Zasebnost

Strani: 1

strojnikmilan sporočil: 19
[#3044271] 12.07.24 05:46
Odgovori   +    1
Gospod Frankl, tale članek je pa dobra uvertura v dopust z nalito čašo čistega vina, ki bo ob kakšni dobri ribi prav dobro pasala.
rx170 sporočil: 6.483
[#3044283] 12.07.24 09:11
Odgovori   +    7
Videti je, da bodo slovensko politiko v prihodnjih, recimo, desetih letih po državnozborskih volitvah čez slabi dve leti obvladovali naslednji politiki: še vedno Janez Janša, Aleksander Čeferin, Vladimir Prebilič, Anže Logar, Peter Gregorčič in Nataša Pirc Musar ter morda Matjaž Han. Seveda se lahko motimo, a upanje, da bo bolje, kot je zdaj, obstaja.
JAnez Janša se je 2 x izjazal za popolnoma nesposobnega - med epidemijo in med finančno krizo.

Aleksander Čeferin sicer ima reference vendar vprašanje kaj bi bilo, če bi ga omrežje dejasnko ustoličilo za predsednika vlade.

Prebilič je kader s FDVja, izkazal se je sicer pri organizaciji cepljenja sicer pa tipičen establišment politik z zagovarjanjem ptevilnih napačnih konceptov.

Anže Logar - pahorjanski leporečni lik.

Peter Gregorčič - neuspela uvrstitev ljudkse stranke v EU parlament (prej so imeli Bogoviča, sedaj nimajo nič) - kot predsednik sveta RTVS se je izkazal kot nepssoben.

Tako, da ne vem, na čem avtor utemeljuje svojo trditev, da so omenjeni kakršnakoli ustrezna alternativa, ne glede na nekvaliteto trenutne.
MF-484504 sporočil: 40
[#3044284] 12.07.24 09:16 · odgovor na: rx170 (#3044283)
Odgovori   +    5
In vi?
rx170 sporočil: 6.483
[#3044286] 12.07.24 09:26 · odgovor na: MF-484504 (#3044284)
Odgovori   +    5
[MF-484504]
In vi?
Jaz se ne ponujam kot alternativa za upravljanje države. Sem pa na nek način njihov delodajalec in financer in z veseljem delim svoje mnenje. Seveda, to ne pomeni, da imate vi enako mnenje ali da se kdorkoli za moje mnenje sekira.
slovenecnb1 sporočil: 5.814
[#3044287] 12.07.24 09:33 · odgovor na: rx170 (#3044286)
Odgovori   +    1
[rx170]
> [MF-484504]
> In vi?

Jaz se ne ponujam kot alternativa za upravljanje države. Sem pa na nek način njihov delodajalec in financer in z veseljem delim svoje mnenje. Seveda, to ne pomeni, da imate vi enako mnenje ali da se kdorkoli za moje mnenje sekira.
Glede na tujino je slo tako majhna da bi lahko veliko bj funkcinirala kot EU. Samo ker je javni denar in službe izi mani brez odgovornosti se je ta folklora razpasla tako globoko da to noben ne more nafutrat. Edina rešitev so odpuščanja in gospodarstvo dkbi kader in gre iz upravne enote šaltarja k je tajo obremenjen vozit kamion za Anglijo da vidi kaj so onremenitve nevarnosti in maltretiranja po cestah
mimoidoci sporočil: 6.065
[#3044288] 12.07.24 09:47 · odgovor na: rx170 (#3044283)
Odgovori   +    12
[rx170]
> Videti je, da bodo slovensko politiko v prihodnjih, recimo, desetih letih po državnozborskih volitvah čez slabi dve leti obvladovali naslednji politiki: še vedno Janez Janša, Aleksander Čeferin, Vladimir Prebilič, Anže Logar, Peter Gregorčič in Nataša Pirc Musar ter morda Matjaž Han. Seveda se lahko motimo, a upanje, da bo bolje, kot je zdaj, obstaja.

JAnez Janša se je 2 x izjazal za popolnoma nesposobnega - med epidemijo in med finančno krizo.

Aleksander Čeferin sicer ima reference vendar vprašanje kaj bi bilo, če bi ga omrežje dejasnko ustoličilo za predsednika vlade.

Prebilič je kader s FDVja, izkazal se je sicer pri organizaciji cepljenja sicer pa tipičen establišment politik z zagovarjanjem ptevilnih napačnih konceptov.

Anže Logar - pahorjanski leporečni lik.

Peter Gregorčič - neuspela uvrstitev ljudkse stranke v EU parlament (prej so imeli Bogoviča, sedaj nimajo nič) - kot predsednik sveta RTVS se je izkazal kot nepssoben.

Tako, da ne vem, na čem avtor utemeljuje svojo trditev, da so omenjeni kakršnakoli ustrezna alternativa, ne glede na nekvaliteto trenutne.

Hočeš povedat, da bi se moral Frankl utemeljevanja učiti pri tebi?
PAC89 sporočil: 100
[#3044289] 12.07.24 09:52 · odgovor na: mimoidoci (#3044288)
Odgovori   +    0
Prosim ne.
FIN-544124 sporočil: 3.223
[#3044301] 12.07.24 11:30
Odgovori   +    1
Spoštovani Peter !

Prijetne počitnice želim.

Mirno vreme, toplo morje in mrzlo pivo.
najobj sporočil: 32.088
[#3044315] 12.07.24 13:16 · odgovor na: mimoidoci (#3044288)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: najobj 12.07.2024 13:19
[mimoidoci]
> [rx170]
> > Videti je, da bodo slovensko politiko v prihodnjih, recimo, desetih letih po državnozborskih volitvah čez slabi dve leti obvladovali naslednji politiki: še vedno Janez Janša, Aleksander Čeferin, Vladimir Prebilič, Anže Logar, Peter Gregorčič in Nataša Pirc Musar ter morda Matjaž Han. Seveda se lahko motimo, a upanje, da bo bolje, kot je zdaj, obstaja.
> JAnez Janša se je 2 x izjazal za popolnoma nesposobnega - med epidemijo in med finančno krizo.
>
> Aleksander Čeferin sicer ima reference vendar vprašanje kaj bi bilo, če bi ga omrežje dejasnko ustoličilo za predsednika vlade.
>
> Prebilič je kader s FDVja, izkazal se je sicer pri organizaciji cepljenja sicer pa tipičen establišment politik z zagovarjanjem ptevilnih napačnih konceptov.
>
> Anže Logar - pahorjanski leporečni lik.
>
> Peter Gregorčič - neuspela uvrstitev ljudkse stranke v EU parlament (prej so imeli Bogoviča, sedaj nimajo nič) - kot predsednik sveta RTVS se je izkazal kot nepssoben.
>
> Tako, da ne vem, na čem avtor utemeljuje svojo trditev, da so omenjeni kakršnakoli ustrezna alternativa, ne glede na nekvaliteto trenutne.
Hočeš povedat, da bi se moral Frankl utemeljevanja učiti pri tebi?
... čuj, mimoidoči ... evo, se opravičujem, ker se mešam, ampak forumaš rx170 je tukaj forum.finance.si/?m=...286&single zelo jasno povedal, kaj je hotel povedat ... no, če pa bi kdo mene kaj vprašal - razen nepomembne gluposti na posvetovalnih referendumih me noben ne vpraša nič, itak pa rezultata noben ne rabi upoštevat - bi tudi dobromisleči Frankl končno lahko spoznal, da razen o drugem drugem tiru in kakšni cesti na Koroško noben politik v Sloveniji ne odloča NIČ, ampak glede na slovenski - v okupatorski JNA smo temu rekli "prostovoljno moraš" - prispevek www.rtvslo.si/sloven...ije/714591 v okviru varnostnega sporazuma z Ukrajino - WTF, kako in pred kom bodo nacifašisti iz Kijeva varovali Slovenijo ? - ki je s čem pa drugim kot z višjimi davki za Slovence samo drugo leto težek 100 milijonov evrov, za vsa naslednja leta as long as it takes pa se še ne ve ... khmm, enako kot se še ne ve oziroma je skrbno varovana skrivnost, kdaj bodo za kanonfuter - kot piše tukaj orf.at/stories/3360734/ namreč Ukrajinci nočejo več umirat in množično bežijo - slovenski vojaki poslani na fronto proti Rusom, ker o tem odločajo naši gospodarji na "demokratičnem" zahodu, katerega ponosni hlapci smo Slovenci ...

P.S.: sicer ga nisem dobil za spomin, ampak toti upload.wikimedia.org...biscit.jpg kos papirja ni dober niti za rit obrisat ...
StajercvLJ sporočil: 237
[#3044320] 12.07.24 13:44 · odgovor na: rx170 (#3044283)
Odgovori   +    11
[rx170]
> Videti je, da bodo slovensko politiko v prihodnjih, recimo, desetih letih po državnozborskih volitvah čez slabi dve leti obvladovali naslednji politiki: še vedno Janez Janša, Aleksander Čeferin, Vladimir Prebilič, Anže Logar, Peter Gregorčič in Nataša Pirc Musar ter morda Matjaž Han. Seveda se lahko motimo, a upanje, da bo bolje, kot je zdaj, obstaja.

JAnez Janša se je 2 x izjazal za popolnoma nesposobnega - med epidemijo in med finančno krizo.

Aleksander Čeferin sicer ima reference vendar vprašanje kaj bi bilo, če bi ga omrežje dejasnko ustoličilo za predsednika vlade.

Prebilič je kader s FDVja, izkazal se je sicer pri organizaciji cepljenja sicer pa tipičen establišment politik z zagovarjanjem ptevilnih napačnih konceptov.

Anže Logar - pahorjanski leporečni lik.

Peter Gregorčič - neuspela uvrstitev ljudkse stranke v EU parlament (prej so imeli Bogoviča, sedaj nimajo nič) - kot predsednik sveta RTVS se je izkazal kot nepssoben.

Tako, da ne vem, na čem avtor utemeljuje svojo trditev, da so omenjeni kakršnakoli ustrezna alternativa, ne glede na nekvaliteto trenutne.
No, tale argumentacija navedenih politikov je pa malo za lase privlečena, vsaj kar se Janše in Gregorčiča tiče.
Janša nesposoben ?! Pa veš da je Slovenija izšla kot zmagovalka iz pandemije oz. 2. med 23 OECD državami (ekonomsko gledano, po the Economist-u). Pa tudi sicer glede na vse pritiske nasprotnega pola in njihove medijske mašinerije smo epidemijo še kar dobro zvozili, ukrepi čisto primerljivi s tujino

Gregorčič - zakaj bi bil nesposoben na svetu RTVS, z ničemer nisi tega utemeljil. Jaz sem spremljal njegovo delo in v bistvu je naredil red in delovanje po pravilih oz. vsaj poskušal to narediti v tej hiši. Seveda mnogim to ni pasalo zaradi takih in onakih razlogov. Poglej si v Domovini recimo intervju z Arehom, boš videl kaj se tam dogaja in kaj vsi plačujemo.
Glede uvrstitve SLS na volitvah pa se je za vprašat, kje bi SLS bil brez Gregorčiča. Samo poglej koliko preferenčnih lgasov je dobil Bogovič. Meni se zdi, da jih je ravno Gregorčič dvignil. Očitno po to določenim strujam ne paše in ga že rušijo...
StajercvLJ sporočil: 237
[#3044321] 12.07.24 13:51
Odgovori   +    7
Zadnja sprememba: StajercvLJ 12.07.2024 13:56
Da so v predzadnjem odstavku Komentarja navedeni politiki za Goloba in Klakočarko visoki kot Triglav se lahko le strinjam, pa če prav morda niso (vsi) idealni. So pa izkušeni politiki in se vidijo tu delati kariero oz. delovati na političnem parketu (izvzet Čeferin oz. je glede tega še neznanka). In to je lahko le dobro za državo, ker je od njihovega dela ali nedela odvisen njihov obstoj.
Golobu pa se vidi, da tu nima ambicij in da to ni njegovo področje, obnaša se kot muha enodnevnica, ki ve da bo živela le en mandat in veselo brezglavo leta naokoli. Trpimo pa zaradi tega vsi, čeprav jih presenetljivo veliko še vedno pleše. In ravno to je najbolj zaskrbljujoče in v nasprotju z avtorjem ne delim njegovega optimizma. Se mi zdi, da še ni konec novih obrazov in bomo po moje padli še nižje.
FIRA sporočil: 386
[#3044327] 12.07.24 16:23
Odgovori   +    2
Mislite si o naštetih, kar želite, a glede osebne zrelosti, opravilne sposobnosti, delavnosti in tudi intelektualne širine so ti v primerjavi z Robertom Golobom ali Urško Klakočar visoki kot Triglav! Vsaj po mojem mnenju.
Ma, visoki so kot Mt.Everest! Ob pogoju da se UKZ in Leteča podgana nahajata na dnu marianskega jarka!
odvisnik sporočil: 835
[#3044336] 12.07.24 21:58 · odgovor na: rx170 (#3044286)
Odgovori   +    2
www.mladina.si/23404...a-pri-sds/

Tole mi je vrgel ven google. Ajme, sanitarni kordon :).
odvisnik sporočil: 835
[#3044338] 12.07.24 22:15 · odgovor na: odvisnik (#3044336)
Odgovori   +    0

Strani: 1