Strani: 1

anon-317028 sporočil: 30.415
[#2979422] 30.11.21 18:20
Odgovori   +    9
Poljska država moralno propada, kajti tisto kar na beloruski meji z migranti počnejo poljski katoliki iz najbolj katoliške države v EU je propad krščanstva in katoliške vere na Poljskem. Ponovno so se vrnili v drugo svetovno vojno, kje so po očitku Judov bili dobri pomagači nacistom v koncentracijskih taboriščih. Spomnimo se, tudi njihov Papež Janez Pavel II ni obsodil poljskih škofov, ki so blagoslavljali orožja poljskih vojakov, ki so leta 2003 z Bushem odšli v Irak ubijati kristjane v izvirnih kristjanskih deželah. NATO tudi v Siriji ubija kristjane in zanimivo kdo jih rešuje? Rešila jih je Rusija. Žalostna je poljska katoliška vera in cerkev.
FIN-454644 sporočil: 10.898
[#2979436] 30.11.21 19:04 · odgovor na: (#2979426)
Odgovori   +    19
EU pac vlada levica. Kdor tega ne ve,je osel.
0513ANITO sporočil: 10.825
[#2979438] 30.11.21 19:24 · odgovor na: anon-317028 (#2979422)
Odgovori   +    18
[FIN-311684]
Poljska država moralno propada, kajti tisto kar na beloruski meji z migranti počnejo poljski katoliki iz najbolj katoliške države v EU je propad krščanstva in katoliške vere na Poljskem. Ponovno so se vrnili v drugo svetovno vojno, kje so po očitku Judov bili dobri pomagači nacistom v koncentracijskih taboriščih. Spomnimo se, tudi njihov Papež Janez Pavel II ni obsodil poljskih škofov, ki so blagoslavljali orožja poljskih vojakov, ki so leta 2003 z Bushem odšli v Irak ubijati kristjane v izvirnih kristjanskih deželah. NATO tudi v Siriji ubija kristjane in zanimivo kdo jih rešuje? Rešila jih je Rusija. Žalostna je poljska katoliška vera in cerkev.
Čudno da se begunci ne obrnejo na Desno in zamarširajo proti Moskvi....Putki v objem...
FIN-467473 sporočil: 1.753
[#2979453] 30.11.21 20:07
Odgovori   +    3
EU je že razpadla zaradi notranjih mej med državami ,katere so članice EU-ja.Slabše je bilo leta 1948.Po ruskemu napadu na države zunaj njenih članic-Madžarske-Bolgarije,Romunije,Ukrajine,Pol jske,Čehoslovaške itd.
najobj sporočil: 31.920
[#2979462] 30.11.21 20:27 · odgovor na: 0513ANITO (#2979438)
Odgovori   +    6
Zadnja sprememba: najobj 30.11.2021 20:29
[0513ANITO]
> [FIN-311684]
> Poljska država moralno propada, kajti tisto kar na beloruski meji z migranti počnejo poljski katoliki iz najbolj katoliške države v EU je propad krščanstva in katoliške vere na Poljskem. Ponovno so se vrnili v drugo svetovno vojno, kje so po očitku Judov bili dobri pomagači nacistom v koncentracijskih taboriščih. Spomnimo se, tudi njihov Papež Janez Pavel II ni obsodil poljskih škofov, ki so blagoslavljali orožja poljskih vojakov, ki so leta 2003 z Bushem odšli v Irak ubijati kristjane v izvirnih kristjanskih deželah. NATO tudi v Siriji ubija kristjane in zanimivo kdo jih rešuje? Rešila jih je Rusija. Žalostna je poljska katoliška vera in cerkev.
Čudno da se begunci ne obrnejo na Desno in zamarširajo proti Moskvi....Putki v objem...
... čuj, ko si glih pri Putinu, imamo mi na "demokratičnem" zahodu v Sloveniji srečo, da Rusi ne gledajo slovenske TV, ker če bi jaz bil Putin in bi predvajali britanski "dokumentarni" film o Navalnem z naslovom "Mož, ki ga Putinu ni uspelo ubiti", bi Slovenijo odklopil - plin je zdaj najbolj aktualen - od napeljave s plinom, pa naj se oni britanski podtaknjenec Whatthefuck Grah na čelu RTV Slovenije lepo jebe, da mu bo skupaj s slovenskimi pizdolizniki v letošnji zimi bolj toplo ...

P.S.: čeprav je SPNČV včeraj prevzel RTV Slovenija zaenkrat še gledam Dnevnik in sem skoraj padel s kavča, ko sem videl reklamo za britansko provokacijo od "dokumentarnrga" filma, ki bi v vsaki normalni državi povzročil diplomatski škandal, če bi ga sploh predvajali ... aja, britanski "dokumentarni" film o Navalnem se ukvarja z isto tematiko forum.finance.si/?m=...249&single , s katero sem se jaz neuspešno ukvarjal januarja letos, ker robi2107 bolj verjame britanski propagandi kot pa svoji pameti ...
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2979464] 30.11.21 20:37 · odgovor na: (#2979428)
Odgovori   +    5
[alek14]
> [FIN-311684]
> Poljska država moralno propada, kajti tisto kar na beloruski meji z migranti počnejo poljski katoliki iz najbolj katoliške države v EU je propad krščanstva in katoliške vere na Poljskem. Ponovno so se vrnili v drugo svetovno vojno, kje so po očitku Judov bili dobri pomagači nacistom v koncentracijskih taboriščih. Spomnimo se, tudi njihov Papež Janez Pavel II ni obsodil poljskih škofov, ki so blagoslavljali orožja poljskih vojakov, ki so leta 2003 z Bushem odšli v Irak ubijati kristjane v izvirnih kristjanskih deželah. NATO tudi v Siriji ubija kristjane in zanimivo kdo jih rešuje? Rešila jih je Rusija. Žalostna je poljska katoliška vera in cerkev.

Jaz vidim pa diametralno nasprotno.
Trump je rekel, da je Islamsko državo, ki so ji v Ameriki ljubkovalno rekli ISIL ustvarila Clintonova, kar pomeni Amerika, ki je te teroriste in klavce financirala ter vojaško podpirala pri izvajanju terorja nad prebivalci Iraka in Sirije med katerimi je veliko kristjanov. Do danes bi jih islamski klavci ob pomoči NATA pobili, če jih ne bi rešila Rusija in Iran. Irak in Sirija sta rojstni deželi krščanstva.

Strani: 1