Strani: 1

bigl sporočil: 18.363
[#2980957] 05.12.21 18:29
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: bigl 05.12.2021 18:38
Hm, preveč na splošno, ni pa omenil vrednosti investicije, ampak je našteval probleme, ki so žagarjem, primarni lesni predelavi dobro znani in so sestavni del poslovanja. Tudi križni lepljenci iz Avstrije so sestavina za sekundarno lesno industrijo. Za konsturkcije potrebe tudi, v Nemčiji so tudi že stolpnice popolnoma lesene, tako da trg je. Da pa čaka na razpise, se bo načakal, po moje. Po moje preveč pasivni pristop, saj je nekaj proizvajalcev, ki se lahko lotijo te dejavnosti. Zadevo lahko premakne v realizacijo le ekipa, ampak tega ni omenil in miljonski vložki. Evo, prej so bogati ljudje omenjali, da bi vlagali v donosne projekte, torej? Lep dan.
hostamox sporočil: 8.460
[#2981048] 06.12.21 09:21
Odgovori   +    1
O tejle dodani vrednostni sem že parkrat spraševal po forumu in v grobem je ta plača delavcev plus dobiček.

V članku spraševani govori o 500 evrov dodane vrednosti. Ce prodamo kubik po sto in kupimo nazaj po šesto evrov.




Kot finančni časopis, bi morali bit pozorni na take"malenkosti".

Če želite doseči, da ne ostajamo pri partizanih in domobrancih, nizkotnosti v politiki in novem dnu.
Rokc5 sporočil: 2.857
[#2981060] 06.12.21 10:54
Odgovori   +    0
Zanimiv intervju, se mi pa zdi čudno, da v Sloveniji na področju lesarstva ni disruptorja, ker po mojem bi se dalo z dobrim poslovnim modelom fejst zatresti trg. Pa verjetno cene, da se pokupi (postavi) nekaj kapacitet niso tako visoke?
Se kdo ukvarja z lesarstvom ali ga opazuje bolj od daleč? Je kakšen preboj kje na vidiku, se bodo kakšni fantje spravili narediti en tak 'drmr'?

Strani: 1