, volilci desnice pa skromnosti in pridnih rok.

Pa menda ne misliš na skromne in delovne ročice Janeza Janše?!
Napisal sem volilci. Oziroma precizneje: odločujoča večina volilcev. Očitno se mi zdi to.
Endimion sporočil: 10.316
[#3005646] 06.09.22 12:09 · odgovor na: 0513ANITO (#3005547)
Odgovori   +    2
[0513ANITO]
Prosim za neizpodbitne dokaze za zgornje navedbe!!!

Če je res bi si želel, da gre JJ sedet...
Če pa ne, pa da tebi z riti potegnejo gate zaradi klevetanja!!! Da te stoži do gat!!!

PS Sem pripravljen počakat na sodni Epilog.
Tle si tudi ti z marsikatero preteklo, tu napisano, objavo precej na spolzkem terenu...
0513ANITO sporočil: 10.825
[#3005647] 06.09.22 12:10 · odgovor na: Endimion (#3005646)
Odgovori   +    4
[Endimion]
> [0513ANITO]
> Prosim za neizpodbitne dokaze za zgornje navedbe!!!
>
> Če je res bi si želel, da gre JJ sedet...
> Če pa ne, pa da tebi z riti potegnejo gate zaradi klevetanja!!! Da te stoži do gat!!!
>
> PS Sem pripravljen počakat na sodni Epilog.

Tle si tudi ti z marsikatero preteklo, tu napisano, objavo precej na spolzkem terenu...
No kar na dan z besedo...
najobj sporočil: 31.920
[#3005648] 06.09.22 12:37 · odgovor na: 0513ANITO (#3005647)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 06.09.2022 12:39
[0513ANITO]
> [Endimion]
> > [0513ANITO]
> > Prosim za neizpodbitne dokaze za zgornje navedbe!!!
> >
> > Če je res bi si želel, da gre JJ sedet...
> > Če pa ne, pa da tebi z riti potegnejo gate zaradi klevetanja!!! Da te stoži do gat!!!
> >
> > PS Sem pripravljen počakat na sodni Epilog.
> Tle si tudi ti z marsikatero preteklo, tu napisano, objavo precej na spolzkem terenu...
No kar na dan z besedo...
... alzo, če jaz zdaj tebe prav razumem, znanega pravičnika en.wikipedia.org/wik.../Al_Capone še danes klevetajo, da je najbolj znani kriminalec na svetu, ker mu razen utaje - shit happens - davkov nesposobni Američani niso mogli dokazat nič ... eh, jebiga ...

P.S.: ker mene nisi nič vprašal, se opravičujem, ker se mešam, ampak včasih imam občutek, da si ti na toti forum padel direkt z Lune ...
0513ANITO sporočil: 10.825
[#3005650] 06.09.22 12:47 · odgovor na: najobj (#3005648)
Odgovori   +    4
[najobj]
> [0513ANITO]
> > [Endimion]
> > > [0513ANITO]
> > > Prosim za neizpodbitne dokaze za zgornje navedbe!!!
> > >
> > > Če je res bi si želel, da gre JJ sedet...
> > > Če pa ne, pa da tebi z riti potegnejo gate zaradi klevetanja!!! Da te stoži do gat!!!
> > >
> > > PS Sem pripravljen počakat na sodni Epilog.

> > Tle si tudi ti z marsikatero preteklo, tu napisano, objavo precej na spolzkem terenu...

> No kar na dan z besedo...

... alzo, če jaz zdaj tebe prav razumem, znanega pravičnika en.wikipedia.org/wik.../Al_Capone še danes klevetajo, da je najbolj znani kriminalec na svetu, ker mu razen utaje - shit happens - davkov nesposobni Američani niso mogli dokazat nič ... eh, jebiga ...

P.S.: ker mene nisi nič vprašal, se opravičujem, ker se mešam, ampak včasih imam občutek, da si ti na toti forum padel direkt z Lune ...
Dobr da te mamo...

Si v tren oka rešil dilemo, "Ali je bil človek na Luni"...

Zdaj zvem, da sem bil to jaz....al pa vsaj moj ata... :)
najobj sporočil: 31.920
[#3005653] 06.09.22 12:56 · odgovor na: 0513ANITO (#3005650)
Odgovori   +    0
[0513ANITO]
> [najobj]
> > [0513ANITO]
> > > [Endimion]
> > > > [0513ANITO]
> > > > Prosim za neizpodbitne dokaze za zgornje navedbe!!!
> > > >
> > > > Če je res bi si želel, da gre JJ sedet...
> > > > Če pa ne, pa da tebi z riti potegnejo gate zaradi klevetanja!!! Da te stoži do gat!!!
> > > >
> > > > PS Sem pripravljen počakat na sodni Epilog.
>
> > > Tle si tudi ti z marsikatero preteklo, tu napisano, objavo precej na spolzkem terenu...
> > No kar na dan z besedo...
> ... alzo, če jaz zdaj tebe prav razumem, znanega pravičnika en.wikipedia.org/wik.../Al_Capone še danes klevetajo, da je najbolj znani kriminalec na svetu, ker mu razen utaje - shit happens - davkov nesposobni Američani niso mogli dokazat nič ... eh, jebiga ...
>
> P.S.: ker mene nisi nič vprašal, se opravičujem, ker se mešam, ampak včasih imam občutek, da si ti na toti forum padel direkt z Lune ...
Dobr da te mamo...

Si v tren oka rešil dilemo, "Ali je bil človek na Luni"...

Zdaj zvem, da sem bil to jaz....al pa vsaj moj ata... :)
... no, to je že boljše, da s humorjem na svoj račun priznaš, da si se s tistim dokazovanjem nedokazljivega rahlo zajebal ...

P.S.: ko sem glih pri Janšatu in dokazovanju nedokazljivega, me zanima, če bodo onemu Rotniku uspeli dokazat, da mu mama ni posodila tisti drobiž - ne spomnim se cifre - milijon i kusur evrov, ki so mu jih našli na njegovem računu ... khmm, in seveda kakšen bo tvoj komentar ...
0513ANITO sporočil: 10.825
[#3005654] 06.09.22 12:59 · odgovor na: najobj (#3005653)
Odgovori   +    6
[najobj]
> [0513ANITO]
> > [najobj]
> > > [0513ANITO]
> > > > [Endimion]
> > > > > [0513ANITO]
> > > > > Prosim za neizpodbitne dokaze za zgornje navedbe!!!
> > > > >
> > > > > Če je res bi si želel, da gre JJ sedet...
> > > > > Če pa ne, pa da tebi z riti potegnejo gate zaradi klevetanja!!! Da te stoži do gat!!!
> > > > >
> > > > > PS Sem pripravljen počakat na sodni Epilog.
> >
> > > > Tle si tudi ti z marsikatero preteklo, tu napisano, objavo precej na spolzkem terenu...

> > > No kar na dan z besedo...

> > ... alzo, če jaz zdaj tebe prav razumem, znanega pravičnika en.wikipedia.org/wik.../Al_Capone še danes klevetajo, da je najbolj znani kriminalec na svetu, ker mu razen utaje - shit happens - davkov nesposobni Američani niso mogli dokazat nič ... eh, jebiga ...
> >
> > P.S.: ker mene nisi nič vprašal, se opravičujem, ker se mešam, ampak včasih imam občutek, da si ti na toti forum padel direkt z Lune ...

> Dobr da te mamo...
>
> Si v tren oka rešil dilemo, "Ali je bil človek na Luni"...
>
> Zdaj zvem, da sem bil to jaz....al pa vsaj moj ata... :)

... no, to je že boljše, da s humorjem na svoj račun priznaš, da si se s tistim dokazovanjem nedokazljivega rahlo zajebal ...

P.S.: ko sem glih pri Janšatu in dokazovanju nedokazljivega, me zanima, če bodo onemu Rotniku uspeli dokazat, da mu mama ni posodila tisti drobiž - ne spomnim se cifre - milijon i kusur evrov, ki so mu jih našli na njegovem računu ... khmm, in seveda kakšen bo tvoj komentar ...
Saj sem vam že večkrat napisal...Kriminalno nesposobni ste. Enega človeka za katerega menite, da "Krade kot Sraka" in menda imate za to VSE dokaze ne znate zapret!
najobj sporočil: 31.920
[#3005665] 06.09.22 13:24 · odgovor na: 0513ANITO (#3005654)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 06.09.2022 13:27
[0513ANITO]
> [najobj]
> > [0513ANITO]
> > > [najobj]
> > > > [0513ANITO]
> > > > > [Endimion]
> > > > > > [0513ANITO]
> > > > > > Prosim za neizpodbitne dokaze za zgornje navedbe!!!
> > > > > >
> > > > > > Če je res bi si želel, da gre JJ sedet...
> > > > > > Če pa ne, pa da tebi z riti potegnejo gate zaradi klevetanja!!! Da te stoži do gat!!!
> > > > > >
> > > > > > PS Sem pripravljen počakat na sodni Epilog.
> > >
> > > > > Tle si tudi ti z marsikatero preteklo, tu napisano, objavo precej na spolzkem terenu...
>
> > > > No kar na dan z besedo...
> > > ... alzo, če jaz zdaj tebe prav razumem, znanega pravičnika en.wikipedia.org/wik.../Al_Capone še danes klevetajo, da je najbolj znani kriminalec na svetu, ker mu razen utaje - shit happens - davkov nesposobni Američani niso mogli dokazat nič ... eh, jebiga ...
> > >
> > > P.S.: ker mene nisi nič vprašal, se opravičujem, ker se mešam, ampak včasih imam občutek, da si ti na toti forum padel direkt z Lune ...
> > Dobr da te mamo...
> >
> > Si v tren oka rešil dilemo, "Ali je bil človek na Luni"...
> >
> > Zdaj zvem, da sem bil to jaz....al pa vsaj moj ata... :)
> ... no, to je že boljše, da s humorjem na svoj račun priznaš, da si se s tistim dokazovanjem nedokazljivega rahlo zajebal ...
>
> P.S.: ko sem glih pri Janšatu in dokazovanju nedokazljivega, me zanima, če bodo onemu Rotniku uspeli dokazat, da mu mama ni posodila tisti drobiž - ne spomnim se cifre - milijon i kusur evrov, ki so mu jih našli na njegovem računu ... khmm, in seveda kakšen bo tvoj komentar ...
Saj sem vam že večkrat napisal...Kriminalno nesposobni ste. Enega človeka za katerega menite, da "Krade kot Sraka" in menda imate za to VSE dokaze ne znate zapret!
... eh, kaj si zdaj navalil na mene, saj jaz nič ne dokazujem - sploh ne tistega, kar se zaradi "poslovanja" med štirimi očmi na sodišču "beyond a reasonable doubt" ne da dokazat - ampak sem samo napisal, da so Američani kriminalno nesposobni, ker znanemu pravičniku en.wikipedia.org/wik.../Al_Capone razen utaje davkov niso mogli dokazat nič ...
0531Zavar sporočil: 1.273
[#3006109] 10.09.22 17:57
Odgovori   +    3
V slovenij se vsi obregajo predvsem ob plačo, celo v privatnem sektorju so plače predmet delegatske razprave, da o JS sploh ne izgubljam besed.
O storilnosti in pojavnosti posameznika sploh (če je del politične elite), pa se ljudje bolj malo sprašujejo.
Kar se mene tiče ima R.Golob predvsem lepo frizuro in videz ala F.Prešeren.
Ko bi vsaj pesnikoval tako zavzete, kot vleče svojo plačo :)

Strani: 1