Strani: 1

FIN-544124 sporočil: 2.873
[#2898868] 13.01.21 19:20
Odgovori   +    9
Če ima zdravstveni inšpektor jajca naj sam gre okrog in ne, da si zraven vleče še policaje !

Kakšnega obrtnika je najlažje preverjat in kaznovati. Malo težje fizično osebo oziroma koga na ulici.

Glede avtopralnic pa mi itak ni jasno zakaj so zaprte? Ne vem kaj je pri avtopralnici bolj nevarno, kot pa trgovina z živili?

Tudi zaradi varnosti prometa bi bilo dobro, če si človek opere avto. Gre seveda najbolj za stekla in luči. Še posebej sedaj, ko je umazanija na cesti in so stekla večkrat taka, da se težko kaj ven vidi. In tudi luči so umazane, da komaj še svetijo.

Gnila vlada !!!

SLOVENIJA = BANANASTAN
depersin sporočil: 10.224
[#2899113] 14.01.21 13:15 · odgovor na: (#2898899)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: depersin 14.01.2021 13:15
[denac]
Meni je nerazumljivo, da moraš luči in stekla umiti v avtopralnici. To umiješ doma (po potrebi), pleh pa v avtopralnici.
Ko se nekdo zapiči v en specifičen detajl, zakaj je točno nekaj zaprto, nekaj drugega pa ne, je jasno, da gre samo za to, da nekaj pove proti vladi in ne za resno kritiko ukrepov.
FIN223552 sporočil: 1.136
[#2899115] 14.01.21 13:22 · odgovor na: FIN-544124 (#2898868)
Odgovori   +    2
[]
Če ima zdravstveni inšpektor jajca naj sam gre okrog in ne, da si zraven vleče še policaje !

Kakšnega obrtnika je najlažje preverjat in kaznovati. Malo težje fizično osebo oziroma koga na ulici.

Glede avtopralnic pa mi itak ni jasno zakaj so zaprte? Ne vem kaj je pri avtopralnici bolj nevarno, kot pa trgovina z živili?

Tudi zaradi varnosti prometa bi bilo dobro, če si človek opere avto. Gre seveda najbolj za stekla in luči. Še posebej sedaj, ko je umazanija na cesti in so stekla večkrat taka, da se težko kaj ven vidi. In tudi luči so umazane, da komaj še svetijo.

Gnila vlada !!!

SLOVENIJA = BANANASTAN
Poleg tega da nam mladina dela samomore in otroci postajajo socialno in fizično retardirani, tebe skrbi za qrčev avto?

Jaz si tudi želim da gre vlada s svojimi ukrepi v 3pm, samo s takimi se dobesedno norca delaš iz tistih ki dejansko trpijo..

Strani: 1