Zasebnost

Strani: 1 2

FIN-205757 sporočil: 36
[#3047146] 29.08.24 12:08
Odgovori   +    40
Za RTV obstaja samo ena rešitev: zaklenimo glavni vhod in vržimo ključ v Ljubljanico.
LAT sporočil: 13
[#3047153] 29.08.24 12:32
Odgovori   +    42
Mislim, da je problem naše javne televizije to, da ni javna. Niti ni neodvisna. Pride nova stranka, izvede preobrat in vse gre naprej. Kdo še misli da je nepolitična TV? Meni se zdi trobilo oblasti. Vedno več oddaj in gostov oddaj je zelo levo usmerjenih. prav tako novinarjev.

Gledljive oddaje pa v vsakem primeru ustvarjajo zunanji izvajalci od katerih RTV kupuje program.

Sem proti obveznem prispevku za RTV.
tineqfin sporočil: 74
[#3047154] 29.08.24 12:35
Odgovori   +    8
Netflix ima v Sloveniji tri pakete - za 5, 8 in 10€.
Vsi so BREZ oglasov (tudi tisti za 5€ !!!), razlike so v ločljivosti (hd, fhd, 4k) in zvoku (atmos) ter številu sočasnih ogledov
StajercvLJ sporočil: 268
[#3047155] 29.08.24 12:39
Odgovori   +    25
Avtor piše, kje lahko najde kakšne vsebine oz. kje bo o njih najbolj obveščen, in navaja da "glede aktualnih afer na 24ur". Tule je malo mimo ustrelil če se mene vpraša, ker tam npr. o (pre)mnogih aferah te vlade tam nismo slišali ali pa vsaj ne na najbolj objektiven način.
Ni velike razlike z RTV novicami pri tem.

Plačujemo pa dejansko oba prisilno, RTV in tudi 24ur (oz. POP TV), ne glede na to da je privat, preko kabelskih operaterjev.

RTV (žal) ostaja pri nas mastodont in nedotakljivo gnezdo po želji politike, ki ima preko njega zastonj kanal prodajati svojo resnico in se s tem držati na oblasti. Kdor v to dregne je hitro tepen, celo preko EU kot se je pokazalo pred časom, pa niti Ustavnemu sodišču ni bilo prihranjena palica.
2good4u sporočil: 52
[#3047156] 29.08.24 12:41 · odgovor na: tineqfin (#3047154)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: 2good4u 29.08.2024 12:53
Res je, hvala!
StajercvLJ sporočil: 268
[#3047157] 29.08.24 12:48
Odgovori   +    13
Če bi bila RTV pri novicah objektivna in nepristranska, bi marsikdo prispevek lažje in brez težav plačal.
V mislih imam člena zakona o RTV št. 4 (prva alineja oz. odstavek) in št. 5. Tule izsek omenjenih, pa lahko vsak presodi ali RTV dela po zakonu

4. člen:
(1) V programih iz prvega odstavka prejšnjega člena RTV Slovenija zlasti:
- zagotavlja verodostojne in nepristranske informativne oddaje, s katerimi celovito obvešča o političnem dogajanju doma in v zamejstvu, o pomembnih dogodkih v preostalih evropskih državah, zlasti članicah Evropske unije, in o pomembnih svetovnih temah tako, da posredovane vsebine omogočajo objektivno javno obveščenost državljanov Republike Slovenije, Slovencev po svetu, pripadnikov slovenskih narodnih manjšin v Italiji, Avstriji in Madžarski, avtohtone italijanske in madžarske narodne skupnosti v Republiki Sloveniji ter romske skupnosti, ki živi v Sloveniji;

5. člen
Novinarke in novinarji (v nadaljnjem besedilu: novinarji), urednice in uredniki (v nadaljnjem besedilu: uredniki) RTV Slovenija in drugi, ki so neposredno udeleženi pri ustvarjanju ali pripravljanju RTV programov, morajo pri svojem delu še posebej:
- spoštovati načelo resničnosti, nepristranskosti in celovitosti informacij;
- spoštovati človekovo osebnost in dostojanstvo;
- spoštovati načelo politične uravnoteženosti ter svetovnonazorskega pluralizma;
- spoštovati načela ustavnosti in zakonitosti pri oblikovanju programov, vključno s prepovedjo spodbujanja kulturne, verske, spolne, rasne, narodne ali druge oblike nestrpnosti;
- zagotavljati nepristransko in celovito obveščenost, tako da imajo državljani možnost svobodnega oblikovanja mnenj;
- spoštovati načelo politične neodvisnosti in avtonomnosti novinarjev;
- uveljavljati profesionalno etiko poročevalcev, dosledno razločevanje informacij in komentarjev v novinarskih prispevkih;
- varovati otroke in mladino pred vsebinami, ki bi lahko škodljivo vplivale na njihov duševni in telesni razvoj, ter spoštovati obče človeške vrednote.
najobj sporočil: 32.176
[#3047160] 29.08.24 13:20 · odgovor na: StajercvLJ (#3047155)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: najobj 29.08.2024 13:23
[StajercvLJ]
Avtor piše, kje lahko najde kakšne vsebine oz. kje bo o njih najbolj obveščen, in navaja da "glede aktualnih afer na 24ur". Tule je malo mimo ustrelil če se mene vpraša, ker tam npr. o (pre)mnogih aferah te vlade tam nismo slišali ali pa vsaj ne na najbolj objektiven način.
Ni velike razlike z RTV novicami pri tem.

Plačujemo pa dejansko oba prisilno, RTV in tudi 24ur (oz. POP TV), ne glede na to da je privat, preko kabelskih operaterjev.

RTV (žal) ostaja pri nas mastodont in nedotakljivo gnezdo po želji politike, ki ima preko njega zastonj kanal prodajati svojo resnico in se s tem držati na oblasti. Kdor v to dregne je hitro tepen, celo preko EU kot se je pokazalo pred časom, pa niti Ustavnemu sodišču ni bilo prihranjena palica.
... čuj, odjavi TV in radio in ju - da bo bolj ziher - vrži skozi okno, da bo končno na totem forumu mir ... aja, pa pazi, da ne boš pod oknom kakšnemu mimoidočemu svoj TV in radio vrgel na glavo ...

P.S.: da ne bo pomote, isto priporočam vsem tebi podobnim forumašem s Financarji vred ...
odvisnik sporočil: 1.065
[#3047164] 29.08.24 13:40 · odgovor na: tineqfin (#3047154)
Odgovori   +    4
Mogoče bi bilo za raziskat, koliko so plačani oglasi na rtv in če tudi tu ne gre za kake usluge, da gre dolocen del mimo rtv v privat žepe.
lojze1 sporočil: 919
[#3047171] 29.08.24 14:29 · odgovor na: najobj (#3047160)
Odgovori   +    4
Ti si kot oni polkovnik iz "naše" JLA, ki je Slovencem svetoval naj gredo v Pitsburg. Če ti hočeš defenestrirati TV skozi okno je to tvoja stvar pa slab nasvet za demokracijo.
trocki sporočil: 1.440
[#3047174] 29.08.24 14:45 · odgovor na: lojze1 (#3047171)
Odgovori   +    1
V Filadelfijo, ne Pitsburg. Te malo spomin zapušča ;)
mimoidoci sporočil: 6.107
[#3047175] 29.08.24 15:22 · odgovor na: najobj (#3047160)
Odgovori   +    9
[najobj]

... čuj, odjavi TV in radio in ju - da bo bolj ziher - vrži skozi okno, da bo končno na totem forumu mir ... aja, pa pazi, da ne boš pod oknom kakšnemu mimoidočemu svoj TV in radio vrgel na glavo ...

čuj, ker si s svojimi predlogi zelo neroden in neracionalen in da ne bo meni res kdo vrgel televizorja na glavo predlagam, da kabelski operaterji ob oranžnem ponudijo tudi preprost "ne rdeči in ne mavrični paket", kjer naj poleg RTV SLO 1, 2 in 3, izvržejo še ona dva negledljiva TV Koper in TV Maribor ter tistih nekaj radijskih postaj.
najobj sporočil: 32.176
[#3047177] 29.08.24 15:35 · odgovor na: lojze1 (#3047171)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 29.08.2024 15:35
[lojze1]
Ti si kot oni polkovnik iz "naše" JLA, ki je Slovencem svetoval naj gredo v Pitsburg. Če ti hočeš defenestrirati TV skozi okno je to tvoja stvar pa slab nasvet za demokracijo.
... čuj, ker nisi opazil ali pa si že pozabil, sem jaz tukaj forum.finance.si/?m=...554&single bolj ali manj jasno napisal, zakaj enako kot vsem civiliziranim ljudem v Evropi meni ni težko plačati naročnino na javno RTV Slovenija ...

P.S.: kot vidim tukaj zgoraj, je že trocki opazil, da imaš bolj slab spomin ...
najobj sporočil: 32.176
[#3047178] 29.08.24 15:40 · odgovor na: mimoidoci (#3047175)
Odgovori   +    0
[mimoidoci]
> [najobj]
>
> ... čuj, odjavi TV in radio in ju - da bo bolj ziher - vrži skozi okno, da bo končno na totem forumu mir ... aja, pa pazi, da ne boš pod oknom kakšnemu mimoidočemu svoj TV in radio vrgel na glavo ...
čuj, ker si s svojimi predlogi zelo neroden in neracionalen in da ne bo meni res kdo vrgel televizorja na glavo predlagam, da kabelski operaterji ob oranžnem ponudijo tudi preprost "ne rdeči in ne mavrični paket", kjer naj poleg RTV SLO 1, 2 in 3, izvržejo še ona dva negledljiva TV Koper in TV Maribor ter tistih nekaj radijskih postaj.
... eh, se opravičujem za nerodnost, ampak res nisem pomislil, da si ti edini mimoidoči, ki se sprehaja pod okni skopuških forumašev na Financah ...

P.S.: če bi enako kot jaz tudi ti imel a nick without fantasy, ne bi imel takšnih problemov, tako da biti without fantasy mogoče sploh ni tako slabo ...
odvisnik sporočil: 1.065
[#3047180] 29.08.24 15:52 · odgovor na: najobj (#3047178)
Odgovori   +    0
nick without Fanitasy, ne bi imel takšnih problemov, tako da biti without fantasy mogoče sploh ni tako slabo

Saj veš kaj je rekel koliščar v reklami Kaj bi mi brez domišljija. :).

In tule je še ena taka podobna

n1info.si/novice/sve...resenetil/
najobj sporočil: 32.176
[#3047181] 29.08.24 15:53 · odgovor na: odvisnik (#3047164)
Odgovori   +    1
[odvisnik]
Mogoče bi bilo za raziskat, koliko so plačani oglasi na rtv in če tudi tu ne gre za kake usluge, da gre dolocen del mimo rtv v privat žepe.
... čuj, na totem forumu vsi - BTW, ko je bil Janša na ablasti je bilo vse OK - nekaj jamrajo, noben pa niti ne pomisli, za koliko so se zaradi reklam na RTV Slovenija skrajšale čakalne vrste v zdravstvu, ker zaradi čudežnih zdravil gospe Herte ljudje ne rabijo hodit k zdravniku ...

P.S.: glede na "poslovno" folkloro v Sloveniji, bi bilo precej nenavadno, če nobenemu od "odgovornih" v njihov privatni žep ne bi padlo čisto nič ...
bozabbc sporočil: 3
[#3047182] 29.08.24 15:54
Odgovori   +    16
kaj dela 2000 zaposlenih tam - proizvajajo vec bioplina kot vse krave v slo !

ti so nori pa 60% predvajanega casa reklame, 30% pa 30 let stare serije razen #halo halo#, ker bi bile dame na oblasti ob izjavah gostilnicarja uzaljene !

SAtupid women press
0423KDXIn sporočil: 218
[#3047184] 29.08.24 15:58
Odgovori   +    21
Enkrat davno, nekje v 70-ih letih (prejšnjega stoletja), so Ježka bojda vprašali, koliko ljudi dela na RTV. Pa je odgovoril "približno pol"... :)
Ja, to so še bili časi!
Endimion sporočil: 10.600
[#3047188] 29.08.24 16:51 · odgovor na: LAT (#3047153)
Odgovori   +    5
[]
Mislim, da je problem naše javne televizije to, da ni javna. Niti ni neodvisna. Pride nova stranka, izvede preobrat in vse gre naprej. Kdo še misli da je nepolitična TV? Meni se zdi trobilo oblasti. Vedno več oddaj in gostov oddaj je zelo levo usmerjenih. prav tako novinarjev.
A to se ti zdi šele od letos, ali od kdaj prej? Ker pod komando prejšnje ekipe na Kolodvorski je že v mandatu te vlade v živo predvajala Ruparjeve predvolilne proteste.
Gledljive oddaje pa v vsakem primeru ustvarjajo zunanji izvajalci od katerih RTV kupuje program.
O okusih se ne razglablja. Od vseh TV postaj v Skoveniji ima RTV največ lastne produkcije.
Sem proti obveznem prispevku za RTV.
Jaz bi financiranje spremenil v baltski model. Estonska in Latvijska sta v celoti financirana iz proračuna. Za litovsko pa sem prebral da letno javni RTV namenijo 1,5% dohodnine od prebivalcev in 1,3% trošarin. In ni reklam.

Problem je, da bi pri nas moral to z 2/3 večino zapeči v ustavni zakon. Ker drugače bo vsakokratna politična ekipa tacala po odstotkih.

Problem RTV je v Ljudeh, ki so notri. Vsak novinar ima v življenju 2. Osebna karierna cilja:
1. Kako zajebati šefa urednika, in se vsest na njegov stol.
2. Kako zajebati kolega novinarja, da ti ne bo konkurenca.

Tam notri po hodnikih je tolko intrig, in podtikanj, in metanja polen pod noge...

Meni se zdi Litovski model najboljši. Vezan je na PRIHODKE proračuna, vodstvo javne hiše z zamikom 1 meseca TOČNO ve koliko denarja bo na voljo.

Je pa seveda potem potrebno zabrisati zaposlene iz enotnega sistema plač.
lojze1 sporočil: 919
[#3047189] 29.08.24 17:00 · odgovor na: trocki (#3047174)
Odgovori   +    5
Tovarišč Trockij, gre za didaskalijo. Spomin na komunizem pa je, kar je. Turobno, sivo, ubogo, brez perspektive. Je že Trocki ugotovil: cinizem komunizma je, da živi komunist v kapitalizmu boljše in bolj svobodno kot v komunizmu.
FIN-510365 sporočil: 25
[#3047192] 29.08.24 17:44 · odgovor na: trocki (#3047174)
Odgovori   +    3
Tebe "trocki" ki nisi nič drugega kot zablojen komunajzar pa je spomin zapustil že med pranjem možganov zločinca Tita.
FIN-510365 sporočil: 25
[#3047196] 29.08.24 18:41 · odgovor na: najobj (#3047177)
Odgovori   +    9
Ti "najpbj"si lahko plačuješ javno ali privatno RTV kakor si želiš, ni pa treba da se vse ostale posiljuje s tem komunistično fašizoidnim medijem RTV. Jaz nisem pripravljen plačevati za to levičarsko pranje možganov.
denac sporočil: 63
[#3047197] 29.08.24 19:33 · odgovor na: najobj (#3047160)
Odgovori   +    5
[najobj]
> [StajercvLJ]
> Avtor piše, kje lahko najde kakšne vsebine oz. kje bo o njih najbolj obveščen, in navaja da "glede aktualnih afer na 24ur". Tule je malo mimo ustrelil če se mene vpraša, ker tam npr. o (pre)mnogih aferah te vlade tam nismo slišali ali pa vsaj ne na najbolj objektiven način.
> Ni velike razlike z RTV novicami pri tem.
>
> Plačujemo pa dejansko oba prisilno, RTV in tudi 24ur (oz. POP TV), ne glede na to da je privat, preko kabelskih operaterjev.
>
> RTV (žal) ostaja pri nas mastodont in nedotakljivo gnezdo po želji politike, ki ima preko njega zastonj kanal prodajati svojo resnico in se s tem držati na oblasti. Kdor v to dregne je hitro tepen, celo preko EU kot se je pokazalo pred časom, pa niti Ustavnemu sodišču ni bilo prihranjena palica.

... čuj, odjavi TV in radio in ju - da bo bolj ziher - vrži skozi okno, da bo končno na totem forumu mir ... aja, pa pazi, da ne boš pod oknom kakšnemu mimoidočemu svoj TV in radio vrgel na glavo ...

P.S.: da ne bo pomote, isto priporočam vsem tebi podobnim forumašem s Financarji vred ...
RTV so v hudo krizo spravili ravno tisti, ki so jo "depolitizirali". Zato bi morali naročnino ukiniti, posebno še zato, ker kljub haraču objavlja reklame. To je NEDOPUSTNO.
odvisnik sporočil: 1.065
[#3047202] 29.08.24 22:33 · odgovor na: Endimion (#3047188)
Odgovori   +    0
Pri nas je problem s proračunom, ker potem zmanjka za lačne otroke.
Oz po domače s tistimi 100miljoni bi zmanjkalo za talanje med naše.
Drugače pa litovski model kot praviš, bi prinesel neko vrsto dohodninsko olajšavo za večino :).
mimoidoci sporočil: 6.107
[#3047203] 29.08.24 22:38 · odgovor na: Endimion (#3047188)
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: mimoidoci 29.08.2024 22:47
[Endimion]

Jaz bi financiranje spremenil v baltski model. Estonska in Latvijska sta v celoti financirana iz proračuna. Za litovsko pa sem prebral da letno javni RTV namenijo 1,5% dohodnine od prebivalcev in 1,3% trošarin. In ni reklam.

Problem je, da bi pri nas moral to z 2/3 večino zapeči v ustavni zakon. Ker drugače bo vsakokratna politična ekipa tacala po odstotkih.

Problem RTV je v Ljudeh, ki so notri. Vsak novinar ima v življenju 2. Osebna karierna cilja:
1. Kako zajebati šefa urednika, in se vsest na njegov stol.
2. Kako zajebati kolega novinarja, da ti ne bo konkurenca.

Tam notri po hodnikih je tolko intrig, in podtikanj, in metanja polen pod noge...

Meni se zdi Litovski model najboljši. Vezan je na PRIHODKE proračuna, vodstvo javne hiše z zamikom 1 meseca TOČNO ve koliko denarja bo na voljo.

Je pa seveda potem potrebno zabrisati zaposlene iz enotnega sistema plač.

Hehe, tule zgoraj dobro zamutiš. Skakanje od financiranja v baltskih državah, nadaljevanje o novinarskih kariernih ciljih in problematičnih odnosih z uredniki, nato pa preko polen pod noge zopet nazaj do baltskih modelov in enotnega sistema plač.

Ne vem, a je to skakanje namerno, je pa tako lahkotno, da človek kar pozabi, da so RTV prevzeli Nikogaršnji hlapci, etiketirali in odstranili nekatere domnevne hlapce, in se samoiniciativno (z nekaj očitnimi nasprotovanji njihove lastne novoimenovane in novoodstopljene uprave) plačno razvrstili v razponu od 50. do maksimalnega 60. plačnega razreda.

Ob tem pa se meni zazdi, da centralni problem ni več v iskanju modelov načina financiranja ali pa v kakšnem novinarsko uredniškem nestrinjanju, ampak igra vlogo kvečjemu znani princip "jebeno več nas je" poleg tega smo "na pravi strani depolitizacije" zatorej naj bo odslej financiranje RTV kvečjemu improviziran odnos Nikogaršnjih hlapcev in vlade, kateri lahko Nikogaršnji hlapci kadarkoli preprosto zasikamo: "Če hočete ob klasičnih reklamah še naprej zastonj politični EPP, nas prosimo podprite tudi finančno in ne le prek ustavnega sodišča".

No, od tu do baltskih modelov pa se razteza za celo vesolje političnega in mnenjskega pluralizma, novinarske neodvisnosti in demokracije. Daleč je še do tja.
rx170 sporočil: 6.516
[#3047205] 29.08.24 23:53
Odgovori   +    3
Pred leti sem nekje zasledil, da je bil ob osamosvojitvi predlog, da bi koalicija obvladovala RTV1, opozicija pa RTV2. Če bi se to uresničilo, bi bila Slovenija danes morda bližje enotnosti kot pa razdvojenosti.
To je zelo slaba ideja. Problem RTVja je ravno preveč politike. Potrebno jo je omejiti na Dnevnik in Odmeve ter 1 - 2 pogovorni oddaji (včasih je to bilo Žarišče po Dnevniku in omizje v sredo ponoči). Tretji program se naj nameni izboraćevalnim vsebinam. Parlamentarni prenosi pa naj bodo na internetu ali YT. Nobenega smisla nima, da na avgusta na TVS3 kažejo seje iz marca. Ukiniti tudi HErte in nasploh reklame uvrstiti v reklamne bloke kot jih imajo ORF, ZDF in ARD. MMC dodatno razviti, forsirati predvsem itobraćevalno svetovalni program.
trocki sporočil: 1.440
[#3047215] 30.08.24 08:51 · odgovor na: lojze1 (#3047189)
Odgovori   +    1
Ja, vidim, da tudi v komunizmu ni bilo vsem enako, kot so takrat trdili. Moj spomin na komunizem je kar lep. Od "Sex & Drugs & Rock'n'Roll" je bilo vse to. Bili smo pač mladi in česa drugega nismo niti potrebovali ;)
mimoidoci sporočil: 6.107
[#3047217] 30.08.24 09:01 · odgovor na: trocki (#3047215)
Odgovori   +    0
[trocki]
Ja, vidim, da tudi v komunizmu ni bilo vsem enako, kot so takrat trdili. Moj spomin na komunizem je kar lep. Od "Sex & Drugs & Rock'n'Roll" je bilo vse to. Bili smo pač mladi in česa drugega nismo niti potrebovali ;)

To lahko reče tudi vsak Romun.
StajercvLJ sporočil: 268
[#3047218] 30.08.24 09:32 · odgovor na: najobj (#3047160)
Odgovori   +    0
[najobj]

... čuj, odjavi TV in radio in ju - da bo bolj ziher - vrži skozi okno, da bo končno na totem forumu mir ... aja, pa pazi, da ne boš pod oknom kakšnemu mimoidočemu svoj TV in radio vrgel na glavo ...

P.S.: da ne bo pomote, isto priporočam vsem tebi podobnim forumašem s Financarji vred ...
Kaj pa če bi probal s kakimi argumenti? Kaj pomaga, če odjavim TV in radio (pa to niti ne bi hotel), še vedno bo ta RTV porabljal tam okoli 140mio letno če se ne motim. Marsikaj bolj pametnega bi se lahko s tem denarjem naredilo
ViljemIskra sporočil: 31
[#3047221] 30.08.24 10:02
Odgovori   +    3
Metati RTVSLO v isti koš s NETFLIX-em, SIOL-om in še kakšnim drugim medijem je krivično. RTVSLO je slovenska javna medijska hiša, s vsebinami, ki daleč presegajo vsebin vseh ostalih medijev vred. Nenazadnje nas velika večina govori o le njeni televiziji, mogoče še radijo, kjer pa so druge medijske vsebine, kje je teletekst, kjer je MMC .... Nenazadnje je medijska družba, ki v največji meri zagotavlja strokovnost in profesionalnost svojega kadra.
Posledično s tem denarjem plačujemo še marsikaj drugega kot le golo predvajanje Dnevnika, Tarče, Jutranjega programa ....
Glede pluralnosti programov pa samo to ... ko bo politika dala roke stran, bo RTVSLO pluralna, tako da tu ne bi krivil ustvarjalcev programov.
mimoidoci sporočil: 6.107
[#3047232] 30.08.24 13:11 · odgovor na: ViljemIskra (#3047221)
Odgovori   +    0
[ViljemIskra]
Metati RTVSLO v isti koš s NETFLIX-em, SIOL-om in še kakšnim drugim medijem je krivično. RTVSLO je slovenska javna medijska hiša, s vsebinami, ki daleč presegajo vsebin vseh ostalih medijev vred. Nenazadnje nas velika večina govori o le njeni televiziji.... Nenazadnje je medijska družba, ki v največji meri zagotavlja strokovnost in profesionalnost svojega kadra.


Tako ja. Strogo strokovno in profesionalno gledano je naš RTV SLO kot FC Real Madrid. Z manjšim popravkom. Ne ve se namreč, ker kreten je dal na gol najobjestnejšega med forumaši. Sicer pa gre po uredništvih takole:

- Uredništvo dnevnoinformativnih oddaj (najobjestnejši)
· Uredništvo dopisništev (Mendy)
· Uredništvo izobraževalnega programa (Ruediger)
· Uredništvo zunanjepolitičnih oddaj (Vasquez)
- Uredništvo igranega programa (Militao)
· Uredništvo oddaj o kulturi (Valverde)
· Uredništvo otroškega in mladinskega programa (Carvajal)
· Uredništvo tujih igranih oddaj (Modrič)
· Uredništvo dokumentarnega programa (Rodrygo)
· Uredništvo glasbenih in baletnih oddaj (Mbappe)
· Uredništvo verskih oddaj (Vinicius Junior)


P.S.: Nekajkrat se je na mestu Valverdeja znašel tudi forumaš trocki in povzročil razpad vezne linije. Florentino Peres je zadnjič na ESPN-u priznal, da je Real s tem golmanom in trockim na vezni liniji praktično vaška liga. Kaj nam torej to pove o RTV SLO?

Strani: 1 2