Strani: 1

Rakijan sporočil: 1.263
[#2905660] 09.02.21 23:21
Odgovori   +    9
Pa mi smo res ena velika zgodba o uspehu..
0513ANITO sporočil: 10.825
[#2905799] 10.02.21 14:03
Odgovori   +    4
Evo Nemčija trenutno laufa Elektriko na KOLM!! Ni vetra, ni sonca...Alternativa pač ne greje, ko je to najbolj potrebno...

Pazi ..V Videu reče..."Wir haben Ganz normales Winter...." He he

www.zerohedge.com/te...al-and-gas
0126Bacis sporočil: 3.030
[#2905909] 10.02.21 18:27
Odgovori   +    0
Preveč denarja, malo tiskamo, malo pokasiramo z davki, odpustki...
da bodo "Veliki resetniki" lahko delili: www.zdravo-slovenija...embo-sveta

Way too much money
Most bubbles start when an influx of outside cash sends the price of something up dramatically. This captures the imagination of the broader investing public and the process takes on a life of its own, culminating in an orgy of bad decisions and eventually a wipe-out of the easy fortunes made on the way up.
www.dollarcollapse.c...-hell-yes/
anon-333107 sporočil: 8.271
[#2905918] 10.02.21 19:05
Odgovori   +    2
Da še tole malce pokomentiram, ker se mi zdi, da je vseeno še malce nerazumevanja, za kaj in kako se gre....

Ostalo je 185 Miljončkov za pomoč in subvencijo gospodarstvu, da bi se rešilo, ali pa recimo zmanjšalo CO2 Emisije... ki so jih vrnili v proračun!!

Kuponi za CO2 se dražijo in se verjetno še bodo dražili v prihodnosti...

Ko mi je neki študent razlagal, kako so pred leti to oni imeli pri Erazmusu.... Sklad jim je kril stroške v višini 10%, potem pa, ker niso porabili vsega, so dobili še poračun za nazaj, ker so morali porabiti vsa sredstva iz sklada, drugače bi naslednje leto dobili manj denarja .... Tako da so na koncu plačali takrat, veliko manj kot polovico iz lastnega žepa....

Da boste vedeli, kako prilagodljive in iznajdljive imamo mlade kadre! :)

Menda je nad nami samo še Modro Nebo!?:))

Strani: 1