Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Mimovrste išče vlagatelja z milijoni evrov

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pcs sporočil: 5.462
[Glavni forum] Tema: Mimovrste išče vlagatelja z milijoni evrov
[#998729] 23.11.10 12:37 · odgovor na: anon-55436 (#998712)
Odgovori   +    4
[bugar777]
Mimovrste ni nastal iz nule, temveč je imel neizmerno pomoč Jeseniškega poslovnega inkubatorja, jeseniške občine in s tem v navezi EU denarja. Prosim, da ne pišeš neumnosti, če ne poznaš vsaj malce zgodovine podjetja in ozadja. V jeseniškem inkubatorju so nastala samo podjetja, ki so bila v tesni navezi z SD...
Načeloma mene črpanje EU denarja ne moti, ne gre iz mojega žepa (oz gre res en mikro procent, ki ga slo prispeva v proračun EU). Bodimo veseli, če vsaj nekdo nekaj počrpa.

Amazon je dolga leta posloval z izgubo.

Tudi, če je dobiček minimalen, od tega živi 56 ljudi + kopica študentov, ki ne visijo na borzi s palcem v riti ali pišejo nebuloz po forumih. Menda ima od tega nekaj tudi občina.

Jaz jih sicer ne ščitim, ampak bodimo pošteni. Pač vsaj trudijo se in nekaj delajo. Sam kupujem občasno pri enaa in mimovrste, večinoma pa v tujini.

Moja dva centa.

M

Neposredni odgovori na sporočilo št. 998729

Strani: 1

anon-55436 sporočil: 534
[Glavni forum] Tema: Mimovrste išče vlagatelja z milijoni evrov
[#998785] 23.11.10 13:15 · odgovor na: pcs (#998729)
Odgovori   +    0
[pcs]

Načeloma mene črpanje EU denarja ne moti, ne gre iz mojega žepa (oz gre res en mikro procent, ki ga slo prispeva v proračun EU). Bodimo veseli, če vsaj nekdo nekaj počrpa.

Heh, saj se strinjam, samo kaj ko niso imeli vsi istih pogojev ali možnosti za črpanje EU sredstev. V praksi gre seveda tako, da preferirajo samo določene osebe, ki imajo prave reference, poslovni načrt sploh ni pomemben. Na kratko, črpanje sredstev iz skladov EU je na lokalni ravni v tistih časih bilo omogočeno samo posameznikom, ki so imeli veze na občini Jesenice. ostali niso imeli nikakeršnih šans.

Strani: 1