Strani: 1

FIN-454644 sporočil: 10.896
[#2651038] 28.04.17 13:50
Odgovori   +    1
EU politiki se obnasajo kot starsi, ki zugajo otroku, ki se je iz upora proti njim odselil, da bi se osamosvojil od njihove slaboumne oblastizeljnosti.
hostamox sporočil: 8.460
[#2651042] 28.04.17 14:04
Odgovori   +    2
Kljub temu, da UK odhaja,bo angleščina verjetno še vedno najbolj zastopan jezik sporazumevanja med prebivalci EU-ja ali pa se bojo politiki izrekli še o tem :)
anon-304798 sporočil: 609
[#2651047] 28.04.17 15:02
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: anon-304798 28.04.2017 15:03
Mene strašno moti, srečanje ob robu tega vrha z Junkerjem in hrvaškim premierjem,kako ne spoštovati evropsko direktivo o pregledih na meji, ob hkratni zahtevi Avstrije, da ta država zaradi naše slabe kontrole za NEDOLOČEN ČAS SUSPENDIRA ŠENGEN!
Mi se tega sestanka sploh ne bi smeli udeležiti in poslati izjavo, da bomo še naprej strogo in striktno izvajali novo šengensko direktivo, tako bi izločili avstrijsko zahtevo o suspendiranju Šengena, šele ko bi Avstrija nehala izvjati dodatne kontrole pa bi se lahko pogovarjali z Junkerjem o rahljanju Šengena. Hrvati so s tem sestankom nabrisali cerarja 300 na uro, Slovenijo tako vlečejo Hrvati v svoj balkanski objem. Cerarju je spet spodrsnilo na mednarodni politični sceni, podobno kot pri arbitraži, ko ni bil sposoben disciplinirati ministra Erjavca.
najobj sporočil: 31.920
[#2651054] 28.04.17 15:50 · odgovor na: anon-304798 (#2651047)
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: najobj 28.04.2017 15:52
[Pravicni]
Mene strašno moti,
srečanje ob robu tega vrha z Junkerjem in hrvaškim premierjem,kako ne spoštovati evropsko direktivo o pregledih na meji, ob hkratni zahtevi Avstrije, da ta država zaradi naše slabe kontrole za NEDOLOČEN ČAS SUSPENDIRA ŠENGEN!
Mi se tega sestanka sploh ne bi smeli udeležiti in poslati izjavo, da bomo še naprej strogo in striktno izvajali novo šengensko direktivo, tako bi izločili avstrijsko zahtevo o suspendiranju Šengena, šele ko bi Avstrija nehala izvjati dodatne kontrole pa bi se lahko pogovarjali z Junkerjem o rahljanju Šengena. Hrvati so s tem sestankom nabrisali cerarja 300 na uro, Slovenijo tako vlečejo Hrvati v svoj balkanski objem. Cerarju je spet spodrsnilo na mednarodni politični sceni, podobno kot pri arbitraži, ko ni bil sposoben disciplinirati ministra Erjavca.
... ja, ker je najbolj pravično, da avstrijski notranji minister Sobotka s slovenskim kurcom mlati po koprivah, ko pa je lani Orban čisto malo tudi z avstrijskim kurcom www.demokracija.si/t...-meji.html mlatil po koprivah, pa je bil pri pravičnih Avstrijcih takoj jok in škripanje z zobmi ... khmm, če zdaj pozabim, kaj so še leto prej demokratični hinavci v Avstriji govorili o Orbanu, ko preko Madžarske ni dovolil nenadzorovanega prehoda milijona ljudi ...

P.S.: da bi ponižni Cerar enako kot pokončni Orban probal malo z avstrijskim kurcem mlatit po koprivah, pa je seveda odveč pričakovati ...

Strani: 1