Strani: 1

slovenecnb1 sporočil: 5.625
[#2905301] 08.02.21 14:45
Odgovori   +    14
Imamo novega Kristusa upam da ga čredarji ki se udeležujejo te igre ne nabijejo na križ
anon-333107 sporočil: 8.271
[#2905310] 08.02.21 15:04
Odgovori   +    20
Čista finančna ŠPEKULACIJA!

Prvovrstni nateg in zloraba!

To se zgodi, ko v take zadeve vstopijo giganti...

Zdaj si lahko začnete lase pulit, ker niste investirali bitcoin!:))

Vam bodo lahko prodali še losion za intenzivno rast las!:)
bigl sporočil: 18.363
[#2905313] 08.02.21 15:08 · odgovor na: (#2905307)
Odgovori   +    15
Zadnja sprememba: bigl 08.02.2021 15:09
[alek14]
>Avtomobilski proizvajalec Tesla je vložil 1,5 milijarde dolarjev v bitcoin in ga namerava sprejemati kot plačilno sredstvo, poroča Bloomberg.

To.... nimam besed.
Možaka4 je to kar je, Gambler. Prej ko slej ga bo kdo ustavil. Lep dan.

P.S.: kar ne pobere davkarija, pobere baharija.
anon-333107 sporočil: 8.271
[#2905330] 08.02.21 16:06 · odgovor na: bigl (#2905313)
Odgovori   +    1
Gembler ima pri nas rahlo negativno konotacijo!

Če lepo poveš po slovensko: IGRALEC, bo čisto pravilno in razumljivo vsakomur...
anon-578198 sporočil: 4
[#2905371] 08.02.21 20:38 · odgovor na: anon-333107 (#2905310)
Odgovori   +    7
Na eni strani konzervativni in digitalno neuki, ki sovražijo kriptovalute, na drugi strani takšni, ki provocirajo taiste (kot ta komentar).

Žal pa nihče ne napiše popolnoma nič koristnega. Okay, v prejšnjih člankih o BTC se je pri komentarjih znašel tudi kak dober zapis.

Kot prvo - še zdaleč ni prepozno za investiranje (ali če hočete varčevanje) v kripto in že prav na živce mi gredo tisti, ki pravijo da so (ste) vse zamudili. Tole se še prav začenja, ker zdaj komaj prihajajo resni in bolj konzeravtivni institucionalni investorji.

Kot drugo - bitcoin, ether in defi niso le špekulacija :)), ampak to bi doktor ekonomije in nadpovprečno finančno izobraženi bralci Financ morali vedeti. Za primer, BTC se bo "2.poglavju" uporabljal tudi kot "open source monetary network", kar spremeni vse.

Več na YT od Michael Saylor Q/A - www.youtube.com/watc...=U-Related
amaroki sporočil: 192
[#2905392] 08.02.21 22:42 · odgovor na: anon-333107 (#2905330)
Odgovori   +    4
Ko si v riti a imaš še nekaj navidezne reputacije greš nategnit naivneže
LeonTosic sporočil: 283
[#2905393] 08.02.21 22:47 · odgovor na: amaroki (#2905392)
Odgovori   +    3
Kako jih je nategnil, ce je od njih kupil bitcoine in jim dal
Dolarje v zameno? Edini baloncek tukaj je usd...
kzupanc sporočil: 10.519
[#2905396] 08.02.21 23:07 · odgovor na: LeonTosic (#2905393)
Odgovori   +    13
[LeonTosic]
Kako jih je nategnil, ce je od njih kupil bitcoine in jim dal
Dolarje v zameno? Edini baloncek tukaj je usd...
Pa EUR tudi. Denarja brez kakršnegakoli kritja je že toliko, da smrdi do neba. Dokler bodo (bomo) delali za praktično isti denar ob vseh bilijonih iz lufta, bo šlo. Ko pa ne bo več proizvodnje skoraj zastonj, bo inflacija slejkoprej. Ali pa popolno razsulo. Drugače biti ne more.
P.S.: Spet bom zatežil s temle: O dvigu minimalca nihče več ne govori kot o problemu, ki se tiče cele mase plač, ne pa tistih na minimalcu. Ker, levičarski gnoji blebetajo, kaj pa nas briga, če je minimalec večji, ti imaš še naprej isto. Ne vedo pa, da se z vsakim dvigom minimalca razvrednosti vse plače navzgor. Zato je bil vedno količnik in tako bo ostalo. V nasprotnem primeru bo huda revolucija in upor. Kar je edino pošteno!
LeonTosic sporočil: 283
[#2905400] 08.02.21 23:39 · odgovor na: kzupanc (#2905396)
Odgovori   +    4
Inflacija je ze. Chf je bil leta 2004 0.63 eur, danes pa 0.93 eur... za obcutek koliko smo padli proti chf. Pa tudi ta ni imun na inflacijo. Ko bodo se lezarine usekale noben ne bo hotel met vec eurov...
comteo sporočil: 664
[#2905415] 09.02.21 08:44 · odgovor na: amaroki (#2905392)
Odgovori   +    3
[amaroki]
Ko si v riti a imaš še nekaj navidezne reputacije greš nategnit naivneže
Res je "v riti" in ima"navidezno reputacijo" :-D
Trenutno je najbogatejši človek na zemlji, vozi satelite v vesolje in ima podjetje, katerega solastnik je, več vredno od Mercedesa, BMW, VW in Forda skupaj. Res je v velikih težavah :-D
LeonTosic sporočil: 283
[#2905417] 09.02.21 08:46 · odgovor na: comteo (#2905415)
Odgovori   +    10
Vsak delničar Tesle je sedaj izpostavljen do btc...in celo vsak k ima index S&P500 hehe. Tako se doseže mass adoption! Genialno
anon-333107 sporočil: 8.271
[#2905530] 09.02.21 13:25 · odgovor na: anon-578198 (#2905371)
Odgovori   +    0
[]
Na eni strani konzervativni in digitalno neuki, ki sovražijo kriptovalute, na drugi strani takšni, ki provocirajo taiste (kot ta komentar).

Žal pa nihče ne napiše popolnoma nič koristnega. Okay, v prejšnjih člankih o BTC se je pri komentarjih znašel tudi kak dober zapis.

Kot prvo - še zdaleč ni prepozno za investiranje (ali če hočete varčevanje) v kripto in že prav na živce mi gredo tisti, ki pravijo da so (ste) vse zamudili. Tole se še prav začenja, ker zdaj komaj prihajajo resni in bolj konzeravtivni institucionalni investorji.

Kot drugo - bitcoin, ether in defi niso le špekulacija :)), ampak to bi doktor ekonomije in nadpovprečno finančno izobraženi bralci Financ morali vedeti. Za primer, BTC se bo "2.poglavju" uporabljal tudi kot "open source monetary network", kar spremeni vse.

Več na YT od Michael Saylor Q/A - www.youtube.com/watc...=U-Related
Kaj koristnega bi pa ti rad, da napišem!??

Jaz poznam vrtiljak, sem se na njih tudi vozil.... tako kakor v vsakem zabavišču, tudi na vlakcu smrti sem bil, hiši strahov, streljal sem z (zračno) puško in si pristreljal krožnik, vozil sem se z električnimi avtomobilčki,.... tudi v cirkus so me peljali, .... napihovali smonbalone in tekmovali, kdo bo napihnil večjega,... delali in spuščali smo mehurčke, ko nam je pa zmanjkalo tekočine, smo odšli domov in na skrivaj naredili svojo mešanico iz detergenta za pomivanje posode! Napenjali smo elastiko, uporabljali pihalnike,.... plezali na drevesa in jedli češnje in slive... KAJ bi ti rad, da ti napišem!?? Skočite na vrtiljak in se zavrtite!? Tokrat ga poganja Elon Musk, naslednjič pa .... še mnogi drugi!? Nad vami bo samo MODRO NEBO! Izgube niso možne in možnosti bo vedno manj! Vstopite in kupite zdaj!?:)

Obljubljamo vam nepozabno dogodivščino in obilico adrenalina....

Kot drugo: da BTC in ostali kojni niso samo špekulacija, to dohtarji ekonomije dobro vedo in samo tega tudi ne pišejo!

Tudi s kojni sem se srečal že v otroštvu... moj stari oče jih je vzgajal. Samo tisti, ki so bili vzgojeni na ravnini, niso bili dobri za v hribe.... in moj stric je enemu takemu, ki se je ustavil sredi klanca na stari laz, kar malce s časopisom podhuril za tazadnjo.... vsaj tako mi je prišlo na ušesa, videl pa nisem!:))

No, menda bo kaj uporabnega med tole staro šaro!??
anon-333107 sporočil: 8.271
[#2905531] 09.02.21 13:28 · odgovor na: amaroki (#2905392)
Odgovori   +    0
[amaroki]
Ko si v riti a imaš še nekaj navidezne reputacije greš nategnit naivneže
Menda to velja in šteje tam (med nekaterimi, v amerika pa sploh!) za povsem normalno, spejemljivo in običajno poslovno prakso!?:)
anon-504021 sporočil: 481
[#2905538] 09.02.21 13:46 · odgovor na: anon-578198 (#2905371)
Odgovori   +    0
[]
Na eni strani konzervativni in digitalno neuki, ki sovražijo kriptovalute, na drugi strani takšni, ki provocirajo taiste (kot ta komentar).

Žal pa nihče ne napiše popolnoma nič koristnega. Okay, v prejšnjih člankih o BTC se je pri komentarjih znašel tudi kak dober zapis.

Kot prvo - še zdaleč ni prepozno za investiranje (ali če hočete varčevanje) v kripto in že prav na živce mi gredo tisti, ki pravijo da so (ste) vse zamudili. Tole se še prav začenja, ker zdaj komaj prihajajo resni in bolj konzeravtivni institucionalni investorji.

Kot drugo - bitcoin, ether in defi niso le špekulacija :)), ampak to bi doktor ekonomije in nadpovprečno finančno izobraženi bralci Financ morali vedeti. Za primer, BTC se bo "2.poglavju" uporabljal tudi kot "open source monetary network", kar spremeni vse.

Več na YT od Michael Saylor Q/A - www.youtube.com/watc...=U-Related
Podobno kot v prvem, recimo temu izvirnem bull runu so bili tudi vsi pametni, po sesutju 2017 pa seveda vsi tiho kot rit. In bili so tiho ves čas do pol leta nazaj. Torej prosim najdi mi nekaj argumenotov, ki niso gostilniška debata (ker to, da so sedaj notri institucije, zame je) zakaj to ni čista špekulacija in kaj so razlogi, da se že jutri zadeva ne sesuje kot se je enkrat že? Ne rečem, da zadaj ni neka ''tehnologija'', a po ICOtih v prvem runu bi jo sedaj že tri četrt dejavnosti moralo imeti nekje vkorporirano? Kje v praksi jo najdem?

Pozicija: V 2017 se na bolj na srečo nisem opekel, šel prej ven in pustil nekaj drobiža notri. Šel nazaj notri lani in zaenkrat še držim. Me pa matra prodati ker so donosi že res visoki.
ogo sporočil: 3.087
[#2905572] 09.02.21 15:12 · odgovor na: slovenecnb1 (#2905301)
Odgovori   +    0
[slovenecnb1]
Imamo novega Kristusa upam da ga čredarji ki se udeležujejo te igre ne nabijejo na križ
Električni Jezus = Elon Musk :)
bigl sporočil: 18.363
[#2907502] 17.02.21 11:12
Odgovori   +    0
No, takole pa korigira investiranje W. Buffett: www.faz.net/aktuell/...02186.html Lep dan.

Strani: 1