Strani: 1

anon-317028 sporočil: 30.415
[#2962512] 30.09.21 20:50
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: anon-317028 30.09.2021 20:58
Nekateri zaradi nekakšnega amerikaniziranega vsajenega sovraštva do Kitajcev (in Rusov) ne sprejmejo, da preteklost pripada Evropi, prihodnost Aziji. Prihodnost je kitajska, indijska, pakistanska, indonezijska, iranska, turška, tudi japonska...Logar ne bo nikoli razumel, da sta Amerika in NATO krepnila v Afganistanu.

Kdo danes ogroža EU? Rusi? Le v Janševi in Logarjevi glavi. Rusi lahko EU pomagajo ustaviti stalno invazijo migrantov iz celotnega Sredozemlja, iz Afrike, Bližnjega vzhoda, Afganistana, Pakistana, Nigerije...ki jih je ameriška agresija pognala v EU.
kzupanc sporočil: 10.519
[#2962685] 01.10.21 13:53 · odgovor na: anon-317028 (#2962512)
Odgovori   +    2
[FIN-311684]
Nekateri zaradi nekakšnega amerikaniziranega vsajenega sovraštva do Kitajcev (in Rusov) ne sprejmejo, da preteklost pripada Evropi, prihodnost Aziji. Prihodnost je kitajska, indijska, pakistanska, indonezijska, iranska, turška, tudi japonska...Logar ne bo nikoli razumel, da sta Amerika in NATO krepnila v Afganistanu.

Kdo danes ogroža EU? Rusi? Le v Janševi in Logarjevi glavi. Rusi lahko EU pomagajo ustaviti stalno invazijo migrantov iz celotnega Sredozemlja, iz Afrike, Bližnjega vzhoda, Afganistana, Pakistana, Nigerije...ki jih je ameriška agresija pognala v EU.
Ja pa ja...
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2962721] 01.10.21 15:21 · odgovor na: kzupanc (#2962685)
Odgovori   +    0
[kzupanc]
> [FIN-311684]
> Nekateri zaradi nekakšnega amerikaniziranega vsajenega sovraštva do Kitajcev (in Rusov) ne sprejmejo, da preteklost pripada Evropi, prihodnost Aziji. Prihodnost je kitajska, indijska, pakistanska, indonezijska, iranska, turška, tudi japonska...Logar ne bo nikoli razumel, da sta Amerika in NATO krepnila v Afganistanu.
>
> Kdo danes ogroža EU? Rusi? Le v Janševi in Logarjevi glavi. Rusi lahko EU pomagajo ustaviti stalno invazijo migrantov iz celotnega Sredozemlja, iz Afrike, Bližnjega vzhoda, Afganistana, Pakistana, Nigerije...ki jih je ameriška agresija pognala v EU.

Ja pa ja...
Amerika je nakazala, da bo umaknila vojsko iz EU, tudi baze bo zaprla, ker posledično po umiku iz Bližnjega vzhoda bo vzdrževanje vojske v EU predrago. Tudi Francozi bodo potihoma razgrajevali NATO. Če misliš, da Rusija ogroža EU, naj bo, imaš vso pravico misliti tako.

Strani: 1