Izbrani forum: Glavni forum
Izbrana tema: članek Veliki šef nemške obrambne industrije v šoku
Strani: 1
sporočil: 6.631
Zaupanje vlagateljev je čedalje bolj ogroženo.Ojej, ubogi vlagatelji.
Naj država še več pobere upokojencem in zdravstvu in nameni še več milijard za orožje.
Da ne bi kapitalisti in industrijalci obubožani.
Za rajo je itak vseeno, če bodo imeli kaj za jesti.
sporočil: 2.862
Skrajni cajt za totega malarja da se vrne in da naredi red, mislim
da bo ta industrija spet zažvižgala kot violina :)
Strani: 1
