Strani: 1

0531Zavar sporočil: 2.859
[#3084306] 15:43
Odgovori   +    0
V Ljubljani ( se opravičujem, ampak za veliko začetnico tega ljubljankovičevegas mestsem imel na tipkah kar veliki pproblem., priznam tiplke, ki so bile videti večje ali so se delasle manjše, manjše so se delale večje, ne folk, rekli boste, prveč si prbit za ta post, ali zadet, , ne tipke se same uklanjajo veččetnemu ljubljanskemu šefu, šefu mafije, zato so so oglaševane cene v starih socialističnih blokih po 6K (mislimm kao malo poštimano stanovanje se prodaja za to ceno, v Šiški LOL 60 let star blok, vprašlivega proti- potresnega zdravja, brez patkr paltza , drek in smog, najbrž prfuknjeni sosedje, ko v večini sociyalističnih blokovsovjetske zveze ali Zlovenije, pa ne moreš verjet v kakšni vukojebini živimo, sami sebi bo mo izsesali kri do smrti..

...ok pred smrtjo nas boso o rešili Kitajci :)
0531Zavar sporočil: 2.859
[#3084307] 16:10
Odgovori   +    0
To sporočilo je izbrisal avtor (27.06.2026 16:27)

Strani: 1


vm-kiva