Strani: 1

anon-180464 sporočil: 4.080
[#2960346] 23.09.21 20:56
Odgovori   +    0
AMZS se elektromobilnosti ne zna iti.
Pri tukaj bližnji poslovalnici so imeli eno zanikrno počasno polnilnico (3 kW), kjer nihče ni hotel polniti. Potem so jo posodobili. Zdaj ne vem, kako hitra je.

Namreč, nekoč sem imel opravek v AMZS poslovalnici, parkiram tam in hočem za ta čas priključiti. Nikakor mi ni uspelo. Potem pride en uslužbenec, da moram najprej v poslovalnico plačat, da bom potem lahko polnil, da bom šel potem lahko v poslovalnico urejati zadeve, zaradi katerih sem sploh prišel.

Se še komu zdi čudno, da prideš na AMZS, moraš noter plačat polnjenje, iti ven priključit in iti noter npr. urejati članstvo. Zakaj že ne bi potem kar pri prvem vstopu opravil z namenjenimi opravki in se že ob prvem izhodu že kar enostavno odpeljal?
So že kdaj slišali za aplikacije, kartice, avtomatizacijo, ...?
1357 sporočil: 7.095
[#2960396] 24.09.21 00:18
Odgovori   +    0
Loleki AMZS-jevski. Hočete svetovati ap niti osnovnih pojmov nimate razčiščenih. Ne veste niti tega komu so sploh anmenjeni električni avtomobili. Če bi sao pogledsli ponudbo vozil na trgu, bi hitro ugotovili, da so e avtomobili anmenjeni predvsem za prevoz po mestih ali večjih krajih, niso pa niti pod razno namenjeni niti tranzitu niti daljšim vožnjam in tudi še dolgo časa ne bodo. Zato polnjenje ni noben problem ker elektro avto če se uporablja za mestno vožnjo potrebuje polnjenje ekrat na 4-5 dni in posledično polnilna mesta za te avtomobile niso noben problem in tudi ne bodo toliko časa dokler v e segment vozil en bodo prišli tudi večji avtomobili namenjeni daljšim vožnjam ampak do tedaj bo preteklo še kar nekaj časa.
sonce1313 sporočil: 376
[#2961034] 27.09.21 08:06
Odgovori   +    0
Ma kakšni BEV, MSE in toplotne, ko bo zmanjkalo elektrike in cene do neba, vedno zmaga dizel, kurilc, plin in drva
moon sporočil: 1.623
[#2961041] 27.09.21 08:37 · odgovor na: sonce1313 (#2961034)
Odgovori   +    0
[sonce1313]
Ma kakšni BEV, MSE in toplotne, ko bo zmanjkalo elektrike in cene do neba, vedno zmaga dizel, kurilc, plin in drva
Ne glej vse tako crno, kot je crna noc. Podnevi bos polnil EV s soncem, ponoci pa z dieselskim agregatom. Ni panike sploh :)

Strani: 1