Strani: 1

bigl sporočil: 18.363
[#2986956] 30.01.22 10:25
Odgovori   +    8
Zadnja sprememba: bigl 30.01.2022 10:28
Kompliment. Spremljajte in promovirajte to kar naprej, če je možno vsak dan, kajti ta denar je potrebno porabit, ne pa, da se konča s slabimi procenti, kot v primeru simpatično smejoče ministrice ter za njim zgovornega ministra iz vrst SAB. Važna so dejanja ne govorjenje in Kirbiševa, ala ji vera, dela dobro. Le tako naprej, da bo na koncu ocena odlično. Za vse. Lep dan.
Rokc5 sporočil: 2.857
[#2986976] 30.01.22 14:34 · odgovor na: bigl (#2986956)
Odgovori   +    4
bigl - mag. Kirbiš Rojčeva je očitno res dobra. Ampak pri nas se o njej ne sliši niti ona ni "mišljena" za visoke pozicije, ker je v politično nepravi stranki. Vedno mi je bilo zanimivo, kako so nekateri ignorirani, zapostavljeni, medtem kot nekateri drugi postanejo takoj kar medijski in "ljucki TM" ljubljenčki ....
bigl sporočil: 18.363
[#2986985] 30.01.22 17:01 · odgovor na: Rokc5 (#2986976)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: bigl 30.01.2022 17:03
[Rokc5]
bigl - mag. Kirbiš Rojčeva je očitno res dobra. Ampak pri nas se o njej ne sliši niti ona ni "mišljena" za visoke pozicije, ker je v politično nepravi stranki. Vedno mi je bilo zanimivo, kako so nekateri ignorirani, zapostavljeni, medtem kot nekateri drugi postanejo takoj kar medijski in "ljucki TM" ljubljenčki ....
Prav to je njena prednost. In ima rezultate. T.i. "ljucki" ljubljenčki, ki so običajno veliki šarmerji, ki sadijo rožice in ljudi ne obremenjujejo s težki temami, ampak s prežvečenimi všečnimi frazami. Kevin Dutton v svoji knjigi (jaz imam nemški prevod: Gehirn Flusterer, Die Fahigkeit, andere zu beeinflussen- nad prvim u in prvim a sta umlauta) zapiše, da so prevaranti običajno tudi šarmerji. Seveda ti veliko govorijo pa nič ali zelo malo naredijo. Lep dan.

P.S.: Pa to še ni vse:-). Slika pove veliko že na začetku, kdo so v rjavih reklcih za vodjo. To so "working horses". Brez njihovega spremstva so nastopajoči - bleferji. "Jaz in samo jaz" ne bo naredil nič.
Rokc5 sporočil: 2.857
[#2986989] 30.01.22 17:20 · odgovor na: bigl (#2986985)
Odgovori   +    1
bigl - btw. da se vrneva k temi: operativni birokrati na razvojnem področju so ključni, da se vse državne (ali evropske) spodbude hitro zavrtijo, da se skombinirajo z ustreznimi (targetiranimi) reformami, da se prisluhne in učinkovito "poservisira" potrebe podjetij in tudi navsezadnje da na ta način upravniki sledijo potrebam gospodarstva, ker vsak izgubljen mandat je lahko hitro odločilen, pri tempu industrijsko-gospodarsko-tehnoloških sprememb danes.
bigl sporočil: 18.363
[#2986991] 30.01.22 17:28 · odgovor na: Rokc5 (#2986989)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: bigl 30.01.2022 17:31
[Rokc5]
bigl - btw. da se vrneva k temi: operativni birokrati na razvojnem področju so ključni, da se vse državne (ali evropske) spodbude hitro zavrtijo, da se skombinirajo z ustreznimi (targetiranimi) reformami, da se prisluhne in učinkovito "poservisira" potrebe podjetij in tudi navsezadnje da na ta način upravniki sledijo potrebam gospodarstva, ker vsak izgubljen mandat je lahko hitro odločilen, pri tempu industrijsko-gospodarsko-tehnoloških sprememb danes.
Tako je in da se ne menja učinkovte ekipe z neučinkovito. Zato je nujno, da vlada JJ nadaljuje z delom tudi po volitvah. Zakaj? Ker Levi pol s super forsiranim Golobom z izločanjem drugače mislečih od njih, daje normalno mislečim ljudem napačna pričakovanja. Ta so podprta z dejstvi prejšnih levih vlad. Glavno dejstvo je njihova neučinkovitost in slabi rezultati in nenehnim koalicijskimi spori. Logično je, da le z levo roko ne moreš opraviti toliko dela kot z obema. Lep dan.

Strani: 1