Zasebnost

Strani: 1

0103NALOZ sporočil: 25
[#2981277] 08.12.21 06:48
Odgovori   +    7
Maribor je po moje čist v p..... Sem pred leti živel v Celju in se preselil v MB, sledi šok. Ogrevanje veliko dražje, odvoz smeti tudi, da o kanalščini ne govorim. Ne razumem da tega ljudje ne opazijo, to se že v MB vleče 15 - 20 let. Za primerjavo eno preprosto mesto Ptuj ogrevanja ne bo podražilo zakaj? Zato ker imajo več alternativnih virov ogrevanja in ker so že lani nabavili plin ko je bil poceni, eni pač delajo za ljudi drugi pa ...
najobj sporočil: 31.969
[#2981320] 08.12.21 15:38 · odgovor na: 0103NALOZ (#2981277)
Odgovori   +    0
[0103NALOZ]
Maribor je po moje čist v p..... Sem pred leti živel v Celju in se preselil v MB, sledi šok. Ogrevanje veliko dražje, odvoz smeti tudi, da o kanalščini ne govorim. Ne razumem da tega ljudje ne opazijo, to se že v MB vleče 15 - 20 let. Za primerjavo eno preprosto mesto Ptuj ogrevanja ne bo podražilo zakaj? Zato ker imajo več alternativnih virov ogrevanja in ker so že lani nabavili plin ko je bil poceni, eni pač delajo za ljudi drugi pa ...
... čuj, kaj ti zdaj predlagaš, da se vsi iz Maribora preselimo na Ptuj, ker tam ogrevanje to zimo še ni tako drago ? ...

P.S.: v zadnjem letu in pol smo z uspešnim 24/7 medijskim pranjem možganov postali počasi skuhane prestrašene žabe in ko brez dovoljenja vladajoče gerontokracije pod strogim nadzorom oboroženih plačancev v policijskih - vojske zaenkrat še ni na ulicah - uniformah ne smemo iz stanovanja, je prišel tudi čas, da nas v stanovanjih brez ogrevanja malo ohladijo, največje reveže pa kar takoj zamrznejo ...
0103NALOZ sporočil: 25
[#2981332] 08.12.21 18:50 · odgovor na: najobj (#2981320)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: 0103NALOZ 08.12.2021 18:53
Mariborčani so že prekuhani (verjetno že pred 10 leti) dejstvo je da 2 največje mesto tava v temi. Imamo v občinskem parlametu iste face, ki so dovolile že pred 20 leti kanalizacijo, ki je najdražja v SLO, smeti (že znano - investirajo v sortirnico mislim da je stala okoli 13-15 MIO (dela lahko baje samo 10 ur na dan) po mojih informacijah bi bila dovolj cca 5-6 MIO), ogrevanje je sedaj eskaliralo naj bi bilo pri Energetiki samo na plin (pa še tega ne znajo nabaviti ko je cena normalna oziroma celo bolje lani poleti (kot nekatere občine) ko je bil poceni). V določenih občinah (Celje, Ljubljana, Velenje, Novo Mesto,...) imajo župane, ki dejansko delajo tudi za svoje občane...

V MB so pač zadovoljni s Fištravci, Kanglerji,... ki na ravni javnih podjetij - služb (in tudi razvoju) ne naredijo nikakršne spremembe.


aja sprašuješ kaj je potrebno narediti, ne se preselit ljudi je treba zamenjat, ne samo župane ampak predvsem svetnike, ampak do tega ne bo nikoli prišlo žal...
najobj sporočil: 31.969
[#2981342] 08.12.21 20:39 · odgovor na: 0103NALOZ (#2981332)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 08.12.2021 20:45
[0103NALOZ]
Mariborčani so že prekuhani (verjetno že pred 10 leti) dejstvo je da 2 največje mesto tava v temi. Imamo v občinskem parlametu iste face, ki so dovolile že pred 20 leti kanalizacijo, ki je najdražja v SLO, smeti (že znano - investirajo v sortirnico mislim da je stala okoli 13-15 MIO (dela lahko baje samo 10 ur na dan) po mojih informacijah bi bila dovolj cca 5-6 MIO), ogrevanje je sedaj eskaliralo naj bi bilo pri Energetiki samo na plin (pa še tega ne znajo nabaviti ko je cena normalna oziroma celo bolje lani poleti (kot nekatere občine) ko je bil poceni). V določenih občinah (Celje, Ljubljana, Velenje, Novo Mesto,...) imajo župane, ki dejansko delajo tudi za svoje občane...

V MB so pač zadovoljni s Fištravci, Kanglerji,... ki na ravni javnih podjetij - služb (in tudi razvoju) ne naredijo nikakršne spremembe.


aja sprašuješ kaj je potrebno narediti, ne se preselit ljudi je treba zamenjat, ne samo župane ampak predvsem svetnike, ampak do tega ne bo nikoli prišlo žal...
... čuj, če mene kaj vprašaš, cela Slovenija tava v temi, če pa govorim o Mariboru, pa za svetnike ne vem, ker razen dveh ali treh sploh ne poznam, sem pa po celi večnosti šel na zadnje županske volitve in volil Arsenoviča, ker me je bilo groza, da bi po poskusu ropanja Mariborčanov z radarji in s prevaro o stalnem prebivališču v Mariboru Franca spet postal župan ... khmm, in bi potem dupleški policaj poleg županovanja fantastično služil www.dnevnik.si/1042776032 s kmetijskimi pridelki na tistih nekaj kvadratov okoli svoje bajte v Zimici pri Dupleku, ko bi ga novinarji vprašali, od kod mu keš neznanega izvora na bančnem računu, sodniki pa bi znanemu poštenjakarju verjeli na besedo in ga oprostili vseh obtožb ...

P.S.: niti slučajno nobenega ne hvalim - zarukani dupleški kmetavzar je edini prestopil mejo - ampak ker nimam občutka, da bi lahko karkoli spremenil, se z dogajanjem v Mariboru ne ukvarjam preveč, vsekakor pa dvomim, da so prebivalci Celja, Ljubljane, Velenja, Novega Mesta tako zadovoljni s svojo občinsko upravo, kot si zadovoljen ti, ki tam očitno ne živiš ...
hostamox sporočil: 8.460
[#2981372] 09.12.21 08:10 · odgovor na: najobj (#2981342)
Odgovori   +    0
Glede na izjave, bi rekel da je glup lopov.

Upam,da ne dobite z Arsenovicem pametnega :)

Sem slišal iz prve roke, da so bili kanglerjevi svetniki cvet inteligence:)
najobj sporočil: 31.969
[#2981493] 09.12.21 19:46 · odgovor na: hostamox (#2981372)
Odgovori   +    2
[hostamox]
Glede na izjave, bi rekel da je glup lopov.

Upam,da ne dobite z Arsenovicem pametnega :)

Sem slišal iz prve roke, da so bili kanglerjevi svetniki cvet inteligence:)
... ja, in glede na oprostilno sodbo, bi rekel, da je sodnik pokvarjen lopov ...

P.S.: verjetno ti je jasno, da je to samo ena izmed famoznih "padlih" tožb, o katerih v SDS svojim vernikom blebetajo o murgelski udbomafiji, ki po krivem preganja dupleškega poštenjakarja ...

Strani: 1