Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Mimovrste išče vlagatelja z milijoni evrov

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-22747 sporočil: 31
[Glavni forum] Tema: Mimovrste išče vlagatelja z milijoni evrov
[#998430] 23.11.10 09:23 · odgovor na: anon-166232 (#998352)
Odgovori   +    9
sem moral prav it pogledat to firmo..., sicer že od prej vem da finančno ni kaj prida ampak vseeno...glede na denarni tok in če upoštevam da rabijo seveda nekaj reinvestirat da ohranijo vsaj približno takšno poslovanje je zadeva sledeča: odplačilo dolga v letih: nikoli (imajo ravno za obresti), dejanska vrednost podjetja -0,7 mio €. To je pa sicer samo en model, ki pa se je izkazal za precej točnega...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 998430

Strani: 1

anon-238591 sporočil: 1.018
[Glavni forum] Tema: Mimovrste išče vlagatelja z milijoni evrov
[#998565] 23.11.10 10:52 · odgovor na: anon-22747 (#998430)
Odgovori   +    1
[reule]
sem moral prav it pogledat to firmo..., sicer že od prej vem da finančno ni kaj prida ampak vseeno...glede na denarni tok in če upoštevam da rabijo seveda nekaj reinvestirat da ohranijo vsaj približno takšno poslovanje je zadeva sledeča: odplačilo dolga v letih: nikoli (imajo ravno za obresti), dejanska vrednost podjetja -0,7 mio €. To je pa sicer samo en model, ki pa se je izkazal za precej točnega...
Za prevzemnika, ki pi pod portal dal svojo logistiko in ohranil zveste kupce, bi zadeva lahko bila nekaj vredna...
anon-166232 sporočil: 3.600
[Glavni forum] Tema: Mimovrste išče vlagatelja z milijoni evrov
[#998651] 23.11.10 11:51 · odgovor na: anon-22747 (#998430)
Odgovori   +    0
[reule]
sem moral prav it pogledat to firmo..., sicer že od prej vem da finančno ni kaj prida ampak vseeno...glede na denarni tok in če upoštevam da rabijo seveda nekaj reinvestirat da ohranijo vsaj približno takšno poslovanje je zadeva sledeča: odplačilo dolga v letih: nikoli (imajo ravno za obresti), dejanska vrednost podjetja -0,7 mio €. To je pa sicer samo en model, ki pa se je izkazal za precej točnega...

Drži, tudi na tak način lahko gledaš na firmo. Če jim s svojim dosedanjim delom in vizijo razvoja ne bo uspelo prepričati vlagatelja, potem je tvoj model lahko precej točen. Ni pa edini model, na njihovo srečo.

Strani: 1