Strani: 1

anon-70346 sporočil: 134
[#2558469] 23.10.15 10:07
Odgovori   +    12
Pa dobro no, imate se za poslovni časnik, vaši naslovi pa na meji okusa, saj ne vem več, a odprem 24ur ali finance.si.

Je tako težko dati objektiven naslov, kot npr. Ta vikend ljubljanski maraton, nekatere ceste zaprte ali Za vikend obvozi zaradi ljubljanskega maratona?

Ko odprem finance, me mine brati naprej, saj ste padli na izjemno nizek nivo. VEDNO se da najti primernejši naslov, tako pa se zdi, da že skoraj tekmujete z ostalimi senzacionalističnimi bedastimi mediji z večino podpovprečnih bralcev in predvsem komentatorjev.

OK, razumemo, kliki, oglaševanje, več denarja, bla bla bla, samo s takšnim načinom kvečjemu podcenjujete svoje bralce in njihov nivo ter jih, vsaj po mojem mnenju, izgubljate. Osebno preberem bistveno manj člankov, ker me odbije ta senzacionalističen način, to nabijanje na čustva, ti klicaji. Kot da se ne da drugače, kot da ne znate bolje, bolj resno, bolj poslovno.

PS: Ta članek je sicer izjemno banalen in ravno zato ga namerno komentiram, ker je tipičen prikaz, kam ste padli. Je res to smer, v katero želite?

Strani: 1