Strani: 1

0219Ma6 sporočil: 414
[#2982790] 22.12.21 11:38
Odgovori   +    3
Kdor ve kje ter ima denar naj kupi parcelo ob večjem potoku..Tonin bo zrihtal gradbeno za tisoč MHE
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2982796] 22.12.21 12:13
Odgovori   +    6
Nadaljujmo s Kordišem. Kaj, če bo Kordiš bodoči minister za gospodarstvo? Sicer, bi ga raje videl na minstrstvu za obrambo.
rename sporočil: 1.321
[#2982798] 22.12.21 12:17 · odgovor na: anon-317028 (#2982796)
Odgovori   +    20
Zadnja sprememba: rename 22.12.2021 12:21
[FIN-311684]
Nadaljujmo s Kordišem. Kaj, če bo Kordiš bodoči minister za gospodarstvo? Sicer, bi ga raje videl na minstrstvu za obrambo.
Se ti je čisto skisalo???
Kordiš minister?!!! In to celo za obrambo???!!!
Ali sploh poznaš njihov program???
Zavzemajo se za izstop iz zveze NATO in za ukinitev slovenske vojske.

Džizs no, ti boš tale forum s takimi nebulozami spridil do amena.

Levico bi morali prepovedati, saj ima v programu zapisane cilje, ki so v nasprotju z demokracijo in z vladavino prava EU.
Kot pravnik bi ravno ti moral prvi zagovarjati, ne pa, da jih postavljaš v vlado!
Raje si preberi najnovejšo ESČP sodbo, ko se že hvališ z znanjem francoščine.
Vse stranke, ki se ne distancirajo od komunizma, bi morali razpustiti.

Tule imaš link do originala, jaz francosko ne znam.
hudoc.echr.coe.int/f...14690%22]}

Pa naredi kaj koristnega in napiši povzetek in poudarke..
Muki sporočil: 1.083
[#2982800] 22.12.21 12:24 · odgovor na: rename (#2982798)
Odgovori   +    0
Ojoj, a ti to resno, da je 311684 pravnik?
rename sporočil: 1.321
[#2982801] 22.12.21 12:26 · odgovor na: Muki (#2982800)
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: rename 22.12.2021 12:29
[Muki]
Ojoj, a ti to resno, da je 311684 pravnik?
On tako pravi, vem pa ne.
Večkrat se je že pohvalil, da kot zasebnik svetuje podjetjem, piše različna pravna mnenja in dokumentacijo... zasledil sem, da gre za delovno-pravno zakonodajo, pa s tem, da je ekspert za GDPR se je par dni nazaj pohvalil.
Tu pa tam naredi kakšen kiks, da podvomim. Nazadnje recimo ni poznal razlike med evropsko direktivo in uredbo...
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2982803] 22.12.21 12:35 · odgovor na: rename (#2982798)
Odgovori   +    3
[rename]
> [FIN-311684]
> Nadaljujmo s Kordišem. Kaj, če bo Kordiš bodoči minister za gospodarstvo? Sicer, bi ga raje videl na minstrstvu za obrambo.

Se ti je čisto skisalo???
Kordiš minister?!!! In to celo za obrambo???!!!
Ali sploh poznaš njihov program???
Zavzemajo se za izstop iz zveze NATO in za ukinitev slovenske vojske.
Saj to sploh ni bistveno, če zmagajo antijanše bodo imele svojega ministra za obrambo, slabši od Tonina ne more biti. Zdaj vidiš zakaj me je pojezil brezpotreben Hojsev perfomans v parlamentu, ki ni pridobil novih volivcev za desnico.
rename sporočil: 1.321
[#2982804] 22.12.21 12:49 · odgovor na: anon-317028 (#2982803)
Odgovori   +    12
[FIN-311684]
> [rename]
> > [FIN-311684]
> > Nadaljujmo s Kordišem. Kaj, če bo Kordiš bodoči minister za gospodarstvo? Sicer, bi ga raje videl na minstrstvu za obrambo.
>
> Se ti je čisto skisalo???
> Kordiš minister?!!! In to celo za obrambo???!!!
> Ali sploh poznaš njihov program???
> Zavzemajo se za izstop iz zveze NATO in za ukinitev slovenske vojske.

Saj to sploh ni bistveno, če zmagajo antijanše bodo imele svojega ministra za obrambo, slabši od Tonina ne more biti. Zdaj vidiš zakaj me je pojezil brezpotreben Hojsev perfomans v parlamentu, ki ni pridobil novih volivcev za desnico.
Si prebiral kdaj Alan Forda?
Ni tako sofisticirano kot Le monde in Figaro, ampak občasno je nastopal en lik, ki se mu je reklo "Izgubljeni slućaj".
Nanj me ti asociiraš vedno, kadar takole brepotrebno trmoglaviš.
crt sporočil: 27.196
[#2982805] 22.12.21 12:53 · odgovor na: rename (#2982804)
Odgovori   +    9
ce se prav spomnim, to je tisti, ki je poskusil naredit samomor in mu niti to ni ratalo?
rename sporočil: 1.321
[#2982806] 22.12.21 12:57 · odgovor na: crt (#2982805)
Odgovori   +    6
[]
ce se prav spomnim, to je tisti, ki je poskusil naredit samomor in mu niti to ni ratalo?
Ja, in čeprav je vedel, da mu ne (bo) rata(lo), je vseeno poskušal vedno znova ;-)
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2982808] 22.12.21 13:04 · odgovor na: rename (#2982804)
Odgovori   +    0
[rename]
> [FIN-311684]
> > [rename]
> > > [FIN-311684]
> > > Nadaljujmo s Kordišem. Kaj, če bo Kordiš bodoči minister za gospodarstvo? Sicer, bi ga raje videl na minstrstvu za obrambo.
> >
> > Se ti je čisto skisalo???
> > Kordiš minister?!!! In to celo za obrambo???!!!
> > Ali sploh poznaš njihov program???
> > Zavzemajo se za izstop iz zveze NATO in za ukinitev slovenske vojske.
>
> Saj to sploh ni bistveno, če zmagajo antijanše bodo imele svojega ministra za obrambo, slabši od Tonina ne more biti. Zdaj vidiš zakaj me je pojezil brezpotreben Hojsev perfomans v parlamentu, ki ni pridobil novih volivcev za desnico.

Si prebiral kdaj Alan Forda?
Ni tako sofisticirano kot Le monde in Figaro, ampak občasno je nastopal en lik, ki se mu je reklo "Izgubljeni slućaj".
Nanj me ti asociiraš vedno, kadar takole brepotrebno trmoglaviš.
Strinjam se, trmoglavim. Levice in antijanše ne maram, za njih nikoli nisem, niti ne bom volil, Janša je v tem mandatu zajebal vse kar se dalo pa bi vendar raje, da po volitvah nadaljuje delo, zato me moti Hojsov brezpotrebni perfomans, ki ni prinesel dodatnih glasov desnici.
PETROL09 sporočil: 251
[#2982812] 22.12.21 13:18 · odgovor na: anon-317028 (#2982803)
Odgovori   +    8
"slabši od Tonina ne more biti"

Ko si na dnu, lahko vedno koplješ navzdol...
hostamox sporočil: 8.460
[#2982814] 22.12.21 13:22 · odgovor na: rename (#2982801)
Odgovori   +    5
[rename]
> [Muki]
> Ojoj, a ti to resno, da je 311684 pravnik?

On tako pravi, vem pa ne.
Večkrat se je že pohvalil, da kot zasebnik svetuje podjetjem, piše različna pravna mnenja in dokumentacijo... zasledil sem, da gre za delovno-pravno zakonodajo, pa s tem, da je ekspert za GDPR se je par dni nazaj pohvalil.
Tu pa tam naredi kakšen kiks, da podvomim. Nazadnje recimo ni poznal razlike med evropsko direktivo in uredbo...
Zakaj bi moral to vedet.?

Tip skrbi,da zadeve tečejo na lokalnem nivoju.

Sam se zdele nekaj mučim s prijavo na razpise za kmetijstvo.
Ko sem pred leti povpraševal po custum made so bili zneski za prijavo od 500 do 4 k po vlogi.
Sedaj se mučim sam in vlagam loterijske srečke :)
Zaenkrat je rezultat 3 proti 0 pri večjih in 1 za par sto evrov kjer mi je uspelo.

Sedajle upam, da mi uspe vložit 3 vloge. Minimalna cena če grem prek zbornice bi bla verjetno 1,5 k.
Dela če znaš, verjetno nimaš za cel dan. Sam se bom igral cele praznike in še mal čez :)

Tole z razpisi je bedastoča od birokracije. Baje pa obstajajo ljudje, ki znajo in vlečejo spodobne zneske, da so stvari narejene propisno in prav gotovo za to ne rabijo vedet razliko med uredbo in direktivo :)
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2982815] 22.12.21 13:25 · odgovor na: PETROL09 (#2982812)
Odgovori   +    0
[]
"slabši od Tonina ne more biti"

Ko si na dnu, lahko vedno koplješ navzdol...
...koplješ, koplješ, globoko koplješ...nato slišiš, da ti nekdo trka od spodaj.
rename sporočil: 1.321
[#2982816] 22.12.21 13:37 · odgovor na: anon-317028 (#2982808)
Odgovori   +    15
[FIN-311684]
> [rename]
> > [FIN-311684]
> > > [rename]
> > > > [FIN-311684]
> > > > Nadaljujmo s Kordišem. Kaj, če bo Kordiš bodoči minister za gospodarstvo? Sicer, bi ga raje videl na minstrstvu za obrambo.
> > >
> > > Se ti je čisto skisalo???
> > > Kordiš minister?!!! In to celo za obrambo???!!!
> > > Ali sploh poznaš njihov program???
> > > Zavzemajo se za izstop iz zveze NATO in za ukinitev slovenske vojske.
> >
> > Saj to sploh ni bistveno, če zmagajo antijanše bodo imele svojega ministra za obrambo, slabši od Tonina ne more biti. Zdaj vidiš zakaj me je pojezil brezpotreben Hojsev perfomans v parlamentu, ki ni pridobil novih volivcev za desnico.
>
> Si prebiral kdaj Alan Forda?
> Ni tako sofisticirano kot Le monde in Figaro, ampak občasno je nastopal en lik, ki se mu je reklo "Izgubljeni slućaj".
> Nanj me ti asociiraš vedno, kadar takole brepotrebno trmoglaviš.

Strinjam se, trmoglavim. Levice in antijanše ne maram, za njih nikoli nisem, niti ne bom volil, Janša je v tem mandatu zajebal vse kar se dalo pa bi vendar raje, da po volitvah nadaljuje delo, zato me moti Hojsov brezpotrebni perfomans, ki ni prinesel dodatnih glasov desnici.
A bi res rad še eno iteracijo gonil eno in isto???
Daj povej, kaj vse je ta vlada zajebala.
Ajde, po točkah:
1.
2.
3.

Jaz pa ti v odgovor dajem dejstva:
1. da so s PKP zakoni pomagali vsem pomoči potrebnim (v primerjavi z Bratuškovo, ki je sanirala FAktor banko, Probanko, NLB, NKBM...)
2. da so ohranjali delovna mesta in je brezposelnih manj, kot pred covidom
3. da so spravili pod streho zakon o dolotrajni oskrbi, ki ga prej 10 let niso (da o milijonih za študije, ki jih je zapravljala Mrakova ne začnem)
4. da so hoteli znižati davke, zagotoviti večje neto plače, pa je levuhad to zminirala
5. da so upokojenci dobili več kot par evrov, kot je to "poskrbela" Bratuškova
6. da cela EU hvali slovensko predsedovanje (migrantska kriza, širitev EU in Šengna...)

In ravno Hojs je tisti, ki je vse to odlično nanizal na interpelaciji.
Razgalil je levuhad, kot je že dolgo ni nihče... seveda pa tega v MSM ne boš zasledil; tam so samo krokodilje solze Kovačeve, ker ni mogla lizat znamk za jurja na dan.

In ti potem praviš, da hočeš, da JJ vlada še naprej... z vsakim svojim komentarjem pa samo zlivaš jezo in gnoj na aktualno vladno koalicijo?
Koga ti misliš, da farbaš?
KaA sporočil: 528
[#2982818] 22.12.21 13:44 · odgovor na: hostamox (#2982814)
Odgovori   +    1
[hostamox]
Sam se zdele nekaj mučim s prijavo na razpise za kmetijstvo.
Same here, tile roki 30.12. in 5.1. so prav svetovni.
Ko sem pred leti povpraševal po custum made so bili zneski za prijavo od 500 do 4 k po vlogi.
Tistega za 500 ne bi vzel, tistega za 4 k pa samo, če je vezan izključno na rezultat.
Sedaj se mučim sam in vlagam loterijske srečke :)
Zaenkrat je rezultat 3 proti 0 pri večjih in 1 za par sto evrov kjer mi je uspelo.

Sedajle upam, da mi uspe vložit 3 vloge. Minimalna cena če grem prek zbornice bi bla verjetno 1,5 k.
Dela če znaš, verjetno nimaš za cel dan. Sam se bom igral cele praznike in še mal čez :)
Če želiš kolikor toliko korekten izdelek, je teden ali dva zelo hitro okoli. Res pa se najdejo šalabajzerji, ki na hitro nekaj spacajo in jim je ključno, da imajo dogovorjen fiksni znesek ob oddaji vloge (in veliko število vlog).
Tole z razpisi je bedastoča od birokracije. Baje pa obstajajo ljudje, ki znajo in vlečejo spodobne zneske, da so stvari narejene propisno in prav gotovo za to ne rabijo vedet razliko med uredbo in direktivo :)
S prvim stavkom se ne strinjam, meni so prav všeč :-) Drugega pa lahko potrdim, kruh je tule kar na debelo narezan.
rename sporočil: 1.321
[#2982819] 22.12.21 13:47 · odgovor na: hostamox (#2982814)
Odgovori   +    3
[hostamox]
> [rename]
> > [Muki]
> > Ojoj, a ti to resno, da je 311684 pravnik?
>
> On tako pravi, vem pa ne.
> Večkrat se je že pohvalil, da kot zasebnik svetuje podjetjem, piše različna pravna mnenja in dokumentacijo... zasledil sem, da gre za delovno-pravno zakonodajo, pa s tem, da je ekspert za GDPR se je par dni nazaj pohvalil.
> Tu pa tam naredi kakšen kiks, da podvomim. Nazadnje recimo ni poznal razlike med evropsko direktivo in uredbo...

Zakaj bi moral to vedet.?
Zato, ker mi je pametoval, da o GDPR nimam pojma, on je pa vse to preštudiral in spisal tono pravilnikov itd....
hostamox sporočil: 8.460
[#2982821] 22.12.21 14:07 · odgovor na: KaA (#2982818)
Odgovori   +    0
Po moje ni neka znanost, kolikor sem sam reševal.
Do sedaj najboljši rezultat je bil: Skoraj vam je uspelo, a imate premalo točk :).


Kot pravim, zame je tole bolj loterija.
Glede na to, da so sofinanciranja do 90% bo velik naval in izvisiš kljub dobri vlogi.

Tako da bom mal hazardiral in vidim kaj bo.


Že deset let čakam na ministrovo obljubo, da bo vsak s štiriletno šolo lahko sam izpolnil vlogo za razpis.
Vsaj za tistih par tisočakov, ki jih sam zaprošam. V novi perspektivi se tu obetajo boljši časi, upam :).
FIN-467473 sporočil: 1.753
[#2982846] 22.12.21 20:32
Odgovori   +    3
Najboljše bo,da do konca te vlade prepove še delo gospodarskega miistra Zdravka Počivalška in ga pošlje v karanteno do konca mandata.Samo vladni uslužbenci so dobili Covid dodatek,a v Podjetjih pa sploh v dveh letih le tega ni bilo.Dva vzporedna svetova v državni upravi je bil prisoten covid a v vseh proizvodnih podjetjih ga pa že dve leti ni glede na izplačevanje Covid dodatkov.
Endimion sporočil: 10.317
[#2982884] 23.12.21 08:59 · odgovor na: rename (#2982798)
Odgovori   +    1
Daj ne bodi tako trigger happy..

Sodba ESČP pravi, da država, v kolikor ima to tako pravno urejeno, to sme!

Pri nas tega nimamo tako pravno urejenega, in NE SMEMO!

IN govora je o organiziranih političnih strankah. ne o zvezi društev ljubiteljev izmov.
rename sporočil: 1.321
[#2982893] 23.12.21 09:14 · odgovor na: Endimion (#2982884)
Odgovori   +    2
[Endimion]
Daj ne bodi tako trigger happy..

Sodba ESČP pravi, da država, v kolikor ima to tako pravno urejeno, to sme!

Pri nas tega nimamo tako pravno urejenega, in NE SMEMO!

IN govora je o organiziranih političnih strankah. ne o zvezi društev ljubiteljev izmov.
Nisem bral sodbe, ker je zaenkrat samo v francoskem jeziku.
Ne glede na sodbo, je meni povsem noro, da se dandanes kdorkoli razglaša za ponosnega naslednika zveze komunistov, se klanja kipu klavca in ni zmožen obsoditi vseh treh izmov.
kzupanc sporočil: 10.519
[#2982905] 23.12.21 10:00
Odgovori   +    0
Mislim, da je to bolj odziv na zahteve po ukrepih s strani energetsko zahtevnih podjetij in opozicije, kot pa dejansko mnenje o možnih ukrpeih. So pa, kolikor s espomnim, že tudi strokovni komentatorji na TV ipd. omenjali, češ da proizvedemo veliko svoje elektrike po nižji lastni ceni in zakaj se potem draži? In tu logično sledi: Edino tako da prepovemo izvoz lahko morda dosežemo nižjo ceno. Ne se bat!

Strani: 1