Strani: 1

FIN-379669 sporočil: 7.967
[#2996296] 05.05.22 21:45
Odgovori   +    4
Hmm, da vidimo tole:
Tu vidim velik premik v smer spletnega in mobilnega nakupovanja...

... kar pravi sanjavi mladenič... da boš kupil avto preko spleta - ne da bi ga prej poskusil voziti kot testnega, ga pregledal v salonu... hmm, torej da ga kupiš kot neko kitajsko cunjo za 10 eur....

... ja, svet se res spreminja in oni, ki sanjajo, si domišljajo, da bodo preobrazili svet.

(Nazadnje je žena kupila avto, sem bil zraven pri testih in odločitvah... nato sem primaknil še nekaj denarja, ker sva kupila, po mnogih premislekih, nekoliko dražje vozilo v segmentu malega SUV, vendar nudi največ za ta denar, tudi v primerjavi s tekmeci. Pri teh testih in pregledih raznih vozil sva osebno prišla do nekoliko drugačnih zaključkov, kot so izhajali od aka avtomobliskih poznavalcev, ki so delali ocene in so dostopne na spletu v obliki teksta in videov. Lastna izkušnja je neprecenljiva... in avto prav gotovo ne kupuješ kot kitajsko cunjo. Z nakupom sva zelo zadovoljna, so far.)
0531Zavar sporočil: 1.273
[#2996460] 08.05.22 14:26
Odgovori   +    3
Ravno ko sta s partnerko, sicer Italijanko, razmišljala o selitvi v Avstralijo ali na Novo Zelandijo, je dobila ponudbo v Oxfordu in decembra 2017 sta se skupaj preselila na Otok.
Tell me no more. Če bi ostal v SLO, bi najbrž še naprej v Iskri Zaščite razvijal nov tip varovalke s peskom iz sahare in se pritoževal ker letos ni bilo božičnice, oziroma je bila samo 200 EUR bruto.
MF-546559 sporočil: 61
[#2996469] 08.05.22 15:38
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: MF-546559 08.05.2022 15:41
Trik je v tem, da je nekdo v njem prepoznal pravi "material", česar za naše kadrovske službe ne moremo trditi, saj izvajajo "birokratska" opravila po nalogu svojih šefov in nimajo nobene avtonomije.... Vse čestitke in vse dobro !
Seveda pa dobrodošla nazaj v SLO, ko (in če) se bodo razmere spremenile, saj za preživetje slovenskih tehnoloških firm potrebujemo močno ekipo izkušenih team-playerjev, kjer bomo lahko skupaj potegnili slo(w)-voz v fast-motion.....
mar123 sporočil: 1.403
[#2996472] 08.05.22 15:57 · odgovor na: 0531Zavar (#2996460)
Odgovori   +    0
[0531Zavar]
>Ravno ko sta s partnerko, sicer Italijanko, razmišljala o selitvi v Avstralijo ali na Novo Zelandijo, je dobila ponudbo v Oxfordu in decembra 2017 sta se skupaj preselila na Otok.

Tell me no more. Če bi ostal v SLO, bi najbrž še naprej v Iskri Zaščite razvijal nov tip varovalke s peskom iz sahare in se pritoževal ker letos ni bilo božičnice, oziroma je bila samo 200 EUR bruto.
Ce je sposoben je najbrz se kaksna druga sluzba oz privat tudi tu oz drugje. Jambrat ni ravno produktivno
0531Zavar sporočil: 1.273
[#2996473] 08.05.22 16:04 · odgovor na: mar123 (#2996472)
Odgovori   +    0
[mar123]
> [0531Zavar]
> >Ravno ko sta s partnerko, sicer Italijanko, razmišljala o selitvi v Avstralijo ali na Novo Zelandijo, je dobila ponudbo v Oxfordu in decembra 2017 sta se skupaj preselila na Otok.
>
> Tell me no more. Če bi ostal v SLO, bi najbrž še naprej v Iskri Zaščite razvijal nov tip varovalke s peskom iz sahare in se pritoževal ker letos ni bilo božičnice, oziroma je bila samo 200 EUR bruto.

Ce je sposoben je najbrz se kaksna druga sluzba oz privat tudi tu oz drugje. Jambrat ni ravno produktivno
Točno tako, on je našel svojo pot. Nekdo pa dela on-line za tuja podjetja in lahko celo uživa lokalne planine.
Poti vsekakor obstajajo, kot je dejal naš ex-premier sem slovenc ne jamram ampak iščem rešitve.

Strani: 1