Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kdaj bo Twitter izbrisal račun Elona Muska?

Strani: 1

aljosalp sporočil: 178
[#2898314] 12.01.21 11:26
Odgovori   +    4
Kje je tu primerjava. Kakor da primerjamo sladoled z jagodami ali sladoled iz zadnjične luknje.. Saj oba sta lahko lepo točena in lepo zgledata... Ampak en ima prijeten okus.. drugi obeta vizuelno ampak na kraju je čisti drek.
Trump je premožen dedič, ki je v svojem življenju trošil denar očeta tako da je ustvarjal svoj image. Pri tem je teptal vse ostalo, kar ni njegovo. Skratka prodajal je reality show.. Torej če kupiš moje boš živel kakor jaz.. Nekaj podobnega kakor Kardashianovi.. Naravna danost z dosti silikona..
Elon Musk, pa je dejansko naredil nekaj. Od PayPala kar je nekaj ki še danes živi in ima še vedno zmagovalno idejo v ščitenju potrošnika. Njegove rakete res letijo, Avti res vozijo.. Torej ni prodal samo sanje ampak tudi nekaj kar ima resno uporabno vrednost.
Še analogija Trumpove vizije v politiki.. Vse kar je dobro je moje, vse kar je slabo je "ugly radical marxsistic left, Venezuela or Kuba alike and is powered by Antifa". Skratka ni primerjave.
depersin sporočil: 10.224
[#2899639] 16.01.21 12:59 · odgovor na: aljosalp (#2898314)
Odgovori   +    2
[aljosalp]
Kje je tu primerjava. Kakor da primerjamo sladoled z jagodami ali sladoled iz zadnjične luknje..
Primerjava je primerna. Oba,sta neke vrste anti establishment in kontroverzna in provokativna.

Poleg tega je Elon Musk že padel v nemilost nekaterim, ker zagovarja kapitalizem - pa še v Texas gre iz Kalifornije.

Strani: 1