Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Vlada brez potence

Strani: 1

anon-317028 sporočil: 30.415
[#2961206] 27.09.21 17:15
Odgovori   +    14
Vladnih ukrepov nihče več ne jemlje resno...Ne vem če drži. Sem peljal družino na sobotno kosilo, prvo sem plačal teste po 10 evrov, potrdila so bila v žepih, na vhodu v restavracijo je z velikimi črkami pisalo PCT, smo se usedli za že prej rezervirano mizo...Če se ne bi testirali, ne bi sploh šli na kosilo.

Janševa vlada je izvoljena legitimno, je pa muka gledati to vladanje z odloki, v parlamentu se je pred vsako sejo treba pogajati npr. z Jelinčičem, ki jamra, da poslanci imajo prenizke plače, kar nakazuje, da je vsaki njegov dvig roke za Janšo drag in še dražji bo.
XZDRA4 sporočil: 702
[#2961215] 27.09.21 17:59
Odgovori   +    19
"...ali ni bolje, da si vsi skupaj priznajo, da je čas za volitve?"
Ravno zato ne bo prišlo do volitev. Zakaj bi skrajšali obdobje lagodnega politikanstva v slovenski politiki saj nihče izmed njih ni za nič odgovoren?
slovenecnb1 sporočil: 5.668
[#2961217] 27.09.21 18:10 · odgovor na: XZDRA4 (#2961215)
Odgovori   +    2
[XZDRA4]
"...ali ni bolje, da si vsi skupaj priznajo, da je čas za volitve?"
Ravno zato ne bo prišlo do volitev. Zakaj bi skrajšali obdobje lagodnega politikanstva v slovenski politiki saj nihče izmed njih ni za nič odgovoren?
Še eno pandemijo bodo usekal pred volitvami
FIN-379669 sporočil: 8.021
[#2961220] 27.09.21 18:17 · odgovor na: anon-317028 (#2961206)
Odgovori   +    25
Zadnja sprememba: FIN-379669 27.09.2021 18:19
S to razliko, da te malokdo sploh še vpraša za dokazilo. Nikogar to več ne zanima.

80% folka se hebe za ta dokazila in prav je tako. Vedo, da je Odlok, dejansko nikogar več ne briga.

Ljudje so pametnejši od odredbodajalcev, ugotavljam. :)

Ker bi lahko itak razpredali, kakšen nonsens je ve to skupaj. V EU vidim, da že vsi nekaj po svoje delajo, še številke v kovid semaforje si vsaka država piše po svoje.

V Nemčiji: v uradnem programu vsi za PCT, potem pa zvečer na druženjih en čez drugega, vsi si dihajo za ovratnik, lokali polni, nobene distance. In uradno pri njih problema s kovid ni.

Kovid je dejansko postal v družbi drugorazreden. Vsi govorijo o njem, POP TV nonstop vrti nekaj za cepivo, vsak dan pa vidiš, da ta tema nikogar več ne zanima. Zato skledi upad želje po cepljenju.

Če pa gledam, kako stroko, ki dnevno strelja kozle, imamo, in kako so sami krivi, da se kljub stotinam mio eur, ki so se zlili v zdravstveni sistem, ne znajo niti organizirati, da se nujni programi izvajajo... potem me pa res boli k za sistem, ki je narejen na paraboli desna ruka, levi džep.

Celo si mislim, prej kot se sesuje ta lažniv zdravstveni in kriminalni sistem, bolje bo. Koga farbajo tile "ugledni" dohtarji?
NJIHOVA UČINKOVITOST DELA JE DOCELA NA PSU. In za vse je kriv kovid. Odhebite. Krivi ste sami, ker ste nas nategovali vsa leta, kovid je le razgalil kriminalni sistem. Gre za dobiček, ne pa za Hipokratovo zavezo. Pošlihtajte v svojem hlevu najprej!
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2961231] 27.09.21 19:05 · odgovor na: FIN-379669 (#2961220)
Odgovori   +    4
[]
S to razliko, da te malokdo sploh še vpraša za dokazilo. Nikogar to več ne zanima.

80% folka se hebe za ta dokazila in prav je tako. Vedo, da je Odlok, dejansko nikogar več ne briga.

Ljudje so pametnejši od odredbodajalcev, ugotavljam...
Boh pomagaj, plačal sem 80 evrov za teste, 200 evrov za kosilo.
bigl sporočil: 18.363
[#2961260] 27.09.21 21:27
Odgovori   +    14
Zadnja sprememba: bigl 27.09.2021 21:28
Kje je kaj logike v napisanem? Avtor in mnogi želijo nove volitve. Po opisanem so brez veze. Tudi po volitvah bo pat pozicija. Rešitev je v večinskem sistemu. Pika. Da odletijo zgagaste strankice, razmišljam. Lep dan.
P.S.: pa še tiste, ki jih oblikujejo na novo "dizajnerji" ozadja....:-).
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2961294] 28.09.21 07:33 · odgovor na: bigl (#2961260)
Odgovori   +    2
[bigl]
Kje je kaj logike v napisanem? Avtor in mnogi želijo nove volitve. Po opisanem so brez veze. Tudi po volitvah bo pat pozicija. Rešitev je v večinskem sistemu. Pika. Da odletijo zgagaste strankice, razmišljam. Lep dan.
P.S.: pa še tiste, ki jih oblikujejo na novo "dizajnerji" ozadja....:-).
Večinskega sistema nikoli ne bo, vedno bo tako kot je, kaže, da bo naslednja vlada podobna tisti, ki je lani odstopila. Prelomnica bi lahkobil referendum o zakonu o nalezljivih boleznih, če ga vladi uspe sprejeti v parlamentu. Ta referendum bo mobiliziral na stotine tisoč ljudi, ki zagotovo na volitvah ne bodo glasovali za Janšo.
bigl sporočil: 18.363
[#2961327] 28.09.21 08:55 · odgovor na: anon-317028 (#2961294)
Odgovori   +    7
Zadnja sprememba: bigl 28.09.2021 08:57
[FIN-311684]
> [bigl]
> Kje je kaj logike v napisanem? Avtor in mnogi želijo nove volitve. Po opisanem so brez veze. Tudi po volitvah bo pat pozicija. Rešitev je v večinskem sistemu. Pika. Da odletijo zgagaste strankice, razmišljam. Lep dan.
> P.S.: pa še tiste, ki jih oblikujejo na novo "dizajnerji" ozadja....:-).

Večinskega sistema nikoli ne bo, vedno bo tako kot je, kaže, da bo naslednja vlada podobna tisti, ki je lani odstopila. Prelomnica bi lahkobil referendum o zakonu o nalezljivih boleznih, če ga vladi uspe sprejeti v parlamentu. Ta referendum bo mobiliziral na stotine tisoč ljudi, ki zagotovo na volitvah ne bodo glasovali za Janšo.
No, da se enim vajenim popravcev dovoli poravljati sem mi zdi smiselno v šolstvu. In tudi prav je, da se jim pomaga. Ni vsak za vse. Tudi sicer vidim kdaj kakšnega politika, političarko, ki sem jim nekoč malce pomagal z brezplačnimi inštrukcijami, kako modrujejo...
KUL ponavlja, kar so sami razbili, razbitine sedaj lepijo z lepilom predvolilne povezljivosti, ki izključuje vse, ki niso v KUL, je pa res žaljenje zdravega razuma slovencev. Ko poslušam njihov "gosgovor" se niti ne zavedajo tega, se pa, da jim je to brezplačna MSM reklama. To pa znajo sfehtat:). Sicer pa bodo volitve pokazale, kaj bo s tem kulom. Prav je, da je, a naj bo še kakšen mandat ali dva v talonu, da si Slovenija opomore. Lep dan.
P.S.: Ta Kul novica je stara novica, a je vsak dan v medijih kot udarna nova novica.....To pa ni fer po moje.
rx170 sporočil: 6.418
[#2961328] 28.09.21 08:56
Odgovori   +    6
In kaj bi naj volitve spremnile, da bo drugače?

TA vlada je sicer popolnoma zanič tako kot prejšnja in tako kot bo tudi naslednja.
lojze1 sporočil: 815
[#2961424] 28.09.21 11:40 · odgovor na: bigl (#2961260)
Odgovori   +    3
čas vnosa: 28.09.21 08:16
Edini pameten komentar na nebogljen članek.
kzupanc sporočil: 10.519
[#2961437] 28.09.21 12:00
Odgovori   +    2
Najbolje, da zaključimo predsedovanje, potem pa bodo tako takoj redne volitve. Kaj sploh nekaj pisarite brez veze? Saj že to, da vlada opravlja tekoče zadeve je veliko. Pa vseeno vlada dela dokaj učinkovito, tusi če zaradi nagajanja ne more sprejeti večine zakonov. Predlgana socialna kapica je popolnoma brez veze, splošna olajšava bi ibla pa dobra.
kzupanc sporočil: 10.519
[#2961456] 28.09.21 12:44 · odgovor na: FIN-379669 (#2961220)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: kzupanc 28.09.2021 12:52
[]
S to razliko, da te malokdo sploh še vpraša za dokazilo. Nikogar to več ne zanima.

80% folka se hebe za ta dokazila in prav je tako. Vedo, da je Odlok, dejansko nikogar več ne briga.

Ljudje so pametnejši od odredbodajalcev, ugotavljam. :)

Ker bi lahko itak razpredali, kakšen nonsens je ve to skupaj. V EU vidim, da že vsi nekaj po svoje delajo, še številke v kovid semaforje si vsaka država piše po svoje.

V Nemčiji: v uradnem programu vsi za PCT, potem pa zvečer na druženjih en čez drugega, vsi si dihajo za ovratnik, lokali polni, nobene distance. In uradno pri njih problema s kovid ni.

Kovid je dejansko postal v družbi drugorazreden. Vsi govorijo o njem, POP TV nonstop vrti nekaj za cepivo, vsak dan pa vidiš, da ta tema nikogar več ne zanima. Zato skledi upad želje po cepljenju.

Če pa gledam, kako stroko, ki dnevno strelja kozle, imamo, in kako so sami krivi, da se kljub stotinam mio eur, ki so se zlili v zdravstveni sistem, ne znajo niti organizirati, da se nujni programi izvajajo... potem me pa res boli k za sistem, ki je narejen na paraboli desna ruka, levi džep.

Celo si mislim, prej kot se sesuje ta lažniv zdravstveni in kriminalni sistem, bolje bo. Koga farbajo tile "ugledni" dohtarji?
NJIHOVA UČINKOVITOST DELA JE DOCELA NA PSU. In za vse je kriv kovid. Odhebite. Krivi ste sami, ker ste nas nategovali vsa leta, kovid je le razgalil kriminalni sistem. Gre za dobiček, ne pa za Hipokratovo zavezo. Pošlihtajte v svojem hlevu najprej!
Pri marsikom je težava. Ampak: zdravnikov in še posebej medicinskih sester je premalo. Sploh zdaj v kovidu. In samo nekdo, ki POJMA NIMA O ZDRAVSTVU lahko trdi, da gre samo za stvar organizacije. Seveda, mnogo je neučinkovitosti in neorganiziranosti. Ampak: v primarnem zdravstvu je mnogo manj zdravnikov kot povprečje EU. Kovid pa ni noben hec. In v EU se nič ne hecajo. Zahod ima mnogo višjo precpeljenost in je zato malo bolj brez skrbi.
kzupanc sporočil: 10.519
[#2961460] 28.09.21 12:48 · odgovor na: bigl (#2961260)
Odgovori   +    0
[bigl]
Kje je kaj logike v napisanem? Avtor in mnogi želijo nove volitve. Po opisanem so brez veze. Tudi po volitvah bo pat pozicija. Rešitev je v večinskem sistemu. Pika. Da odletijo zgagaste strankice, razmišljam. Lep dan.
P.S.: pa še tiste, ki jih oblikujejo na novo "dizajnerji" ozadja....:-).
Tudi večinski sistem bi lahko prinesel določeno razdrobljenost in razne krjavlje. Problem so volilci :)
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2961500] 28.09.21 14:03 · odgovor na: bigl (#2961327)
Odgovori   +    0
[bigl]
> [FIN-311684]
> > [bigl]
> >
P.S.: Ta Kul novica je stara novica, a je vsak dan v medijih kot udarna nova novica.....To pa ni fer po moje.
Lani sem čakal Janšo kot Kralja Matjaža, ki bo naredil red v državi. Nekateri prijatelji so mi rekli, da bo delal le kreg in kaos. Izgubil sem vse stave. čaka me plačilo kosil, kar bom z veseljem naredil po umiku Janše in korone.

Janša je začel dobro, nato se usulo...Kaj imamo danes? Ogromen javni dolg, dvakrat razdeljeno državo, sicer na 80% nejanša in 20% janša, po polovici na cepljene in necepljene, kaotično stanje, ker Janšo podpira malo ljudi.

Še večji PCT kaos oz. PC bo od petka v javni upravi, ki je neuresničljiv, saj pol zaposlenih ni cepljenih...in vse kaže niti ne bo, zakaj pa bi, če so lahko necepljeni doma s polno plačo, če se pa cepijo morajo priti na delo!!!!???? Logarjevi in Beovičevi naj boh grehe odpusti, saj sploh ne vesta kaj počneta. Verjetno prozac.

Poslušam onega norkusa javnoupravnega ministra pri Štefančiču, ki je kot pokvarjeni gramofon ponavljal, da bodo težave vlade ustvarjene s korona odloki reševeli delodajalci, delodajalci, delodajalci, delodajalci...
bigl sporočil: 18.363
[#2961748] 29.09.21 11:43 · odgovor na: anon-317028 (#2961500)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: bigl 29.09.2021 11:49
[FIN-311684]
> [bigl]
> > [FIN-311684]
> > > [bigl]
> > >
> P.S.: Ta Kul novica je stara novica, a je vsak dan v medijih kot udarna nova novica.....To pa ni fer po moje.

Lani sem čakal Janšo kot Kralja Matjaža, ki bo naredil red v državi. Nekateri prijatelji so mi rekli, da bo delal le kreg in kaos. Izgubil sem vse stave. čaka me plačilo kosil, kar bom z veseljem naredil po umiku Janše in korone.

Janša je začel dobro, nato se usulo...Kaj imamo danes? Ogromen javni dolg, dvakrat razdeljeno državo, sicer na 80% nejanša in 20% janša, po polovici na cepljene in necepljene, kaotično stanje, ker Janšo podpira malo ljudi.

Še večji PCT kaos oz. PC bo od petka v javni upravi, ki je neuresničljiv, saj pol zaposlenih ni cepljenih...in vse kaže niti ne bo, zakaj pa bi, če so lahko necepljeni doma s polno plačo, če se pa cepijo morajo priti na delo!!!!???? Logarjevi in Beovičevi naj boh grehe odpusti, saj sploh ne vesta kaj počneta. Verjetno prozac.

Poslušam onega norkusa javnoupravnega ministra pri Štefančiču, ki je kot pokvarjeni gramofon ponavljal, da bodo težave vlade ustvarjene s korona odloki reševeli delodajalci, delodajalci, delodajalci, delodajalci...
Opisano je demokracija. Obvezno cepljenje pa bi bila diktatura, ki je edini učinkoviti in pravilni ukrep in vse opisano odpade. Pa še pri kosilih, zaradi izgubljenih stav bi prišparali:-). Enostavne stvari najlepše funkcionirajo, a zakaj bi enostavno, ko se lahko komplicira na vse pretege in rezultat je takšen, kot si ga komplikatorji želijo, (a to ni vlada RS) trpijo pa ljudje, za katere raznovrstni protestniki govorijo, da so, zelo glasno jamrajoči, ki je zgleda nalezljivo, kot zehanje. Povsod ga je polno, da ne govorim o njegovem nivoju.
P.S.: So že dolgočasni s temi protesti. Molk bi bil bolj zgovoren, tako pa jim nič ne manjka:-).
Z1 sporočil: 677
[#2962347] 30.09.21 15:56
Odgovori   +    0
To sporočilo je izbrisal avtor (18.11.2021 08:51)
Z1 sporočil: 677
[#2962364] 30.09.21 16:18
Odgovori   +    0
To sporočilo je izbrisal avtor (18.11.2021 08:51)

Strani: 1