Strani: 1

bigl sporočil: 18.363
[#2998031] 25.05.22 15:22
Odgovori   +    17
Ampak najvišje tveganje pa je, če Rusija zapre plin EU. Pa bodo ukrepi proti njej delovali bumerangno, kar že sedaj v blagi obliki, a potem pa ne vprašat. Odgovora nihče ne pozna. Bo pa lahko epska kriza. Ko že o tveganjih, tega zagotovo ne bi smeli spregledati. Lep dan.
slovenecnb1 sporočil: 5.639
[#2998040] 25.05.22 16:10 · odgovor na: bigl (#2998031)
Odgovori   +    15
[bigl]
Ampak najvišje tveganje pa je, če Rusija zapre plin EU. Pa bodo ukrepi proti njej delovali bumerangno, kar že sedaj v blagi obliki, a potem pa ne vprašat. Odgovora nihče ne pozna. Bo pa lahko epska kriza. Ko že o tveganjih, tega zagotovo ne bi smeli spregledati. Lep dan.
Lej moj kolega iz rusoje mi je povedal tkole tud če eno leto ste na mrzlem al pa plačujete celo plačo za energijo odtehta kar se dogaja pri nas več mi pa ni želel povedati zaradi bojazni prisluhov..
kzupanc sporočil: 10.519
[#2998139] 26.05.22 12:16 · odgovor na: slovenecnb1 (#2998040)
Odgovori   +    2
[slovenecnb1]
> [bigl]
> Ampak najvišje tveganje pa je, če Rusija zapre plin EU. Pa bodo ukrepi proti njej delovali bumerangno, kar že sedaj v blagi obliki, a potem pa ne vprašat. Odgovora nihče ne pozna. Bo pa lahko epska kriza. Ko že o tveganjih, tega zagotovo ne bi smeli spregledati. Lep dan.

Lej moj kolega iz rusoje mi je povedal tkole tud če eno leto ste na mrzlem al pa plačujete celo plačo za energijo odtehta kar se dogaja pri nas več mi pa ni želel povedati zaradi bojazni prisluhov..
Rad verjamem. In to z vojno med Rusijo in Ukrajino bo res očitno trajalo več kot mesec, mogoče več kot leto. Dve leti pa sem skoraj prepričan da ne. Seveda bo ostala močno krizna cona, a aktivna vojna bo ustavljena, Putinova klika tudi, s tem pa odpade razlog za sankcije. Lahko pa da bo to že do novega leta 2023. A kar naenkrat vsi gledate na te sankcije kot na dolgoletne? Sankcije se sprejmejo, ker se računa, da bodo učinkovale čim hitreje.
pelle sporočil: 737
[#2998196] 27.05.22 10:17 · odgovor na: kzupanc (#2998139)
Odgovori   +    5
[kzupanc]
> [slovenecnb1]
> > [bigl]
> > Ampak najvišje tveganje pa je, če Rusija zapre plin EU. Pa bodo ukrepi proti njej delovali bumerangno, kar že sedaj v blagi obliki, a potem pa ne vprašat. Odgovora nihče ne pozna. Bo pa lahko epska kriza. Ko že o tveganjih, tega zagotovo ne bi smeli spregledati. Lep dan.
>
> Lej moj kolega iz rusoje mi je povedal tkole tud če eno leto ste na mrzlem al pa plačujete celo plačo za energijo odtehta kar se dogaja pri nas več mi pa ni želel povedati zaradi bojazni prisluhov..

Rad verjamem. In to z vojno med Rusijo in Ukrajino bo res očitno trajalo več kot mesec, mogoče več kot leto. Dve leti pa sem skoraj prepričan da ne. Seveda bo ostala močno krizna cona, a aktivna vojna bo ustavljena, Putinova klika tudi, s tem pa odpade razlog za sankcije. Lahko pa da bo to že do novega leta 2023. A kar naenkrat vsi gledate na te sankcije kot na dolgoletne? Sankcije se sprejmejo, ker se računa, da bodo učinkovale čim hitreje.
ja. zaradi njih je prišlo do zamenjave oblasti v Iranu, Severni koreji, Venezueli in Kubi. ;)
če sem pozabil kakšno uspešno zgodbo me prosim dopolni.
crt sporočil: 27.226
[#2998197] 27.05.22 10:32 · odgovor na: kzupanc (#2998139)
Odgovori   +    6
[kzupanc]
A kar naenkrat vsi gledate na te sankcije kot na dolgoletne?
ne kar naenkrat, temvec odkar so bile sprejete, ker...
Sankcije se sprejmejo, ker se računa, da bodo učinkovale čim hitreje.
... je tole zgoraj sodec po praksi komot racun brez krcmarja.
kzupanc sporočil: 10.519
[#2998203] 27.05.22 11:00 · odgovor na: crt (#2998197)
Odgovori   +    0
[]
> [kzupanc]
> A kar naenkrat vsi gledate na te sankcije kot na dolgoletne?

ne kar naenkrat, temvec odkar so bile sprejete, ker...

> Sankcije se sprejmejo, ker se računa, da bodo učinkovale čim hitreje.

... je tole zgoraj sodec po praksi komot racun brez krcmarja.
Res je. Ponavadi je na koncu tako. Žal.
FIN-467473 sporočil: 1.780
[#2998216] 27.05.22 14:43
Odgovori   +    0
Žal ne velja Za lastnike brez obveZnosti do obrokov.
najobj sporočil: 31.930
[#2998224] 27.05.22 16:05 · odgovor na: kzupanc (#2998139)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: najobj 27.05.2022 16:12
[kzupanc]
> [slovenecnb1]
> > [bigl]
> > Ampak najvišje tveganje pa je, če Rusija zapre plin EU. Pa bodo ukrepi proti njej delovali bumerangno, kar že sedaj v blagi obliki, a potem pa ne vprašat. Odgovora nihče ne pozna. Bo pa lahko epska kriza. Ko že o tveganjih, tega zagotovo ne bi smeli spregledati. Lep dan.
>
> Lej moj kolega iz rusoje mi je povedal tkole tud če eno leto ste na mrzlem al pa plačujete celo plačo za energijo odtehta kar se dogaja pri nas več mi pa ni želel povedati zaradi bojazni prisluhov..
Rad verjamem. In to z vojno med Rusijo in Ukrajino bo res očitno trajalo več kot mesec, mogoče več kot leto. Dve leti pa sem skoraj prepričan da ne. Seveda bo ostala močno krizna cona, a aktivna vojna bo ustavljena, Putinova klika tudi, s tem pa odpade razlog za sankcije. Lahko pa da bo to že do novega leta 2023. A kar naenkrat vsi gledate na te sankcije kot na dolgoletne? Sankcije se sprejmejo, ker se računa, da bodo učinkovale čim hitreje.
... OK, zdaj pa še povej, kaj ob nespremenjenih mejah to pomeni za več kot 8 milijonov Rusov upload.wikimedia.org...ussian.svg , ki so do prihoda Američanov leta 2014 v Ukrajini skupaj s 40 milijoni Ukrajincev živeli v miru, potem pa se je s 5 milijardami dolarjev plačanim državnim udarom in v telefonskem pogovoru www.youtube.com/watc...IvRljAaNgg nastavljenimi pajaci vse začelo in se zdaj vojna po tvojem lahko ustavi z njihovo deportacijo v Rusijo ali pa kar z množičnim pobojem, ker Rusi v "svobodni" Ukrajini ne morejo živet ...

P.S.: tukaj forum.finance.si/?m=...le&replies ti je Endimion pojasnil samo nekaj stvari, ki so se pod fašističnim režimom v Ukrajini dogajale Rusom, preden je zaradi poteptanih obljub o neširitvi NATO pakta justicenow.de/wp-con..._new-1.jpg in ameriškem ignoriranju pisnih varnostnih zagotovil Putin popizdil in je z ruskim Krimom in Donbasom planiranemu iztrebljenju Rusov v Ukrajini naredil konec ... khmm, ker drugače brez edine(!) alternative - z atomskim orožjem v skladiščih noben(!) ruski voditelj ne more dopustiti deportacijo ali poboj 8 milijonov v Ukrajini živečih Rusov - v obliki atomskega armagedona preprosto ne bo šlo in to si ti skupaj z "demokratičnim" zahodom - evropskim politikom je že dolgo jasno - in razširjeno ameriško vojsko v NATO paktu - če uporabim tzvoj izraz - moraš vbiti v glavo, samo od Američanov pa je odvisno - Zelenski je ameriškki pajac - koliko mest bo opustošenih in koliko ljudi bo še moralo umret ...
1127DXSXU sporočil: 833
[#2998225] 27.05.22 17:14 · odgovor na: najobj (#2998224)
Odgovori   +    4
samo od Američanov pa je odvisno - Zelenski je ameriškki pajac - koliko mest bo opustošenih in koliko ljudi bo še moralo umret ...

Tole samo od Američanov je odvisno, je račun brez krčmarja.
V Davosu sta spregovorila dva znamenita "guruja" ameriške politike in imela precej nasprotna stališča.
Tako če kdo čaka da se bodo Američani karkoli odločili je verjetno račun brez krčmarja.
Nazaj se potegniti ne morejo, naprej pa tudi nočejo ker bi bili v svetovni vojni uničeni, tako kot vsi ostali.
Ostane torej da se Rusi in Ukrajinci med seboj "poglihajo" na približno podoben način kot do sedaj. Na žalost.
Sankcije pa pri Rusih ne bodo nič zalegle. Že pri ostalih manj močnih in trmastih niso, pri teh pa še posebej ne bodo.
najobj sporočil: 31.930
[#2998240] 28.05.22 12:46 · odgovor na: 1127DXSXU (#2998225)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 28.05.2022 12:54
[1127DXSXU]
samo od Američanov pa je odvisno - Zelenski je ameriškki pajac - koliko mest bo opustošenih in koliko ljudi bo še moralo umret ...
Tole samo od Američanov je odvisno, je račun brez krčmarja.
V Davosu sta spregovorila dva znamenita "guruja" ameriške politike in imela precej nasprotna stališča.
Tako če kdo čaka da se bodo Američani karkoli odločili je verjetno račun brez krčmarja.
Nazaj se potegniti ne morejo, naprej pa tudi nočejo ker bi bili v svetovni vojni uničeni, tako kot vsi ostali.
Ostane torej da se Rusi in Ukrajinci med seboj "poglihajo" na približno podoben način kot do sedaj. Na žalost.
Sankcije pa pri Rusih ne bodo nič zalegle. Že pri ostalih manj močnih in trmastih niso, pri teh pa še posebej ne bodo.
... OK, sicer ne vem, kako naj se ob takšnih www.msn.com/en-xl/eu...f6a41f4b06 pogajalcih Rusi in Ukrajinci med seboj poglihajo, zato pa sem napisal, da je samo od Američanov odvisno - enako kot so svoje pajace www.youtube.com/watc...IvRljAaNgg nastavili, jih lahko tudi odstavijo - koliko mest bo opustošenih in koliko ljudi bo še moralo umret, ker Rusi bodo z odcepitvijo izrazito večinsko poseljenega ozemlja upload.wikimedia.org...ussian.svg svoje cilje prej ali slej dosegli ... khmm, ker kot sem tudi napisal, da z atomskim orožjem v skladiščih noben(!) ruski voditelj - živega bi ga odrli - ne more dopustiti deportacijo ali poboja 8 milijonov v Ukrajini živečih Rusov, ki v Ukrajini pod fašističnim režimom zaničevani niso mogli živeti forum.finance.si/?m=...728&single , po vojni pa niti kot drugorazredni državljanji Rusi ne morejo več živeti ...

P.S.: gospodovalni psihopati en.wikipedia.org/wik...rticles[6] na oni strani velike luže še nimajo dovolj in so se na enak način kot na Ruse spravili še na Kitajce www.rtvslo.si/svet/s...eve/628814 , tako da globalno segrevanje kmalu ne bo več samo zaradi podnebnih sprememb in se zna zgoditi, da zeleni prehod sploh ne bo potreben, ker na Zemlji ne bo več žive duše ...

Strani: 1