Strani: 1

bigl sporočil: 18.363
[#2927769] 10.05.21 08:30
Odgovori   +    3
Po moje so ti kuponi, mislim trgovanje z njimi velika anomalija. Zakaj, ker s tržno vrednostjo le-teh ne moreš regulirati "lepega vremena", kajti borza deluje hipno, za spremembo "vremena" pa je potreben neprimerno daljši čas. Lep dan.

P.S.: In zopet služijo, ki so vezani na predpise EU in so seveda zraven oz. poleg.
samen sporočil: 342
[#2927778] 10.05.21 09:03
Odgovori   +    0
Reuters dodaja oceno neimenovanih analitikov, ki trdijo, da bi morala biti cena kuponov blizu sto evrov, da bi zelene industrijske tehnologije, kot je obnovljivo vodikovo gorivo, postale konkurenčne tehnologijam, ki onesnažujejo.
Pa pravijo, da so OVE že zdaj cenejši kot jedrska enerija :)
aimon sporočil: 1.924
[#2927781] 10.05.21 09:21
Odgovori   +    1
"Reuters dodaja oceno neimenovanih analitikov, ki trdijo, da bi morala biti cena kuponov blizu sto evrov ..."
Leta 2013 je bila cena kuponov pod 5 €.
www.umanotera.org/71...oggle-id-1
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2927786] 10.05.21 09:30 · odgovor na: bigl (#2927769)
Odgovori   +    2
[bigl]
Po moje so ti kuponi, mislim trgovanje z njimi velika anomalija. Zakaj, ker s tržno vrednostjo le-teh ne moreš regulirati "lepega vremena", kajti borza deluje hipno, za spremembo "vremena" pa je potreben neprimerno daljši čas. Lep dan.

P.S.: In zopet služijo, ki so vezani na predpise EU in so seveda zraven oz. poleg.
Danes se niti ne spomnimo več kako smo se v EU okužili s tem kuponskim virusom proti katerem zdravila ni. V boju proti Covid-19 najbolje gre Big Farmi, v tej vojni proti virusu ogljika najbolje gre tiskarjem in mešetarjem s temi kuponi. Sicet, če zapravimo na tisoče in tisoče milijard za vpliv na klimo na Zemlji, ne bomo spremenili ničesar oz. vplivali bomo 0,000000001%, kajti Zemlja že pet milijard let živi po svojem na svojem, mi smo le drobni paraziti, ki na njej parazitiramo. V teh milijardah let je na Zemlji živelo nešteto civilizacij, ki so po določenem času izginile, nekatere so se uničile v jedrski vojni...Po nekaj milijonih let je vse začelo od začetka. Tudi za našo civilizacijo bo na vrsti ena druga...

Strani: 1