Strani: 1

anon-317028 sporočil: 30.415
[#2898000] 11.01.21 10:36
Odgovori   +    5
Pred dnevi so se eni veselili, ker so Trumpa skenslali s Facebooka in Twiterja, danes so zaskrbljeni, nič se ga ne sliši in ne vedo kaj v teh težkih časih naklepa.
bigl sporočil: 18.363
[#2898002] 11.01.21 10:37
Odgovori   +    8
Tu je ena bolj pomembna zadeva in sicer omejitev pooblastil vsem predsednikom, ki bodo sledili. To pa je ustavno problematično in namesto, da bi varovali ustavo in zastavo jo takole po tiho po namenu in glasno zaradi Trumpa kršijo. Prejel sem bestseller od Sindey Powell, Licenced to Lie, tako da mi ne bo dolčas:-). Lep dan.

P.S.: Tudi njo je Čivkec blokiral, ker govori o lažeh, očitno se bojijo resnice. Al pa vsaj disikusije o njej.
FIN-544124 sporočil: 2.873
[#2898020] 11.01.21 11:17
Odgovori   +    2
To skrajno zavržno dejanje Trumpa in njegovih fanatikov me spominja na dogodke izpred slabih 100 let v Nemčiji.

Tam se je takrat en psihopat skupaj s svojimi fanatiki posluževal takih metod. Od požiga parlamenta do noči dolgih nožev in kristalne noči.

Kaj je sledilo leta 1939 in se končalo 1945 vemo. Rezultat je bil milijoni mrtvih in uspostošenje.

Zato je potrebno že v štartu take egocentrike, psihopate, sociopate in še kaj ustaviti.

Pa smo že mislili, da se kaj podobnega, kot takrat v Nemčiji ne more ponoviti in se zopet najdejo posamezniki, ki mislijo, da so bogovi in je država njihova.

KDO je med prvimi čestital Trumpu ? KDO mu je dal podporo že pred volitvami ?

KDO ne prenese kritike in je popolni vladar v svoji politični stranki že 30 let?

KDO je politik v Sloveniji, ki ima ministra, ki dnevno grozi državljanom z represijo, višjimi kaznimi in strožjimi ukrepi ?

Hmmm, tudi oni psihopat v Nemčiji je imel človeka, ki je zganjal teror nad ljudstvom. Pa še prvo črko priimka imata enako.
0513ANITO sporočil: 10.825
[#2898044] 11.01.21 12:04 · odgovor na: FIN-544124 (#2898020)
Odgovori   +    6
[]
To skrajno zavržno dejanje Trumpa in njegovih fanatikov me spominja na dogodke izpred slabih 100 let v Nemčiji.

Tam se je takrat en psihopat skupaj s svojimi fanatiki posluževal takih metod. Od požiga parlamenta do noči dolgih nožev in kristalne noči.

Kaj je sledilo leta 1939 in se končalo 1945 vemo. Rezultat je bil milijoni mrtvih in uspostošenje.

Zato je potrebno že v štartu take egocentrike, psihopate, sociopate in še kaj ustaviti.

Pa smo že mislili, da se kaj podobnega, kot takrat v Nemčiji ne more ponoviti in se zopet najdejo posamezniki, ki mislijo, da so bogovi in je država njihova.

KDO je med prvimi čestital Trumpu ? KDO mu je dal podporo že pred volitvami ?

KDO ne prenese kritike in je popolni vladar v svoji politični stranki že 30 let?

KDO je politik v Sloveniji, ki ima ministra, ki dnevno grozi državljanom z represijo, višjimi kaznimi in strožjimi ukrepi ?

Hmmm, tudi oni psihopat v Nemčiji je imel človeka, ki je zganjal teror nad ljudstvom. Pa še prvo črko priimka imata enako.
..in kdo je zgoljufal volitve...????
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2898071] 11.01.21 13:09 · odgovor na: 0513ANITO (#2898044)
Odgovori   +    1
[0513ANITO]
> []
> To skrajno zavržno dejanje Trumpa in njegovih fanatikov me spominja na dogodke izpred slabih 100 let v Nemčiji.
>

..in kdo je zgoljufal volitve...????
To so bile zadnje volitve z dvema strankama. Vse kaže, da se bo republikanska stranka razdelila na več delov, kar bo potegnilo delitev demokratske stranke. Hudo bo, če pride do rasne delitve, kar se bo zagotovo zgodilo po zveznih državah.
bigl sporočil: 18.363
[#2898109] 11.01.21 15:33 · odgovor na: anon-317028 (#2898000)
Odgovori   +    5
[FIN-311684]
Pred dnevi so se eni veselili, ker so Trumpa skenslali s Facebooka in Twiterja, danes so zaskrbljeni, nič se ga ne sliši in ne vedo kaj v teh težkih časih naklepa.
Na FB so skenslali tudi Višegrajsko skupino. Lep dan.

P.S.: Tako da se vidi, kdo se gre sedaj kar se ne bi smel iti. Sicer nikoli nisem bil na FB, samo povem kar sem prebral prejle na Twitterju.
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2898132] 11.01.21 17:05 · odgovor na: bigl (#2898109)
Odgovori   +    3
[bigl]
> [FIN-311684]
> Pred dnevi so se eni veselili, ker so Trumpa skenslali s Facebooka in Twiterja, danes so zaskrbljeni, nič se ga ne sliši in ne vedo kaj v teh težkih časih naklepa.

Na FB so skenslali tudi Višegrajsko skupino. Lep dan.

P.S.: Tako da se vidi, kdo se gre sedaj kar se ne bi smel iti. Sicer nikoli nisem bil na FB, samo povem kar sem prebral prejle na Twitterju.
Trumpu, predsedniku države, bi lahko na Facebooku in Twiterju zaprli računa na podlagi zakona sprejetega v Kongresu ne pa, da mu svobodo govora omeji nekakšen direktor ali lastnik zasebnega podjetja.

Strani: 1