Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Vogel z maržo, ki je večja od Krkine

Strani: 1

kzupanc sporočil: 10.829
[#3084217] 09:21
Odgovori   +    1
Se strinjam.
Je pa recimo za Kanin smiselno, da država sofinnacira, treba pa je najti tudi zasebne investitorje in del dobičkov (če bodo in morajo biti) vračati nazaj državi. Mogoče je tudi lastniški delež za vložek smiseln.
Prav bi bilo tudi, da bi pripravili prostorske načrte in iskali vlagatelje za večje nove projekte, recimo pokrite smučarske - snežne . proge, smučišča na umetni podlagi, na rolkah itd. Na splošno bi morala Slovenija v okviru svojih zmožnosti posnemati najnovejše trende iz sveta.

Strani: 1


vm-qetesh