Strani: 1

0219Ma6 sporočil: 414
[#2863370] 22.08.20 13:29
Odgovori   +    7
pohvalno, off topic pa - a kdo ve kako je z 1.5 mio ki jih je na ta račun prežvečil ter izpljunil MLM nateg z imenom GoOpti, verjetno ni potrebno da bi kdo kaj vračal EU davkoplačevalcem?
XHKSV1 sporočil: 251
[#2863383] 22.08.20 15:01
Odgovori   +    4
Mene zelo skrbi to, da se nič več v Sloveniji ne naredi brez EU subvencije.
slovenecnb1 sporočil: 5.627
[#2863446] 22.08.20 21:06 · odgovor na: XHKSV1 (#2863383)
Odgovori   +    7
[XHKSV1]
Mene zelo skrbi to, da se nič več v Sloveniji ne naredi brez EU subvencije.
Brez skrbi veliko sam ni publicirano kdo pa ma čas vodit evidence po birokratsko nardiš po svoje in z dobavitelji deliš stroške posel.pa akumulira vse za nazaj jebeš subvencije in EU
Gregor1976 sporočil: 537
[#2863455] 22.08.20 21:58
Odgovori   +    8
Bom vprašal čez dve leti, kaj je nastalo iz te inovacije...
bigl sporočil: 18.363
[#2863474] 23.08.20 09:21 · odgovor na: slovenecnb1 (#2863446)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: bigl 23.08.2020 09:29
[slovenecnb1]
> [XHKSV1]
> Mene zelo skrbi to, da se nič več v Sloveniji ne naredi brez EU subvencije.

Brez skrbi veliko sam ni publicirano kdo pa ma čas vodit evidence po birokratsko nardiš po svoje in z dobavitelji deliš stroške posel.pa akumulira vse za nazaj jebeš subvencije in EU
Ne tako ozko. Hvala bogu, da kdor jih ne potrebuje se ne poteguje zanje, kar pa tudi ni modro. Te subvenicje so oblika finančnega vzvoda. Brez vzvoda pa še manjše skale ne moreš prestavit:). Razvoj recimo in tile startupi, ki so praktično le ideja brez denarja, brez subvencij jo lahko le poskušajo prodati. Spremeniti je potrebno razmišljanje, da subvencije niso namenjene za nakup 10 ega traktorja ampak za res produktivne namene. Po domače, da iz tega denarja rata nekaj koristnega, prodajvljivega itd....Lep dan.

P.S.: res me zanima kako kupci dobavitelju sofinancirajo razvoj, ki včasih traja leto, dve, .........primeri kako pa ti stiskajo dobavitelje na nižje cene pa raje ne bi......Vsekakor so jim subvencije dobrodošle. Itak moraš podrobno dokumentirat kar počneš že za sebe, tako da je dokumentacija za subvencije skoraj copy paste.
slovenecnb1 sporočil: 5.627
[#2863515] 23.08.20 13:41 · odgovor na: bigl (#2863474)
Odgovori   +    1
[bigl]
> [slovenecnb1]
> > [XHKSV1]
> > Mene zelo skrbi to, da se nič več v Sloveniji ne naredi brez EU subvencije.
>
> Brez skrbi veliko sam ni publicirano kdo pa ma čas vodit evidence po birokratsko nardiš po svoje in z dobavitelji deliš stroške posel.pa akumulira vse za nazaj jebeš subvencije in EU

Ne tako ozko. Hvala bogu, da kdor jih ne potrebuje se ne poteguje zanje, kar pa tudi ni modro. Te subvenicje so oblika finančnega vzvoda. Brez vzvoda pa še manjše skale ne moreš prestavit:). Razvoj recimo in tile startupi, ki so praktično le ideja brez denarja, brez subvencij jo lahko le poskušajo prodati. Spremeniti je potrebno razmišljanje, da subvencije niso namenjene za nakup 10 ega traktorja ampak za res produktivne namene. Po domače, da iz tega denarja rata nekaj koristnega, prodajvljivega itd....Lep dan.

P.S.: res me zanima kako kupci dobavitelju sofinancirajo razvoj, ki včasih traja leto, dve, .........primeri kako pa ti stiskajo dobavitelje na nižje cene pa raje ne bi......Vsekakor so jim subvencije dobrodošle. Itak moraš podrobno dokumentirat kar počneš že za sebe, tako da je dokumentacija za subvencije skoraj copy paste.
Blagor takim kot si ti da lahko, mi pač brez,pa mal težje dobavitelji pa vse skozi financiramo razvoj že od odamosvokitve ko se je začela privatizacija brez subvencij naprej

Strani: 1