Strani: 1

anon-317028 sporočil: 30.415
[#2663563] 13.07.17 14:08
Odgovori   +    18
Smo v deezerjevih časih, naša politika pa posiljuje z domačo kvotno glasbo, ki ubija željo do poslušanja slovenskih radijskih postaj in na splošno do poslušanja kakovostne slovenske glasbe, ki se v nekakovostni preprosto izgubi...Pravzaprav, ker slovenskih radijskih postaj, ki me mučijo, preprosto ne poslušam več, tudi o sodobni kakovostni slovenski glasbi ne vem nič več. Prej smo v družbi še predebatirali o domačih glasbenih novostih, danes se o tem nihče več ne pogovarja. Prejšnjo sredo zvečer smo se pripeljali v Križanke na koncert Little Stevena, ki je bil odpovedan, nič hudega odpovedi se dogajajo, in ker je bila glasbena večer smo se pogovarjali o glasbenih novostih, o slovenskih novostih nihče ni vedel prav nič. Slovenske radijske postaje so za ljudi, ki smo se v sedemdesetih letih prejšnjega stoletja nalezli z rockom, tujim in domačim, postale prava šikana. Kvotni sistem je "ubil" slovensko kakovostno glasbo.
Gustl sporočil: 13.629
[#2663592] 13.07.17 15:29 · odgovor na: (#2663539)
Odgovori   +    1
[abohte]
Včasih so ljudje iskali srečo v bogastvu, modrosti, znanju, odnosih, herojskih dejanjih, družbenem statusu ....
V resnici pa je za srečo potrebno tako malo, samo mesečna naročnina na Deezer.
Nisi razumel poante. Peter piše, da je zaradi naročnine na Deezer danes modrejši in ima več znanja...torej po tvojem srečnejši.
Gustl sporočil: 13.629
[#2663618] 13.07.17 18:18 · odgovor na: (#2663616)
Odgovori   +    3
[abohte]
Morda.
"Ker sem se naročil na Deezer, sem malo bolj vesel in mlad kot prej, a to ni vse. Ko vidim, kako me analizirajo in spremljajo kot kupca, je zame pomembno sporočilo to, da moram tudi sam kot poslovnež (in vsi poslovneži smo seveda prodajalci) še bolj kot do zdaj vključiti svoje tipalke za razumevanje svojih kupcev."
Jaz pač v tem vidim 2 poanti (pisal sem o eni).
OK, pa dajva o prvi.

Pred dvema dnevoma sem bil na fešti s Petrom, kjer je prešerno prepeval, znal je vsak komad, tudi zaradi Deezerja.

Praviš, da so včasih ljudje iskali srečo v bogastvu, modrosti, znanju, odnosih, herojskih dejanjih, družbenem statusu ....

Petrovo preprevanje je vplivalo na njegovo (pa i šire) srečo prek boljših odnosov, družbenega statusa, da ravno ne pretiravam s herojskim dejanjem :)

Tako da iz prve roke lahko potrdim, da Deezer (oz vsakemu pač svoje) lahko osrečuje ljudi :)
bc123a sporočil: 48.253
[#2663622] 13.07.17 18:25 · odgovor na: Gustl (#2663618)
Odgovori   +    0
[Gustl]
Pred dvema dnevoma sem bil na fešti s Petrom, kjer je prešerno prepeval, znal je vsak komad, tudi zaradi Deezerja.
Deezer geezer ;)
vrac sporočil: 11.068
[#2663654] 13.07.17 22:41
Odgovori   +    1
Zakaj ta članek ni označen kot Oglasno sporočilo? Če sem to označbo spregedal, se opravičujem.

Strani: 1