Zasebnost

Strani: 1

sporočil: 5.640
[#658621] 17.12.09 05:29
Odgovori   +    0
Najslabši servis v mestu !
anon-22931 sporočil: 470
[#658681] 17.12.09 08:21
Odgovori   +    0
Ups, ni vse samo dobra reklama, taki morajo biti tudi avti, predvsem imajo precej večjo porabo od napisane!
sporočil: 4
[#658762] 17.12.09 09:49 · odgovor na: (#658621)
Odgovori   +    0
Pozdravljeni

nihče ni popoln in tudi mi priznavamo, da smo imeli veliko napak v preteklosti. Sedaj pa se trudimo, da vse te napake odpravimo.
Vljudno vas vabimo, da se ponovno oglasite pri nas, se osebno pogovorimo o problemih, ki ste jih imeli in poskusimo najti rešitev vaših težav. Popijemo kavo, si zaželimo novo, povsem drugačno, leto 2010 in vam podarimo drobno pozornost.

Vljudno vabljeni.

Vaš Summit Avto

Martin Logar
Bojan131 sporočil: 39
[#658765] 17.12.09 09:53
Odgovori   +    0
Hahahah kakšne floskule....
Zakaj nima summit v ponudbi vseh modelov jaguar???
Zakaj ima za Volvo,Jaguar,Land rover samo enega prodajalca???
Kako pa mislijo biti dobičkonosni brez popustov na vozila 100000€ in naprej???
Kaj nam pa prinaša novi DMV??
In nenazadnje zakaj so odstranili jaguar znamk,in tudi table ni nikjer zunaj???
Ko prideš v salon dobiš občutek da bodo jutri zaprli,
g.Logar svaka čast,zelo ste optimistični!!!
anon-185375 sporočil: 444
[#658798] 17.12.09 10:18 · odgovor na: (#658762)
Odgovori   +    0

FIN-391110 je napisal(a):
Pozdravljeni

nihče ni popoln in tudi mi priznavamo, da smo imeli veliko napak v preteklosti. Sedaj pa se trudimo, da vse te napake odpravimo.
Vljudno vas vabimo, da se ponovno oglasite pri nas, se osebno pogovorimo o problemih, ki ste jih imeli in poskusimo najti rešitev vaših težav. Popijemo kavo, si zaželimo novo, povsem drugačno, leto 2010 in vam podarimo drobno pozornost.

Vljudno vabljeni.

Vaš Summit Avto

Martin Logar
 
Za vsih so težki časi. Vam pa čestitke za pogum in optimizem. Samo tisti, ki bodo s takšnim pogledom stopili v leto 2010 bo uspeli (in še za tistih bo težka).

l.p.
anon-187740 sporočil: 81
[#658816] 17.12.09 10:34
Odgovori   +    0
Lahko nakladajo po financah kar hočejo. Moj avto se na ta servis ne zapelje nikoli več. Raje ga peljem k mujotu v Tomačevo pa mi bo naredil manj škode. Barabe so menjale dele ki jih ni bilo potrebno menjat. Logar če hočeš spremeniti politiko bo treba spucat marsikaj za nazaj. Meni je treba vrnit 6000€. rajši pokliči vse pretekle stranke ki jih imaš na osebni razgovor če hočeš dobiti stranke nazaj. LR servis v Celovcu je cenejši in hitrejši..
sporočil: 4
[#659910] 18.12.09 12:59 · odgovor na: Bojan131 (#658765)
Odgovori   +    0
Pozdravljeni

imeti vozila v ponudbi ali pa na zalogi je pomembna razilka. Summit Avto ima v ponudbi prav vsa vozila LRJ, na zalogi pa samo tista, katerih prodajo lahko pričakujemo v doglednem času. Omejitev prodajalcev narekuje gospodarska situacija. Manj je bolje. Imeti več prodajalcev ni garant uspeha, imeti pravega pa je.

Veseli me, da opažate tudi dogajanje okoli salona in res je - znak Jaguar smo začasno odstranili, ker se je na njegovo mesto postavil znak FORD, kar je odločitev lastnika zemljišča to pa je  uvoznik vozil FORD - Summit Motors Ljubljana. Našo mačko bomo prestali nekoliko nižje na novi pilon. 

Vas ap vabim, da ponovno pridete v naše podejtje in prepiričan sem ,da boste opazili drugačno, pozitivno vzdušje.
Nikomur ni lahko dealti v podjetju, ki se rešuje iz krize, nam je pa seda vsem lažje ko smo našli pot iz krize.

Na žalost smo se morali nekaj časa ukvarjati sami s sabo, da smo preživeli, sedaj pa vso naše energijo usmerjamo k vam, našim strankam.

lep pozdrav.

Martin Logar
direktor Summit Avto
Bojan131 sporočil: 39
[#660406] 18.12.09 22:17 · odgovor na: (#659910)
Odgovori   +    0
Za začetek recimo da sem kar seznanjen z nekaterimi stvarmi glede Summita.
Kot prvo morajo poševnoki razumeti,da ljudje pri nas niso pripravljeni delat po cele dneve,potem bo mogoče bolje
in kader ne bo odhajal.
Glede prodaje Land Rover,Jaguar,Volvo vam garantiram da ne boste preživeli na dolgi rok,potolkel vas bo še novi
EKO davek.
Seveda g.Logar ne govorim to kar na pamet,saj sem osebno delal na eni od premijskih znamk,in verjemite mi da brez ogromnih popustov novih dragih vozil ne boste prodali veliko,ker konkurenca ne počiva.
Zame niste kompetentni če nimate na zalogi vseh modelov omenjenih znamk,no vseeno hiša je že davno izgubila sijaj.

Ne razumem politiko prodaje,saj očitno prodajate tudi druge znamke v salonu,kot npr. imate ta treutek prazen Volvo salon,ba podestu pa veselo sije Mercedes benz Clk.
Da ne govorim da ste v preteklosti imeli notri tudi novega M3 ter C klasso.Kakšen je namen tega kar počnete?
Če bi meni to kdo kot lastniku naredil,bi dobil takoj knjižico-totalno ponižanje hiše s takimi dejanji.
sporočil: 4
[#665771] 25.12.09 22:52 · odgovor na: Bojan131 (#660406)
Odgovori   +    0
Pozdravljeni Bojan

delati na eni od premijskih znamk ali pa jo voditi je povsem drugačen pogled. Kaj ste vi delali ne vem, vem pa kaj delamo mi. Ali vam je naša poslovna politika všeč mi dosti ne pomeni, ker očitno ne ločite osnovnih pojmov kot so zaloga, popusti, modelna paleta, pa tudi z novimi davki si niste na "ti".
Če preberete moj komentar v četrtkovih Financah, v zvezi z novimi davki potem se boste lahko seznanili, da novi davek na programu Jaguar ne bo vplival na prodajno ceno. Malce slabše je pri Land Roverju, kjer se bodo določeni modeli podražili.
Kaj imamo v salonu je ponovno moja poslovna odločitev, za katero stojim in ne vidim prav nobenega problema pri tem. Filozofija prisotnosti Volva v Sloveniji je pač svojstvena in se temu pač prilagajamo, vendar ne z našimi sredstvi.
Bi pa z veseljem prisluhnil vašim idejam kako pravilno predstavljati premium znamke in v kolikor želite ponovno delati v avto branži vas vljudno vabim da se oglasite pri meni. Ne skrbeti - jaz odločam koga bom vzel v službo k sebi in ne Japonci. Pa tudi delati vam ne bo potrebno več kot drugje.

lep pozdrav.

Martin Logar
sporočil: 4
[#665772] 25.12.09 22:53 · odgovor na: anon-185375 (#658798)
Odgovori   +    0
Pozdravljeni

hvaal za spodbudne besede.

Lep pozdrav.

Martin Logar
Bojan131 sporočil: 39
[#665879] 26.12.09 13:31 · odgovor na: (#665771)
Odgovori   +    1
Če ne drugega bo čas pokazal svoje,in glede na to kako se stvari delajo trenutno,lahko rečem samo srečno.
Novi davek žal ni naklonjen vsem trem znamkah,kar se pa tiče Vaše razlage glede zaloge Jaguarjam,pa vam samo povem,da to zgleda tako,kot da bi Audi prodajal samo modela A3,A4.
Seveda mi je jasno da trenutno nimate ne klientele ne potrebe da bi imeli celo paleto,saj bi ta trenutek stalo na zalogi.
To si seveda tolmačite po svoje,dejstvo je pa da večina vodilnega kadra ne ve kako trenutno peljati zadeve,saj sem to sam osebno doživel v preteklosti,kjer so se iskale nove ideje. Vam pa želim veliko sreče,ker Vas bo japonček kaj hitro umaknil če ne bo rezultatov,sodeč pa  po videnem par dni nazaj,lahko samo rečem-bog vam pomagaj.
anon-217568 sporočil: 5
[#672574] 05.01.10 22:10 · odgovor na: Bojan131 (#660406)
Odgovori   +    0
G. Bojan!

Popolnoma zgrešeno....vaše pisarjenje je izraz nepoznavanja in je v celoti zgrešeno. Če ste delali v tej branži, potem bi morali poznati vsaj pojme....kot je omenil G.Logar!
Najlažje je pisariti po forumih, pluvati in se delati vsevednega. Tudi glede DMV-ja vam ni čisto jasno....
Jaz vam predlagam, da date komu v življenju tudi priložnost, da se dokaže....mogoče je bil Summit v preteklosti res na slabem glasu, vendar se res trudijo....če ste delali na tem področju, potem bi prav vi morali vedeti, kako težko je zadovoljiti prav vse stranke...in verjamem, da se res trudijo....

Lp,

Tina
anon-217568 sporočil: 5
[#674717] 07.01.10 18:01 · odgovor na: (#665771)
Odgovori   +    0
G.Logar!

Sicer ima vsak pravico do svojega mnenja, to je tudi meni jasno...vendar res škoda vašega časa, da se obadate z ljudmi...ki po forumih žalijo in pisarijo, medtem ko pa osebno nimajo obraza, da se soočijo z vami....in se vtikajo v zadeve, katere jim sploh niso popolnoma jasne...

VELIKO POSLOVNI USPEHOV ŠE NAPREJ V LETU 2010!
Delajta po svoji vesti, s trdim delom in močno voljo in seveda z dobro ekipo vam bo uspelo....
kriza je....in treba se je zavedati, da je avtobranža najbolj na psu....ne glede na vse je potrebno biti optimist, vztrajati....

MARTINA
anon-218599 sporočil: 6
[#684262] 17.01.10 18:22 · odgovor na: (#665771)
Odgovori   +    0
Lep pozdrav, g. Logar

Vprašal bi g. Logarja, če je res da so vsi avti, prodani od junija leta 2009 v summit avtu, bili razbiti od toče, in nato je družba format te nove avtomobile popravlala in seveda v vaši družbi, ko ste prodajali te t.i. nova vozila niste povedali vašim strankam?!
Jaz že vnaprej poznam odgovor, saj še predobro poznam vse zaposlene v celotnem summit avtu.
Res lepo da tako zavajate ljudi, ki v teh časih težko pridejo do denarja in s tem do avta.
Vaša politika glede tega, da je samo g. Ptičar,ki skrbi za prodajo kar treh znamk v salonu, medtem ko ford znamko prodajajo kar 4 prodajalci, je zelo zgrešena. Ker vsi vemo kam pes moli taco, mi vaša vloga v summit avtu zgleda kot stečajni upravitelj. Tudi volvo se že umika iz summita, saj je na zalogi po mojih inforamcijah samo še tisto kar je ostalo v salonu. Medtem ko vas zaenkrat iz rdečih številk rašuje samo še servis, bi rad povedal da so mehaniki v summiti zelo žaljivo plačani.

Lep pozdrav
anon-9939 sporočil: 17.846
[#684279] 17.01.10 18:42 · odgovor na: anon-218599 (#684262)
Odgovori   +    1
[mirkoglavan]
Lep pozdrav, g. Logar

Vprašal bi g. Logarja, če je res da so vsi avti, prodani od junija leta 2009 v summit avtu, bili razbiti od toče, in nato je družba format te nove avtomobile popravlala in seveda v vaši družbi, ko ste prodajali te t.i. nova vozila niste povedali vašim strankam?!
Jaz že vnaprej poznam odgovor, saj še predobro poznam vse zaposlene v celotnem summit avtu.
Res lepo da tako zavajate ljudi, ki v teh časih težko pridejo do denarja in s tem do avta.
Vaša politika glede tega, da je samo g. Ptičar,ki skrbi za prodajo kar treh znamk v salonu, medtem ko ford znamko prodajajo kar 4 prodajalci, je zelo zgrešena. Ker vsi vemo kam pes moli taco, mi vaša vloga v summit avtu zgleda kot stečajni upravitelj. Tudi volvo se že umika iz summita, saj je na zalogi po mojih inforamcijah samo še tisto kar je ostalo v salonu. Medtem ko vas zaenkrat iz rdečih številk rašuje samo še servis, bi rad povedal da so mehaniki v summiti zelo žaljivo plačani.

Lep pozdrav
In za to povedat si si moral narediti posebno uporabniško ime na Financah, ts, ts, ts?!
anon-218599 sporočil: 6
[#685269] 18.01.10 18:30 · odgovor na: (#665771)
Odgovori   +    0
je že res, da vi odločate koga boste vzeli v službo in koga ne. Je pa tudi res, da bodo Japonci odločali o vaši službi na koncu. Kolikor mi je poznano stanje v summit-u, se na vašem položaju g. Logar menjajo, kot žogice v Wimbledonu. Mislim da bi se morali vprašati, zakaj se je g. Tajima obdržal tako dolgo na položaju. Moje skromno mišljenje je tako, da tako kot vi ima tudi g. Tajima nekoga nad sabo, ki na koncu leta pogledajo številke in če nekaj ne štima, nekdo leti. Kolikor vidim se je g. Tajima obdržal kar dolgo, medtem ko so se direktorji na vašem položaju menjali.

Lep pozdrav
anon-218599 sporočil: 6
[#685270] 18.01.10 18:30 · odgovor na: (#665771)
Odgovori   +    0
je že res, da vi odločate koga boste vzeli v službo in koga ne. Je pa tudi res, da bodo Japonci odločali o vaši službi na koncu. Kolikor mi je poznano stanje v summit-u, se na vašem položaju g. Logar menjajo, kot žogice v Wimbledonu. Mislim da bi se morali vprašati, zakaj se je g. Tajima obdržal tako dolgo na položaju. Moje skromno mišljenje je tako, da tako kot vi ima tudi g. Tajima nekoga nad sabo, ki na koncu leta pogledajo številke in če nekaj ne štima, nekdo leti. Kolikor vidim se je g. Tajima obdržal kar dolgo, medtem ko so se direktorji na vašem položaju menjali.

Lep pozdrav
anon-217568 sporočil: 5
[#687831] 20.01.10 21:22 · odgovor na: anon-218599 (#684262)
Odgovori   +    0
Povsod so težki časi....

zdi se mi pa vseeno skrajno neprimerno da obtožujete, brez kakršnikoli dokazov....že v sodni praksi je potrebno krivdo dokazati, do takrat je pa obdolženec nedolžen....

Mislim, da se take zadeve ne rašujejo in pisarijo po forumih....če vam ni kaj prav...če ste prepričani, stopite osebno do glavnih in povejte svoje ugotovitve...
Lahko da je kakšen od vaših sorodnikov, prijateljev delal pri njih ali celo vi,in da se samo meščujete ...mislim, da je najbolje, da se obrnite osebno nanj...obstajajo tudi drugi načini...ne pa takole...
Kaj vse se piše, govori....pa to ne pomeni, da je resnično...velikokrat je prisotno maščevanje in zdi se mi skrajno neprimerno, da pišete o slabo plačanih delavcih...medtem ko je 100.000 ljudi brez službe, nekateri pa živijo na robu preživetja...

....najlažje je biti pameten...in kazati s prstom na druge ljudi....tudi jaz delam v poslu, z ljudmi, nimam ravno velikih dohodkov, tudi jaz kot velika večina ne maram preveč nadrejenih....vendar sem vsak dan vesela, da lahko domov prinesem svojim otrokom, kar potrebujejo...in verjemite v življenju vam ne bo s takim načinom nič dobrega prineslo...tudi vi boste enkrat na tem in ne vem kako se boste počutili, ko boste dobili zaušnico...
anon-218599 sporočil: 6
[#688150] 21.01.10 09:51 · odgovor na: anon-217568 (#687831)
Odgovori   +    0
Povsod so težki časi....

Že res, toda naj vas vprašam kako bi se vi počutili, če bi kupili NOV avto in ne vedeli, da ste kupili avto ki je biv že enkrat popravlen od toče? In vam seveda nič povedali! Ko bi hoteli ta vaš avto čez nekaj časa prodati, bi vam pa ta ista avto hiša povedala da je vaš avto biv že enkrat popravlen od toče in da bo cena zelo nizka?! Poleg tega, moje izjave niso iz trte zvite, kar lahko podkrepim z dokazi, toda kaj bi jaz imel od tega? Želel sem samo opozoriti, kaj se dogaja v summit-u. Glede mehanikov v summitu, je pa tako: kako bi se vi počutili, da nekdo, ki opravlja isto delo kot vi, samo nekaj sto metrov stran dobi skoraj enkrat večjo plačo, s tem da obljubljene stimulacije, ki ti jih direktor obljublja vsak mesec ni in ni??
anon-217568 sporočil: 5
[#689044] 21.01.10 21:01 · odgovor na: anon-218599 (#688150)
Odgovori   +    0
Popolnoma razumljivo je da na točo in ostale naravne pojave ne moremo vpljivati....lansko leto se je to zgodilo pri veliki večini avtohiš v Ljubljani....tudi razumem vas zelo dobro, da ste razočaran.
Jaz imam same dobre izkušnje z summitom, tako da se težko kosam z vašimi težavami. Pri njih sem kupila že 4 vozila in vedno sem imela dobre izkušnje.Kot tudi moj mož.
Poznam kar nekaj primerov, kjer so imeli na stotine vozil uskladiščena, različnih znamk...in nekaj jih je potolkla toča....kaj so naredil....mislim, da so jih popravil in prodal naprej.In nisem še slišala primera, kjer je prodajalec povedal da je vozilo od toče ali da je bilo celo poškodovano.
Mislim, da se prodajalcem velikokrat tudi ne sanja, da je bilo vozilo že popravljeno in prodano naprej....to vse popravijo, še predno pride vozilo na dvorišče.To je le moje mnenje, ne delam v tem poslu tako da je zelo težko biti pameten.
Tako da tukaj ne moremo vplivati ne mi ne oni...bilo so že primeri ko je gospod obtoževal avtohišo, da je vozilo od toče. Na koncu pa se je izkazalo da ga je ujela toča, ravno ko se je vračal z novim avtom domov. Tako, da ljudje govorijo različne stvari, zgodbe, včasih jim tudi ne smeš verjeti vse...

Kar se tiče mehanikov...ne bom rekla, naj si poiščejo drugi službo...saj so težki časi...tudi za menjavo službe.Ljudje ne upajo tvegati.Vendar kot mi je znano zelo velik mehanikov (nasploh) dela doma...in še tako nekaj več zasluži...Vseeno predlagam, da si poskušajo najti boljšo službo, z večjo plačo.
Verjamem da jim ni lahko, trenutno ni nobenemu...vendar tukaj pa mislim da so lastniki (japonci) tisti, ki bi lahko naredili kaj več na tem...direktor zelo težko...
Lp
Bojan131 sporočil: 39
[#759935] 25.03.10 21:56 · odgovor na: anon-217568 (#672574)
Odgovori   +    0
Ga.Tinca ali pa kar mogoče g.Logar

Glede na to da delam že kar nekaj časa v avtobranži,dobro vem kaj pišem.
Sam DMV oz. eko davek,mi je jasen toliko da vem kaj to pomeni za vozila kot so npr. Land rover,Jaguar,Bmw,Audi...
Glede na to da so moja predvidevanja bila točna-Volva ni več,sta na vrsti še ostali dve znamki,ki bosta potonili.

Pa še nekatera dejstva,ki so v minus samem centru:

-po informacijah se je prodajnemu osebju,od odprtja centra bistveno zmanjšala osnovna plača,seveda skozi sam čas.
Prekinjena je tudi uporaba službenih vozil,prodajne številke novih vozil ford naj bi bile zelo slabe.
V segmentu rabljenih vozil,nudi center večinima vozila višjeg CENOVNEGA RAZREDA,se pravi ni izbire za navadnega človeka,kar je napaka.
Da ne omenim da imajo ogromno dela z prestavljanjem vozil v salonu,saj niti ena razporeditev ne zdrži dalj kot en teden.

Super je če se trudijo....
anon-217568 sporočil: 5
[#776315] 12.04.10 22:21 · odgovor na: Bojan131 (#759935)
Odgovori   +    0
Verjamem da ste delali v avtobranži in verjamem, da "očitno" zelo dobro poznate tudi
situacijo na Summitu.
Vendar jaz samo želim povedati, da je težko povsod v Sloveniji! Jaz osebno
skoraj ne poznam človeka, ki bi bil popolnoma zadovoljen na svojem delovnem mestu.
Ljudje so veseli že da sploh delajo.
Zdi se mi malo pretirano, da pišete da se je plača znižala in da so številke padle....
normalno, da je prodaja padla, mislim da Summit ni edina hiša ki je občutila to!

Plače so se pa znižale povsod. Kjer so niso, pa ne plačujejo nadur ali pa jih odpustijo.
Ne želim oporekati vašemu mnenju. Verjamem, da ste imeli slabo izkušnjo s tem centrom in verjamem, da vas ne morem prepričati v nasprotno!!!
ŽELIM LE DA STE OPTIMISTI IN DA DASTE LJUDJEM MOŽNOST DA SE DOKAŽEJO V BOLJŠI LUČI!

Lep pozdrav.Tinca
Bojan131 sporočil: 39
[#777514] 13.04.10 21:15 · odgovor na: anon-217568 (#776315)
Odgovori   +    0
Situacija sigurno ni rožnata,in ja tudi drugim gre slabše.Seveda nisem zamerljiv,nimam tudi nikakršnih zamer do centra ne osebja tam.
Komentiram le prodajno politiko/strategijo/način delovanja podjetja.Žal moje navedbe glede plač držijo,niso pa edini kjer so se plače kot same močno znižale.

Sicer sem optimist, a trenutno sam center žal nima primernih znamk,razen forda za prodajo.
Tu seveda izhajam iz načina kaj je RENTABILNO in kaj ne ta hip.Glede na samo lokacijo,ki je dobra,bi morali prodajati še kakšno bolj " ljudsko " znamko.
anon-233496 sporočil: 1
[#859749] 07.07.10 14:47 · odgovor na: (#658762)
Odgovori   +    0
Ker floskule maš Logar ... da te srat prime ....

Strani: 1