Zasebnost
2 uri
Evropska komisija želi vaše mnenje o osnutku protimonopolnih smernic
4 ure
ZDA tožijo TikTok 1
4 ure
Intervju: Kako v Slovenijo pripeljati najbolj zaželenega ferrarija s ceno pod milijon evrov?
5 ur
Od jutri v veljavi posodobljena pravila o izpustih industrije in iz živinoreje 1
6 ur
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
7 ur
Delnica Krke se je malo pobrala, NLB pa ni poskočila 2
8 ur
Dva milijona evrov sredstev EU za razvoj na področju strojnega učenja in umetne inteligence
8 ur
Intelova delnica v petek upadla še za 26 odstotkov, Amazonova pa za slabih devet odstotkov 1
9 ur
Število najemniških stanovanj v Nemčiji strmo upada 1
11 ur
Mega posel v Kopru, spet nižje obrestne mere, rekord na Cresu?
11 ur
Kako so nas pohrustali Balti? 9
19 ur
Borze v rdečem: nemški Dax teden končal klavrno, tudi ameriške borze petek končale v rdečem 5
21 ur
Mercedes-Benz v času krize električnih avtov napovedal novo električno platformo 1
22 ur
Najbolj brani članki danes
1 dan
Ameriški sklad strankam: Tečaj delnic Nvidie je v balonu, ki ga poganja precenjena umetna inteligenca 2
1 dan
Bolnišnice manj delajo, plačilo pa za 38 odstotkov večje kot v letu 2019 1
1 dan
Aljaž Peklaj, Grou: "Preveč nas je strah, da bi nam spodletelo."
1 dan
Ameriški trg dela: julija višja brezposelnost, rast števila novih delovnih mest počasnejša od napovedi
1 dan
Bo po vročem poletju jeseni pivovarje doletelo zvišanje trošarin? 1
1 dan
SPIRIT preklical javni razpis za sofinanciranje večjih naložb podjetij

Strani: 1

FIN-544124 sporočil: 3.223
[#3044296] 12.07.24 11:11
Odgovori   +    2
Le navijajte cene, dokler lahko.

POHLEPNEŽI !!!

Zelo sem srečen, da sem daaaaleč od Ljubljane !

Me sploh ne čudi, da mladi gredo v Avstrijo delat in si tam v lastni režiji gradijo hiše, kot so jih nekoč naši predniki v Sloveniji.
GV-1113 sporočil: 417
[#3044323] 12.07.24 15:50 · odgovor na: FIN-544124 (#3044296)
Odgovori   +    1
Ja, ampak ne na Dunaju v 1. Bezirku. Pa v kakšnem Innsbrucku tudi ne. Ljubljana pač ni isto kot npr. Zgornja Kungota.

Če dobijo slovenski mladci parcele kje na podeželju, pa si še zmeraj lahko sami zgradijo hiše. Če so le dovolj pridni.

Strani: 1