Strani: 1 2

rx170 sporočil: 6.403
[#2956605] 13.09.21 15:37
Odgovori   +    42
Ali potrebuješ PCT za delo od doma? Predvidoma da, saj odlok ne vsebuje več izjeme za tiste, ki nimajo stika z ljudmi. Uradno razlago iz vlade še čakamo. Poudarimo pa, da se mora tudi tak testirati pod nadzorom delodajalca
Vidim, da se jim je odpeljalo. Covid fašizem v svoji skrajni najbolj idiotski obliki. Pa je konkurenca huda.
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2956634] 13.09.21 16:41 · odgovor na: (#2956620)
Odgovori   +    32
Zadnja sprememba: anon-317028 13.09.2021 16:44
[Cave_canem]
Nimam besed. V tem trenutku pišem navodilo za zaposlene in ob tem mi gre na bruhanje. Dobesedno. Fašisti.
Da bom živel v Janševem fašističnem sistemu nikoli nisem mislil. Da ne bom mogel v trgovine, na črpalko, banko...Dobesedno kot si napisala, fašisti. Danes sem kupil nekaj deset škatlic za samotestiranja, naredil zapisnik...Stopnja odpora proti Janši je dosegla dno, tudi moja averzija do vlade. Sicer, so tistile ukrepi tako in tako nezakoniti, takšno poseganje v svobodo ljudi, ki jo določa Ustava se lahko naredi samo z zakonom. Upam le, da se ne bo našel delodajalec, ki bo zaradi nespoštovanja PCT delavcu dal odpoved, ker ga po sodnem sporu, ki bo trajal nekaj let, moral nazaj zaposliti.

ps. danes sem izvedel, da je znani novomeški podjetnik (70 let star delovni upokojenec), lastnik enega od najboljših podjetij, po cepljenju komaj preživel, menda se na novo uči pisati in hoditi...
FIN-234941 sporočil: 64
[#2956638] 13.09.21 16:55 · odgovor na: anon-317028 (#2956634)
Odgovori   +    9
[FIN-311684]
> [Cave_canem]
> Nimam besed. V tem trenutku pišem navodilo za zaposlene in ob tem mi gre na bruhanje. Dobesedno. Fašisti.

Da bom živel v Janševem fašističnem sistemu nikoli nisem mislil. Da ne bom mogel v trgovine, na črpalko, banko...Dobesedno kot si napisala, fašisti. Danes sem kupil nekaj deset škatlic za samotestiranja, naredil zapisnik...Stopnja odpora proti Janši je dosegla dno, tudi moja averzija do vlade. Sicer, so tistile ukrepi tako in tako nezakoniti, takšno poseganje v svobodo ljudi, ki jo določa Ustava se lahko naredi samo z zakonom. Upam le, da se ne bo našel delodajalec, ki bo zaradi nespoštovanja PCT delavcu dal odpoved, ker ga po sodnem sporu, ki bo trajal nekaj let, moral nazaj zaposliti.

ps. danes sem izvedel, da je znani novomeški podjetnik (70 let star delovni upokojenec), lastnik enega od najboljših podjetij, po cepljenju komaj preživel, menda se na novo uči pisati in hoditi...
A je fašist Janša kriv, da imamo odstotek precepljenosti enak kot neandertalci?
rx170 sporočil: 6.403
[#2956641] 13.09.21 16:58 · odgovor na: FIN-234941 (#2956638)
Odgovori   +    14
[FIN-234941]
> [FIN-311684]
> > [Cave_canem]
> > Nimam besed. V tem trenutku pišem navodilo za zaposlene in ob tem mi gre na bruhanje. Dobesedno. Fašisti.
>
> Da bom živel v Janševem fašističnem sistemu nikoli nisem mislil. Da ne bom mogel v trgovine, na črpalko, banko...Dobesedno kot si napisala, fašisti. Danes sem kupil nekaj deset škatlic za samotestiranja, naredil zapisnik...Stopnja odpora proti Janši je dosegla dno, tudi moja averzija do vlade. Sicer, so tistile ukrepi tako in tako nezakoniti, takšno poseganje v svobodo ljudi, ki jo določa Ustava se lahko naredi samo z zakonom. Upam le, da se ne bo našel delodajalec, ki bo zaradi nespoštovanja PCT delavcu dal odpoved, ker ga po sodnem sporu, ki bo trajal nekaj let, moral nazaj zaposliti.
>
> ps. danes sem izvedel, da je znani novomeški podjetnik (70 let star delovni upokojenec), lastnik enega od najboljših podjetij, po cepljenju komaj preživel, menda se na novo uči pisati in hoditi...

A je fašist Janša kriv, da imamo odstotek precepljenosti enak kot neandertalci?
On in njegova "stroka" sta k nizki precepljenosti precej prispevala.
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2956657] 13.09.21 17:36 · odgovor na: FIN-234941 (#2956638)
Odgovori   +    23
Zadnja sprememba: anon-317028 13.09.2021 17:38
[FIN-234941]
> [FIN-311684]
> > [Cave_canem]
> > Nimam besed. V tem trenutku pišem navodilo za zaposlene in ob tem mi gre na bruhanje. Dobesedno. Fašisti.
>
> Da bom živel v Janševem fašističnem sistemu nikoli nisem mislil. Da ne bom mogel v trgovine, na črpalko, banko...Dobesedno kot si napisala, fašisti. Danes sem kupil nekaj deset škatlic za samotestiranja, naredil zapisnik...Stopnja odpora proti Janši je dosegla dno, tudi moja averzija do vlade. Sicer, so tistile ukrepi tako in tako nezakoniti, takšno poseganje v svobodo ljudi, ki jo določa Ustava se lahko naredi samo z zakonom. Upam le, da se ne bo našel delodajalec, ki bo zaradi nespoštovanja PCT delavcu dal odpoved, ker ga po sodnem sporu, ki bo trajal nekaj let, moral nazaj zaposliti.
>
> ps. danes sem izvedel, da je znani novomeški podjetnik (70 let star delovni upokojenec), lastnik enega od najboljših podjetij, po cepljenju komaj preživel, menda se na novo uči pisati in hoditi...

A je fašist Janša kriv, da imamo odstotek precepljenosti enak kot neandertalci?
Za necepljene se je z njegovimi odloki življenje spremenilo, sicer, še vedno upam, da ne bodo dolgo trajali. Janša nam je vzel svobodo gibanja, kupovanja, zabave, rekreacije, športa, kulture, zdravstvene zaščite, niti v knjižnico ne moremo...torej, omejil je nas necepljene v življenju.

Kaj je fažizem? Med drugim pomeni politično ureditev, ki temelji na nestrpnosti do drugače mislečih, torej, na nestrpnosti do 1,2 milijona necepljenih. Bomo necepljeni dobili status Judov v Hitlerjevi Nemčiji?
FIN-467473 sporočil: 1.751
[#2956665] 13.09.21 18:03
Odgovori   +    24
Zanima me po koliko časa po preteku odloka bo Ustavno sodišče ugotovilo ,da je neustaven z ustavo ???
XZDRA4 sporočil: 702
[#2956667] 13.09.21 18:11
Odgovori   +    0
Edino, kar morate vedeti, je:

"Aušvajs, bite!"

Kapiši?
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2956671] 13.09.21 18:47 · odgovor na: (#2956659)
Odgovori   +    19
[Cave_canem]
> [FIN-311684]Bomo necepljeni dobili status Judov v Hitlerjevi Nemčiji?

Ne samo necepljeni. Vsi, ki jim bo na neki točki certifikat nehal veljati. Država bo odločila, kdo bo kdaj kam smel, zdaj je že precej očitno, ne?
Samo tega cepljeni in prebolevniki, ki danes hujskajo Janšo na necepljene ne želijo sprejeti. Kmalu bodo tudi oni na vrsti. Spomnimo se:
Ko so nacisti prišli po komuniste,
sem ostal tiho;
nisem bil komunist.
Ko so zaprli socialne demokrate,
sem ostal tiho;
nisem bil socialni demokrat.
Ko so prišli po sindikaliste,
nisem spregovoril;
nisem bil član sindikalistov.
Ko so prišli po jude,
sem ostal tiho;
nisem bil jud.

Ko so prišli po mene (cepljenega),
ni bilo nikogar več ki bi spregovoril.

Martin Niemoeller 1976
BlazVo sporočil: 2.599
[#2956686] 13.09.21 20:22 · odgovor na: FIN-234941 (#2956638)
Odgovori   +    8
[FIN-234941]
A je fašist Janša kriv, da imamo odstotek precepljenosti enak kot neandertalci?
Kdo pa?
Lahko pa seveda verjamete janšistični razlagi, da smo Slovenci največji idioti na planetu.
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2956697] 13.09.21 20:53 · odgovor na: BlazVo (#2956686)
Odgovori   +    17
[BlazVo]
> [FIN-234941]

> A je fašist Janša kriv, da imamo odstotek precepljenosti enak kot neandertalci?

Kdo pa?
Lahko pa seveda verjamete janšistični razlagi, da smo Slovenci največji idioti na planetu.
Janši (tudi BigFarmini Beovičevi, Štruklju, Fafanagelu, Logarjevi, Ihanu...) se ne da ničesar dopovedati, ker on verjame, kar je lepo napisala naša Pokinimisi, da v Sloveniji popolnoma zdravi necepljeni ljudje z boleznijo, ki je nimajo, okužijo druge ljudi, ki so cepljeni proti tej bolezni!!!???
anon-333107 sporočil: 8.271
[#2956708] 13.09.21 21:20 · odgovor na: (#2956678)
Odgovori   +    2
[alek14]
> [rx170]

> On in njegova "stroka" sta k nizki precepljenosti precej prispevala.
Ni zadosti cepiva? :)
Ga ni blo glih k si se hotel cepit?

Krneki.
Seveda! Pa prijazni Hojs, ki je kar zapru občine, pa čiščenje in obvezno razkuževanje hodnikov, pa zaprta otroška igrišča in vsi podobni nebulistični ukrepi...

Nošenje mask, tudi v gozdu!

Cepivo pa vas bo rešilo vsega! In Butalci so drli na cepljenje!! Dokler se ni nekdo oglasil im zmodroval:

CEPIVI UBIJA!!

in Butale so živele naprej svoje Butalsko življenje!

Ostalih mandlcov od ministrov in mehkih cur, po domače: desusovcov nisem niti omenjal.... kar ni naključje!
anon-333107 sporočil: 8.271
[#2956709] 13.09.21 21:22 · odgovor na: anon-317028 (#2956634)
Odgovori   +    1
Kaj s priborom, žlico in vilcami pa je znal jesti!?
rx170 sporočil: 6.403
[#2956710] 13.09.21 21:27 · odgovor na: (#2956678)
Odgovori   +    3
[alek14]
> [rx170]

> On in njegova "stroka" sta k nizki precepljenosti precej prispevala.

Ni zadosti cepiva? :)
Ga ni blo glih k si se hotel cepit?

Krneki.
NE, ko bi se moral prvič (marca), je bilo cepivo prepovedano, ker so ugotavljali, če je smrtno nevarno. Potem, čet 4 dni ni več bilo, tako da se je zamaknilo za ca. 6 dni.
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2956713] 13.09.21 21:35 · odgovor na: anon-333107 (#2956709)
Odgovori   +    12
Zadnja sprememba: anon-317028 13.09.2021 21:51
[FrRoSt]
Kaj s priborom, žlico in vilcami pa je znal jesti!?
Tega ne vem, njegova nesrečna usoda po cepljenju me prepričala, da se pod nobeno ceno cepil ne bom, z ženo bova zapravila 100 evrov na mesec za testiranja v "slavo Boga Janše", za plačanje računov in odhod na Hrvaško, v Zagreb ali Samobor na večerjo, v gledališče, tudi na črpalko...Matervola, v Zagrebu nisem bil od leta 2019, če pa se v Janševo slavo moram testirati, grem v Zagreb, najbolj se veselim knjigarnam in sardelicam na Jurišičevi poleg Pošte.
0430ABAKU sporočil: 1.783
[#2956728] 13.09.21 22:50 · odgovor na: rx170 (#2956641)
Odgovori   +    4
[rx170]
> A je fašist Janša kriv, da imamo odstotek precepljenosti enak kot neandertalci?

On in njegova "stroka" sta k nizki precepljenosti precej prispevala.
To je res. Levaki bi po svoji navadi tole že davno uredili kot obvezno.
anon-333107 sporočil: 8.271
[#2956740] 14.09.21 03:36 · odgovor na: anon-317028 (#2956713)
Odgovori   +    2
MALCE MEŠAŠ!

Morda ti bom kdaj povedal tole družinsko anekdoto, ki ni čisto družinska, če te bo zanimala...

Testi, samotesti, ki jih boš opravljal ne bodo veljali za prehod meje na Hrvaško! Menda so pa v zadnjem času močno popustili pri teh pregledih in zadevah, tako da ti lahko povsem uspe...

Ne misli in ne živi v ILUZIJI, da levaki ali pa kakšen komediant ne bi zganjal podobnega terorja! RES pa je, da ima za take stvari neverjetno žilico in je za določene zadeve zelo zelo trd! Saj s tem očitkom (in namenom) je končno sestavil svojo vladajočo koalicijo.
anon-333107 sporočil: 8.271
[#2956744] 14.09.21 04:23 · odgovor na: (#2956659)
Odgovori   +    2
[Cave_canem]
> [FIN-311684]Bomo necepljeni dobili status Judov v Hitlerjevi Nemčiji?

Ne samo necepljeni. Vsi, ki jim bo na neki točki certifikat nehal veljati. Država bo odločila, kdo bo kdaj kam smel, zdaj je že precej očitno, ne?
Ne bi rad zagovarjal vlade, ampak to je pač "ukrep" pred prihajajočim 4. Valom!

Druga leto bo že veliko bolje in zadeva bo počasi (v parih letih) izzvenela.

Do takrat nad bo čakalo še (kar) nekaj takih in drugačnih sitnosti.
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2956745] 14.09.21 05:00 · odgovor na: anon-333107 (#2956740)
Odgovori   +    9
[FrRoSt]
Testi, samotesti, ki jih boš opravljal ne bodo veljali za prehod meje na Hrvaško!
Samoteste imam za delo v podjetju. Testiral se bom s pravim hitrim testom, plačal 10-12 evrov "Janševega" davka, dobil potrdilo in sem na meji.

Ne misli in ne živi v ILUZIJI, da levaki ali pa kakšen komediant ne bi zganjal podobnega terorja!...
Pusti kaj bi bilo, Janša je tisti, ki zganja diktaturo in fašizem, saj je necepljenim dal status Judov, ki so za marsikaterega cepljenega krivi za vse.

Poglej kaj je naredil Janšev fašizem? Npr. z odlokom o pogoju PCT je od javnega življenja odrezal veliko večino vseh mladoletnikov, zdravih šolarjev, ki razen v šolo ne morejo nikamor. Vstopnica v normalnost jih stane 12 evrov, tudi obisk zdravnika jih stane 12 evrov...

Kaže, da bo enako kmalu doletelo mlajše od 12 let, vse s ciljem, da se otroke za katere je cepljenje bolj nevarno od okužbe prisili v cepljenje.

Mogoče malo nakladam, če retorično vprašam zakaj toliko šolarjev ni v šoli? Izkoristili so možnost za izpolnjevanje pogoja PCT in se namerno okužili. Kaj je rešitev za vse? Testi za samotestiranje, če so dobri za šolo in delo, naj bodo tudi za javno življenje.
lojze1 sporočil: 784
[#2956758] 14.09.21 06:34
Odgovori   +    4
čas vnosa: 13.09.21 16:16
Bralce FINANC imam v glavnem za normalne. Ko berem nekatere odzive nisem več prepričan. V našem podjetju smo prebrali navodila, ker smo pametni smo nekatere izjave prekopirali, od enainštiridestih delavcev je samo en necepljen ( z izjavo: imam razloge vendar jih ne povem). V podjetju se zavedamo, da je od nas odvisna odprta, svobodna družba, ki jo lahko najhitreje, najceneje in na najlažji način dosežemo s cepljenjem. Vemo tudi, da se razmere iz dneva v dan spreminjajo in prav spreminjanje in spremljanje sprememb je v svojem bistvu demokracija, ki seveda terja prilaganje - razumnih.
MAN-1465775 sporočil: 107
[#2956767] 14.09.21 07:37
Odgovori   +    5
Zopet bomo delodajalci prepuščeni volji in nevolji delavcev, brez ustrezne razlage, brez ustreznih ukrepov. Rad bi videl kako bo na sodišču, ko boš odpustil delavca, ki te bo pač ''j** v glavo'' in se ne bo hotel samotestirati. Bedarije
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2956768] 14.09.21 07:41 · odgovor na: lojze1 (#2956758)
Odgovori   +    15
[lojze1]
Bralce FINANC imam v glavnem za normalne. Ko berem nekatere odzive nisem več prepričan. V našem podjetju smo prebrali navodila, ker smo pametni smo nekatere izjave prekopirali, od enainštiridestih delavcev je samo en necepljen ( z izjavo: imam razloge vendar jih ne povem). V podjetju se zavedamo, da je od nas odvisna odprta, svobodna družba, ki jo lahko najhitreje, najceneje in na najlažji način dosežemo s cepljenjem. Vemo tudi, da se razmere iz dneva v dan spreminjajo in prav spreminjanje in spremljanje sprememb je v svojem bistvu demokracija, ki seveda terja prilaganje - razumnih.
Cepljenje je individualna odločitev. Niti je neumen tisti, ki se je cepil, niti je neumen tisti, ki se ni cepil. Je pa neumen odlok, ki za pregled bolnikov odreja PCT pogoj. Ni treba biti ustavnik npr. Teršek, da bi ugotovil, da je tole in še kaj drugega zagotovo neskladno z Ustavo, saj javno zdravstvo ne more bolnika pustiti pred zaprtimi vrati. Le zakon bi lahko omejil dostop do zdravnika.
0513ANITO sporočil: 10.825
[#2956771] 14.09.21 07:49
Odgovori   +    17
Benjamin Franklin once said: "Those who would give up essential Liberty, to purchase a little temporary Safety, deserve neither Liberty nor Safety." That quote often comes up in the context of new technology and concerns about government surveillance.
pcs sporočil: 5.462
[#2956795] 14.09.21 08:56 · odgovor na: rx170 (#2956641)
Odgovori   +    0
[rx170]
> [FIN-234941]
> A je fašist Janša kriv, da imamo odstotek precepljenosti enak kot neandertalci?

On in njegova "stroka" sta k nizki precepljenosti precej prispevala.
Ne želim braniti JJ, ampak a misliš, da bi v državi, ki je politično bolj ali manj razpočena po sredini, leva stranka imela kaj večjo precepljenost? :)

M
KaA sporočil: 528
[#2956800] 14.09.21 09:04 · odgovor na: (#2956765)
Odgovori   +    2
[Cave_canem]
> [lojze1]
> Bralce FINANC imam v glavnem za normalne. Ko berem nekatere odzive nisem več prepričan. V našem podjetju smo prebrali navodila, ker smo pametni smo nekatere izjave prekopirali, od enainštiridestih delavcev je samo en necepljen ( z izjavo: imam razloge vendar jih ne povem). V podjetju se zavedamo, da je od nas odvisna odprta, svobodna družba, ki jo lahko najhitreje, najceneje in na najlažji način dosežemo s cepljenjem. Vemo tudi, da se razmere iz dneva v dan spreminjajo in prav spreminjanje in spremljanje sprememb je v svojem bistvu demokracija, ki seveda terja prilaganje - razumnih.

Podjetja, ki pri tem sodelujemo (nisem izjema, večina nas je cepljenih), sodelujemo pri zapiranju družbe, izločevanju, omejevanju svobode.
Z mantro "več svobode, več varnosti" nas drk*** vse od 11.9. dalje, na en ali drug način. Enkrat je to Al Kaida, drugič Isis, tretjič Covid, kaj bo naslednjič? Dež in veter? In koliko cepljenih bo dovolj? 70%? Italijani sedaj pravijo, da 80% ni dovolj. Torej, koliko? 110%?
Jaz v pravljico, da samo še malo stisnemo zobe, ne verjamem več.
V bistvu imata oba prav. Tule smo pri dilemi kura-jajce, na eni strani neodgovoren folk, ki se mu jebe (tudi za smiselne) ukrepe (z ekstremi do "virusi itak ne obstajajo") in ignorira rešitev za epidemijo, ki jo imamo na voljo, na drugi pa wannabe diktatorček, ki se na vse kriplje trudi dokazati, da je alfa samec.

Jaz pogoje, nadziranje katerih bi lahko izvajali zgolj na Kitajskem, vidim kot klic na pomoč. Očitno so simulacije katastrofalne in je glavni cilj prestrašiti ljudi ter tako preprečiti njihovo mobilnost (in število stikov). S cepljenjem smo po mojem mnenju zamudili, ker bo glavni val epidemije mimo, preden bodo tisti, ki se zdaj odločajo za cepljenje, dosegli optimalni nivo zaščite.
rx170 sporočil: 6.403
[#2956803] 14.09.21 09:06 · odgovor na: pcs (#2956795)
Odgovori   +    2
[pcs]
> [rx170]
> > [FIN-234941]
> > A je fašist Janša kriv, da imamo odstotek precepljenosti enak kot neandertalci?
>
> On in njegova "stroka" sta k nizki precepljenosti precej prispevala.

Ne želim braniti JJ, ampak a misliš, da bi v državi, ki je politično bolj ali manj razpočena po sredini, leva stranka imela kaj večjo precepljenost? :)

M
Mislim, da sem večkrat napisal, da ne bi bilo kaj dosti drugače. V končni fazi vidimo, da covid fašizem (s tem pojmom mislim predvsem na kupe omejitvenih nesmislov, ki se pojavljajo povsod, epidemiološkega smisla pa nimajo kot npr. pri nas občine in maske na prostem - čeprav alek kreativno in ne empirično dokazuje kako čudovit ukrep je to) ni omejen po političnih smernicah.
anon-333107 sporočil: 8.271
[#2956806] 14.09.21 09:08 · odgovor na: (#2956764)
Odgovori   +    1
[Cave_canem]
Seveda niti pomislil nisi, da obstaja realna verjetnost, da ukrepi ostanejo tudi po epidemiji, vse dokler bo vsaj en sam pozitiven hodil naokrog ali ležal v bolnišnici.
Res je! Niti pomislil nisem na to... vsaj zdaj ne. Ker tako BUTASTI in nesposobni tudi naši pravniki niso, da bi to pilo vodo...

Trenutno me malce "skrbi" prihajajoči 4. VAL! NE v smislu, da bo kakšen preveč umrl ali mnogo njih... Bolj me skrbi to, da bodo zadeve ponovno zapirali, šole, gostinske obrate, kulturo in vse podobno! Čeprav je Janez izjavil, da ne bo zapiranj! Ponovno se bomo zadovževali, primankljaj državnega proračuna bo imel miljardne primanjklaje ponovno... na koncu leta 22 bomo morda imeli 5% gospodarsko rast, zadolženost v bdp pa bo ponovno poskočila za 8% po izračunu @Slesha... Koliko pa to znaša to v nominalnem znesku lahko vsak sam izračana, če malo pobrska po (tudi mojih) nedavnih postih in obvlada osnove aritmetike...
anon-333107 sporočil: 8.271
[#2956810] 14.09.21 09:12 · odgovor na: (#2956749)
Odgovori   +    1
[alek14]
Glede na kužnost bo izzvenela hitreje (če ne bo novih variant).
To marsikdo misli, pričakuje in napoveduje. Jaz, glede na obstoječe stanje, nisem ravno optimist in mislim, da bo kar lepo plato....

Bi bil pa seveda vesel, da bi izzvenela hitreje!

Lako čemo....
pcs sporočil: 5.462
[#2956815] 14.09.21 09:28 · odgovor na: rx170 (#2956803)
Odgovori   +    0
[rx170]
Mislim, da sem večkrat napisal, da ne bi bilo kaj dosti drugače. V končni fazi vidimo, da covid fašizem (s tem pojmom mislim predvsem na kupe omejitvenih nesmislov, ki se pojavljajo povsod, epidemiološkega smisla pa nimajo kot npr. pri nas občine in maske na prostem - čeprav alek kreativno in ne empirično dokazuje kako čudovit ukrep je to) ni omejen po političnih smernicah.
Švedi so imeli temu primerljivo priporočilo, da naj ljudje ne putujejo in obiskujejo sorodnikov etc. Efekt tega je bil podoben kot omejitev na občine.

Učinkovitost ukrepov je nemogoče natančno ovrednotiti, je čisto preveč spremenljivk. Lahko le sklepamo/ugibamo prek različnih modelov, opazovanj in rezultatov raziskav, intuicija tu ni dovolj. Kaj od zgornjega si uporabil ti za svoje ocene?

M
vrac sporočil: 11.068
[#2956816] 14.09.21 09:28 · odgovor na: anon-317028 (#2956745)
Odgovori   +    0
Slovenski folk sicer ne slovi po visoki pameti, dvomim pa, da bi se nekdo namerno šel okužit, da izpolni PCT pogoje. Če pa se to res dogaja nam pa ni rešitve. Adijo pamet...
vrac sporočil: 11.068
[#2956817] 14.09.21 09:38 · odgovor na: anon-317028 (#2956634)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: vrac 14.09.2021 09:40
ps. danes sem izvedel, da je znani novomeški podjetnik (70 let star delovni upokojenec), lastnik enega od najboljših podjetij, po cepljenju komaj preživel, menda se na novo uči pisati in hoditi...
Pa si ti prepričan da nima podjetnik teh posledic od okužbe in ne od cepljenja? Najverjetneje je bil že okužen, ko je šel na cepljenje, posledice, ki si jih opisal, so tipične za tiste, ki nastanejo po težjem poteku okužbe s covidom 19. Cepljenje prime šele nekaj dni po 1. odmerku, pa še to samo delno. Ni za vse zdravstvene težave po cepljenju krivo cepivo. Dejansko jih je zelo malo. Resnih.

Strani: 1 2