Zasebnost

Izbrani forum: Avto

Izbrana tema: članek 800 rok in en robot ali kako nastajajo prikolice Adria

Strani: 1

Kanzon sporočil: 2.392
[#2520317] 15.05.15 08:04
Odgovori   +    3
Čestitam.
velikipok sporočil: 1.340
[#2520321] 15.05.15 08:42
Odgovori   +    4
A še niso mrtvi? Jih je strokovnjakinja za poslovne zadeve Sovdatova Petra že zdavnaj odpisala, ker jih ACH tako slabo upravlja in samo izžema. Reveži ubogi nimajo baje niti za burek, da bi vlagali in se širili...
LOL LOL LOL
spiderman sporočil: 1.741
[#2520392] 15.05.15 13:18
Odgovori   +    2
Tehnologije izdelave počitniskih prikolic sicer ne poznam tako, da ne vem ali tudi ostali proizvajalci delajo toliko ročno.

Mi je pa na nek način smešna vsa ta "fama" okrog "ročnega dela" :-).
Sorry z čim večjo izključitvijo človeka iz direktnega proizvodnega procesa se kakovost izdelkov poveča. Roboti ne poznajo nihanja kakovosti na način "ta serija je bila pa narejena v petek po malici" :-). Tako, da jaz preferiram izdelke, če smo že pri avtih, s čim manj ročnega dela.
Zakaj bi plačeval več za enako, ali kvečemu manj, kakovosten izdelek? Samo zato, da se bom lahko hvalil, da "moj je pa ročno narejen" :-).

Sicer pa Adrii vse čestitke za dobro poslovanje.
BRAVO!
pinkfloyyd sporočil: 658
[#2520406] 15.05.15 14:23 · odgovor na: spiderman (#2520392)
Odgovori   +    1
[spiderman]
Tehnologije izdelave počitniskih prikolic sicer ne poznam tako, da ne vem ali tudi ostali proizvajalci delajo toliko ročno.

Mi je pa na nek način smešna vsa ta "fama" okrog "ročnega dela" :-).
Sorry z čim večjo izključitvijo človeka iz direktnega proizvodnega procesa se kakovost izdelkov poveča. Roboti ne poznajo nihanja kakovosti na način "ta serija je bila pa narejena v petek po malici" :-).
Predvidevam, da ima Adria premajhne serije in delovna sila še tudi ni predraga, da bi se jim avtomatizacija v večjem obsegu izplačala.
Tako, da jaz preferiram izdelke, če smo že pri avtih, s čim manj ročnega dela.
Ročno izdelan avtomobil pa dvomim, da si ti lahko sploh privoščiš. :)
spiderman sporočil: 1.741
[#2520408] 15.05.15 14:32 · odgovor na: pinkfloyyd (#2520406)
Odgovori   +    6
Ročno izdelan avtomobil pa dvomim, da si ti lahko sploh privoščiš. :)
Hahaaha... ... itak.
Bi si pa lahko privoščil ročno izdelano počitniško prikolico.

Mi je tudi smešmo, ko se pojavijo prve sezonske češnje na tržnici po 12-15€ pa jih malo povprašaš od kod taka cena.. ...Ja gospod, veste to so pa ročno obrane češnje :-):-)hahahaah... ...kaj tistih obranih z nogami po 25€ je že zmanjkalo :-).
Rokc5 sporočil: 2.857
[#2520463] 15.05.15 22:34 · odgovor na: spiderman (#2520392)
Odgovori   +    0
Ma ne vem, jaz pa če bi imel več denarja bi si definitivno kupil Morgana. To je avto z dušo:
www.youtube.com/watc...JLcoGMPQ94

Strani: 1