Zasebnost

Strani: 1

crt sporočil: 27.275
[#2989734] 23.02.22 19:23
Odgovori   +    8
Zadnja sprememba: crt 23.02.2022 19:55
tale clanek vsebuje preglednico po drzavah eu + uk, kaksen % uvozenega plina je ruskega: www.newstatesman.com...ussian-gas

morda se boste ob tem kot jaz vprasali, kako je pa bilo v srednji kameni dobi, v casu hladne vojne, in o tem se kaj najde na primer tu: theconversation.com/...cow-174518

vlogo schroderja kot v bistvu ruskega agenta ze poznamo, eni pravijo, da je sch putinovo zivljenjsko delo iz prejsnje (obvescevalne) kariere.

ah, ampak...

tukaj zgoraj pa se da opaziti, da je bil v casu merkel odprt prvotni severni tok in da se je nemska odvisnost v tem casu podvojila.

kar me vraca k moji ljubezni do le carreja... :)

ki gre v tem primeru tako:

- druzina merkel je v casu hladne vojne zaprosila za selitev iz zahodne v vzhodno nemcijo (ha?) in dobila odobreno

- ob tem, da je oce bil duhovnik (ha?)

- angela m je v casu studija v ddr zelo gledala, da nima nikakrsnega politicnega profila, niti pro niti kontra

- ko so se karte premesale, je ob prvi priloznosti prisla (ali po le carrejevsko bila insertana) v cdu kot primer perspektivnega vzhodnega kadra

- in pri tem takoj vzpostavila neposredno zvezo in working relationship s kohlom

- ko je kohl padel, ker so schaubleja, ta spomenik redu in disciplini, dobili s kufrom denarja za crni fond stranke od trgovca z orozjem, se je med petelincki, ki so se postavljali, kdo bo nasledila bossa, na prvo mesto cez noc prebila kokoska merkel

- putin je bil v berlinski centrali kgbja

- extra bonus: ne mores imeti doktorata iz fizikalne kemije in biti iskreno neveden glede posledic energetskih odlocitev

i mean, come on... ene zgodbe se pisejo kar same.
hostamox sporočil: 8.460
[#2989753] 24.02.22 07:48 · odgovor na: crt (#2989734)
Odgovori   +    0
Se pravi Rusija do Nemčije?
crt sporočil: 27.275
[#2989755] 24.02.22 07:49 · odgovor na: hostamox (#2989753)
Odgovori   +    0
ne, v njej :)

Strani: 1