Strani: 1

FIN-467473 sporočil: 1.748
[#2977151] 23.11.21 00:31
Odgovori   +    1
Žal za tak denaar se ne splača pačat enega centa davkov prepufani državi.Naj kar JANEZ IVAN JANŠA plača,ker je bil vedno v krizi vse sposoben,Še pomnimo Tovariši kdo je Titov omladinec.Samo on je šel iz Ljubljane v Kumrovec peš.Mi nikoli,ker nas ni noben plačal,že pred 80 letom so nas vrgli iz sindikata ,ker smo rekli,da g.Popit ni primeren za predsednika,pa čeprav sem bil iz rdečega Zaloga sem rekel prav ima Beli Horjul.Nekateri smo imeli vedno smisel za politični humor.V današnjih časih bi 1000 procentov zazidali še okno proti Demokratični državi Hrvaški in po novem še proti vsem EU državam-EU-Omejitve Šengen od leta 2015 Dalje.čNe zgovarjajte se kakor jaz lepo rečem-Moja bodoča bivša žena ->Tudi EU in vse ostale institucije z OTANOM_NATOM so že moje bodoče bivše institucije,ker vas ne rabimo,Samo še denar vlečete od ubogih revnih drŽavljanov,Vsak cent v zarjavelo železo je brezveze.Bil sem leta1980 in 1981 v jugovojski in vem kaj imam od tega 1 leto in kusor od države Slovenije manjšo penzijo.Ni kriv Kučan kriva je današnja demokrracija,ker nam ni nikoli priznala sužnjelastniško delo v bivši SFRJU.Tudi tu si bomo nalili čistegsa vina.Zivel Titov omladinec Janez Ivan Janša,jaz nisem šel nikoli iz Ljubljane v Kumrovec sem pa šel večkat z JATOM in NIŠ ekspresom na Voždovac v vojsko,pa imam eno leto in pol čiste izgobe življenja samo zaradi Vas mislečih.BOG DAJ DA UMRE STRANKARSKA DEMOKRACIJA TAKOJ IN NE GLEDE NA Katerikolo stran-Vse stranke so in bodo večno školodjive.Žal je to zadnji argument.
FIN-303511 sporočil: 400
[#2977166] 23.11.21 08:36
Odgovori   +    4
"V javnem sektorju plače letos višje za desetino"
Briljantno, just briljantno kam gre naš denar.

Strani: 1