Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Vrhunci orgazmične politike

Strani: 1

denac sporočil: 54
[#3044729] 20.07.24 10:21
Odgovori   +    0
najobj sporočil: 32.163
[#3044731] 20.07.24 13:47
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: najobj 20.07.2024 13:59
... Tiste politike, pri kateri je pomembno samo to, da vodji njegove črede prihaja. Če hočete po slovensko, da plešemo. ...

... OK, ker proti slovenski vladi ne morem narediti nič - nisem Jan Palach in ne bom naredil tega disk.yandex.ru/i/0u-...xmxLCKslFw , kar je s protestnim samosežigom naredila obupana žena mobiliziranega ukrajinskega "prostovoljca" - in ker Matej Avbelj v svojem članku o vrhuncih orgazmične politike niti z besedo ni omenil tega www.gov.si/assets/dr..._SI_UA.pdf , kaj šele da bi ustavni pravnik povedal, na osnovi katerega člena ustave RS je naš plešoči vladar samovoljno podpisal "varnostni" sporazum z Ukrajino, zato bom na totem forumu ponovil zgolj del - niti domobranski general Rupnik z okupatorji med WW2 ni podpisal nič podobnega - za Slovence pogubnega "varnostnega" sporazuma z Ukrajino, ki ga je "demokratičnemu" zahodu poslušni hlapec podpisal z nacifašističnim glumcem iz Kijeva - ker mu je mandat potekel, zdaj res glumi predsednika - kjer med drugim piše "V primeru prihodnjega oboroženega napada na Ukrajino se bosta Ljubljana in Kijev na zahtevo enega(!) od njiju v 24 urah posvetovala in določila ustrezne nadaljnje korake. V takih okoliščinah bi Slovenija Ukrajini po potrebi lahko zagotovila hitro in trajno politično, varnostno, vojaško, humanitarno in gospodarsko pomoč. ... no, pa na zdravje gospod profesor za evropsko pravo na Novi univerzi Matej Avbelj ...

P.S.: mogoče moj post nima nobene zveze s člankom, pod katerega sem prepisal del "varnostnega" sporazuma z Ukrajino, ampak tudi za deževno soboto je Avbljevo precej dolgovezno pisanje o vrhuncih orgazmične politike preveč moreče, da bi ga prebral natančno, sploh ker sem se v pričakovanju črnih vreč - glede na zgoraj boldano iz "varnostnega" sporazuma z Ukrajino sploh ne pretiravam - s slovenskimi vojaki iz nekdanje sovjetske republike Ukrajine naveličal njegovega filozofiranja, ki na brezupno prihodnost - Financarji o "varnostnem" sporazumu z Ukrajino sploh ne upajo pisat - od orgazmične politike ugrabljenih Slovencev ne vpliva na nič ...
alpha7B5sn sporočil: 1.030
[#3044758] 20.07.24 23:01
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: alpha7B5sn 20.07.2024 23:08
John McAfee, ki je umrl pred dobrimi 3 leti (23. junija 2021) v španskem zaporu (po mojem mnenju ni umrl naravne oziroma zaradi uradno zabeleženega vzroka smrti - to tudi ne bi bil prvi takšen primer (zadeve) podobnega 'profila' v španskih zaporih!), je pred skoraj natanko 4 leti, to je 18. julija 2020 v večernem lokalnem času tweet-nil naslednje - citiram v svojem prevodu:

x.com/officialmcafee...3029347328

"Ruski prvi popotnik v času se je vrnil.

Uganite, kaj je povedal:

Septembra bo Biden prejel zdravniško diagnozo, da ni sposoben za predsedniško mesto in bo odstopil.

Odkrili bodo, da ima DNC* pravno moč, po kateri lahko izbere nadomestnega kandidata brez nacionalnega glasovanja**.

Čudno, hah?

Nikoli ne uganete, koga bodo izbrali."


* Nacionalni komite Demokratske stranke
** National vote

P.S.: Tudi jaz mislim, glede na določene indice, da bodo izbrali Michelle Obama. Čeprav se mi zdi september (2024) precej pozen ... Ne glede na to pa bodo v vsakem primeru zagotovo izbrali žensko! (...)
odvisnik sporočil: 1.041
[#3044760] 20.07.24 23:32
Odgovori   +    0
Množice?
Večina ljudi je pragmatikov.
40 posto jih verjetno najraje ne bi volilo nikogar, 20 jih je za bolj leve in 20 za bolj desne, nekje 20 pa jih odloči v katero smer bomo sli.
crt sporočil: 27.602
[#3044763] 21.07.24 07:09 · odgovor na: alpha7B5sn (#3044758)
Odgovori   +    1
no, to ni ravno presenecenje glede na to, da gre za tekst pred prejsnjimi volitvami in da je biden ze takrat bil ne ravno v cvetu mladosti (pri cemer seveda ne pozabimo, da je trump pa sicer mlajsi, vendar za tri leta), dnc pa se je postavil v "urejevalsko" vlogo ze glede bernija.

michelle obama je s stalisca blagovne znamke seveda top izbira (za stranko), o tem sva se ze nekaj menila z dopisnikom iz uk in ce je nama ratalo, najbrz nisva edina :)

Strani: 1