Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Veliki šef nemške obrambne industrije v šoku

Strani: 1

FIN-544124 sporočil: 6.631
[#3084311] 18:12
Odgovori   +    1
Zaupanje vlagateljev je čedalje bolj ogroženo.
Ojej, ubogi vlagatelji.

Naj država še več pobere upokojencem in zdravstvu in nameni še več milijard za orožje.

Da ne bi kapitalisti in industrijalci obubožani.

Za rajo je itak vseeno, če bodo imeli kaj za jesti.
0531Zavar sporočil: 2.862
[#3084315] 18:46
Odgovori   +    0
Skrajni cajt za totega malarja da se vrne in da naredi red, mislim da bo ta industrija spet zažvižgala kot violina :)

Strani: 1


vm-kiva